Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: eşcinsellik obsesyon mu değil mi?

Banned

Alıntı özgüvensiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazı şeyler iyidir bazı şeyler kötüdür.insan aklıyla iyiyi kötüyü ayırır.bazıları iyiyi bazıları kötüyü tercih eder.kadının erkek için erkeğin kadın için olduğu bellidir.örneğin kömür yakacaktır kömürü yakacak olarak kullanmak iyidir.kömürden ev yapmak kötüdür çünkü kömür o iş için uygun değil.aynı şekilde bir erkeğin vajinayı tercih etmeyip anüsü tercih etmesi kötüdür.bir kadının penisi tercih etmeyip penise benzeyen sebze meyveyi kullanması kötüdür.bu kötü davranışların hormonla ilgisi yok.
    ama meyveler sürekli ereksiyon halinde değil mi? kadınlar için daha ideal gibi.. tabi tercih meselesi.

Çıraklık Dönemi

ilginç bi konu.eşcinsel olmadan söylemek biraz zor.

meyveler bu iş için değildir.meyveyi bu iş için kullanmak kötüdür olmaması gerekir.aklımızı kullanarak kötülüklerden uzak durmalıyız.

Alıntı montevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilginç bi konu.eşcinsel olmadan söylemek biraz zor.
    neyi söylemek zor?

Banned
    Yer
    The other side

Meyveyle sebzeyle ne alakası var kardeşim benim sölediklerimin..?

Mastürbasyon aparatlarını konuşmuoruz burada..elbette hormonlar ile alakası yok bunların..

Konu uygunsuz yerlere kaymadan kapanırsa ii olacak...

uygunsuz bir şey konuşmuyoruz.herkes bildiğini saygılı bir şekilde söylüyor.

Çıraklık Dönemi

neyi söylemek zor?
    neden kendi cinsine ilgi duyduğunu,senin değil yanlış anlaşılma olmasın

Banned

meyveler bu iş için değildir.meyveyi bu iş için kullanmak kötüdür olmaması gerekir.aklımızı kullanarak kötülüklerden uzak durmalıyız.
    sence iyi olan nedir? sadece çocuk yapmak isteyince sevişmek mi? bak bu bence iyi fikir aslında. kötülüklerin anası cinsel dürtülerdir. her cins bela cinsel dürtülerden gelir. öyleyse çocuk için sevişmelerden sonra herkes hadım edilmelidir. bence bu işin en kestirme yolu budur. hem dünya nüfusu artmaz. kaynaklar insanlara yeter. savaşlar biter. psikolojik sorunlar ensest duygular eşcinellik filan hiç biri kalmaz. mis gibi bi hayat değil mi??? eğer din ve toplum kuralları, sevişmeyi evlilik kurumuna sıkıştırıyor,cinsel tercihleri ayıplıyor, çocukları ayıp günah nidalrıyla bğyütmeye devam ediyorsa bence toptan herkesi hadım etsinler. baskı arttıkça abukluk, sapıklık da artacaktır.
    şunu herkes kafasına yerleştirsin, doğal yollardan sevişmenin yasak olduğu her toplumda, sevgi yerine sapıklık egemen olur. onun için size tavsiyem eşcinsel olun olmayın bu asla önemli değildir, sevdiğiniz kişi ile cinselliği yaşamaya bakın. yoksa duygusal ve ruhsal sorunlar peşinizi bırakmaz ve ilaçtan doktordan cebinizi kurtaramazsınız.

tek bir sorununuz var SEVMEKTEN YOKSUNSUNUZ.

Alıntı illegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sence iyi olan nedir? sadece çocuk yapmak isteyince sevişmek mi? bak bu bence iyi fikir aslında. kötülüklerin anası cinsel dürtülerdir. her cins bela cinsel dürtülerden gelir. öyleyse çocuk için sevişmelerden sonra herkes hadım edilmelidir. bence bu işin en kestirme yolu budur. hem dünya nüfusu artmaz. kaynaklar insanlara yeter. savaşlar biter. psikolojik sorunlar ensest duygular eşcinellik filan hiç biri kalmaz. mis gibi bi hayat değil mi??? eğer din ve toplum kuralları, sevişmeyi evlilik kurumuna sıkıştırıyor,cinsel tercihleri ayıplıyor, çocukları ayıp günah nidalrıyla bğyütmeye devam ediyorsa bence toptan herkesi hadım etsinler. baskı arttıkça abukluk, sapıklık da artacaktır.
    şunu herkes kafasına yerleştirsin, doğal yollardan sevişmenin yasak olduğu her toplumda, sevgi yerine sapıklık egemen olur. onun için size tavsiyem eşcinsel olun olmayın bu asla önemli değildir, sevdiğiniz kişi ile cinselliği yaşamaya bakın. yoksa duygusal ve ruhsal sorunlar peşinizi bırakmaz ve ilaçtan doktordan cebinizi kurtaramazsınız.

tek bir sorununuz var SEVMEKTEN YOKSUNSUNUZ.
    dediğini anlayamadım.ben sevişmek kötüdür demedim.ben sadece eşcinsellik kötüdür dedim ve düşüncemi kanıtlamaya çalıştım.sevişmek çok güzeldir ve seven herkes bir an önce evlensin ve gece gündüz sevişsin.siz benim dediğimi anlamadınız herhalde.hadım olmak da nereden çıktı.hadım olmamız gerekseydi zaten bizi yaratan o şekilde yaratırdı.ayrıca insan ne kadar ürerse üresin yer sıkıntısı yiyecek sıkıntısı olmaz.ihtiyacımız olup da verilmeyen bir şey mi var ki böyle diyorsun?savaşların sebebi de açgözlülük.bana sözlerimi çarpıtıyorsunuz gibi geldi.sevişmek çocuk içindir dediğimi ya da bu mantıkta bir şey söylemediğimi hatırlamıyorum.

Banned

dediğini anlayamadım.ben sevişmek kötüdür demedim.ben sadece eşcinsellik kötüdür dedim ve düşüncemi kanıtlamaya çalıştım.sevişmek çok güzeldir ve seven herkes bir an önce evlensin ve gece gündüz sevişsin.siz benim dediğimi anlamadınız herhalde.hadım olmak da nereden çıktı.hadım olmamız gerekseydi zaten bizi yaratan o şekilde yaratırdı.ayrıca insan ne kadar ürerse üresin yer sıkıntısı yiyecek sıkıntısı olmaz.ihtiyacımız olup da verilmeyen bir şey mi var ki böyle diyorsun?savaşların sebebi de açgözlülük.bana sözlerimi çarpıtıyorsunuz gibi geldi.sevişmek çocuk içindir dediğimi ya da bu mantıkta bir şey söylemediğimi hatırlamıyorum.
    konuyla ilgili fikirlerimi açarak yazmaya çalıştım. hadım olma fikrinin sizden çıkmadığı yazımda açık. binlerce eşcinsel var ve onların da mutlu olmaya hakkı var çünkü onlar birer insan. hormonal ya da her nedense kendi cinslerine aşık oluyorlar. aşkın ne zaman, ne şekilde, kime karşı ortaya çıkacağı belli olmaz ki. bir erkeğin bir erkeğe aşık olması onu istemesi de mümkündür. iyi ve kötü algısı görecelidir, zamana göre değişim gösterir. bugün türkiye de tek eşlilik yasalken 10 yıl sonra 4 eş yasal sayılacak ve insanlar bunu kanıksayacaktır örneğin.o dönem gelip çattığında tek eşlileri küçümseyecek miyiz? anlıyorum doğanın kanununa aykırı bulursunuz eşcinselliği. fakat bu bir gerçekliktir. vardır yaşamaktadır. kötü diyenlerin o insanların acı içinde yaşamasına büyük katkısı olmaktadır. daha ılıman yaklaşmak gerekir.forumlarda en rağbet gören konu başlığı da eşcinselliktir. korkuların körüklenmesi yerine yaşadıklarımıza olağan gözlükleriyle bakmakta fayda var.

keşke insanlar toplumumuzda evlendikleri kişiyle, ömür boyu sadece o kişiyle sevişselerdi gece gündüz

Sayfa 2/2 İlkİlk 12