7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Reiki Kursları

Karar Dönemi

Standart Reiki Kursları

Karşıyaka Reiki dünyada gerek şifa, gerekse ruhsal gelişim amacıyla kullanılan evrensel yaşam enerjisidir. Koşulsuz sevgi ile kullanılır.
    Reiki en temel şekliyle, bu enerjiye açılmış (inisiye edilmiş) bir kişi tarafından, ellerini bedenin üstüne koyarak kendine ya da başkalarına aktarılması ile kullanılır.

Reiki Eğitimi iyi olma haline dayanan bir zihin - ruh - beden birlikteliğidir. Bizi evrensel yaşam enerjisinin farkındalığına ve şulinku yaşamaya yöneltir. Yani Reiki; fiziksel ve ruhsal şifa tekniğidir. Tek ölçüt sevgi ile kullanmaktır. Son derece güçlü fakat bir o kadar da basit, güvenli olup bir (Reiki Master'ı tarafından insiye edilen)herkes tarafından kullanılır.
    Reiki modern tıp yöntemlerinin yerine kullanılmaz. Ancak birlikte kullanıldığındabirçok bedensel, ruhsal, zihinsel sorunun çözümünde etkili olur.
    Konu Kimene tarafından (15-01-2015 Saat 11:50 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi Ruzulhuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Istanbulda da varmı acaba böyle bi kurs
    Hayat değil mi ?hançerin nereden vuracağı belli olmuyor.

Yigit
    Guest

Caiz mi sen ondan haber ver.

Karar Dönemi Ruzulhuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nasıl yani ben anlamadım ana bu nasıl bi kurs dokunmak falan kim kime dokunuyor.
    Hayat değil mi ?hançerin nereden vuracağı belli olmuyor.

Yigit
    Guest

Vallah ora karışık diyorlar abıla istanbul'da var istersen git ama sen bilirsin yinede

Banned

Alıntı legendfox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karşıyaka Reiki dünyada gerek şifa, gerekse ruhsal gelişim amacıyla kullanılan evrensel yaşam enerjisidir. Koşulsuz sevgi ile kullanılır.
    Reiki en temel şekliyle, bu enerjiye açılmış (inisiye edilmiş) bir kişi tarafından, ellerini bedenin üstüne koyarak kendine ya da başkalarına aktarılması ile kullanılır.

Reiki Eğitimi iyi olma haline dayanan bir zihin - ruh - beden birlikteliğidir. Bizi evrensel yaşam enerjisinin farkındalığına ve şulinku yaşamaya yöneltir. Yani Reiki; fiziksel ve ruhsal şifa tekniğidir. Tek ölçüt sevgi ile kullanmaktır. Son derece güçlü fakat bir o kadar da basit, güvenli olup bir (Reiki Master'ı tarafından insiye edilen)herkes tarafından kullanılır.
    Reiki modern tıp yöntemlerinin yerine kullanılmaz. Ancak birlikte kullanıldığındabirçok bedensel, ruhsal, zihinsel sorunun çözümünde etkili olur.
    ben inisiye oldum. çok sık kullanmıyorum. inanç meselesi inanırsanız fayda görür ve kişilere de fayda sağlarsınız.

dreamer8
    Guest

İnanmıyorum. Hiç yapmadan bu kadar mesafeli duruyorum. hiç tavsiye etmem. İnananların tepkisini alabilme ihtimalime karşın, insanın, şifa üreten, sihirli dokunuşlara sahip bir varlık olarak yaratılmadığı kanaatindeyim. Böyle hurafelere, doğu-batı mistisizmi saçmalıklarına inanmamanızı öneririm ama grup şeklinde yapılıyorsa sosyal bir ortam olsun, değişiklik olsun amacıyla gidilebilir.

Bu Konudaki Etiketler