4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Okbnin Kesin Çözümü ve Tek Nedeni!

Standart Okbnin Kesin Çözümü ve Tek Nedeni!

Öncelikle herkese merhaba. Bende eskiden okb yüzünden buraya konu açmıştım. Son 2 aydırda çok küçük birşeyi büyüterek adeta kendimi zehirlemiştim. Fakat ablamın tavsiyesi üzerine: Bu düşünceyle boğuşuyorsun, küçük birşeyi büyütüyorsun. İlgilenme o düşünceyle, atmaya çalışma. Farklı birşey düşünmeye çalış. Mesala yarın ne yapacağını düşün... O zamandan beri bende rahatı yok! Dünya yansa 1 odunda ben atacağım..
    Aklınıza gelmesini istemediğiniz HERŞEY, zihninize uğradığında, onu atmaya çalışıp gitmesini istediğinizde zihninizi bataklığa düşürdünüz demektir. Mesala demin televizyonda bedensel engelli bir vatandaş sokaktaki çocukların oynamasına bakıyordu, tekerlekli sandalyesine vuruyordu. Onu görünce okb devreye girdi, onu kötü duruma düşüren kötü enerjinin bana doğru geldiğini hayal ettim. Ben onu uzaklaştırmaya çalışınca daha hızlı bir şekilde geliyordu. Bide hiçbirşey yapmamayı denedim ve enerji uzaklaştı.. Yeniden gelse, hiç ayrılmasa bile umursamıyorum ve beni etkilemiyor. Mekanızma böyle arkadaşlar. Siz atmaya, uzaklaştırmaya çalıştırdığınız için bukadar etkileniyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey UMURSAMAMAK

Karar Dönemi Ruzulhuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çok doğru bi tespit bende aynısını yapıyorum
    Hayat değil mi ?hançerin nereden vuracağı belli olmuyor.

Yigit
    Guest

Hiç doğru bir tespit değil okb ruhsal bir kişilik bozukluğudur, bir çok sebepten ortaya çıkabilir bunu kişinin kendi düşüncelerine yön vererek çözmesi diye bir şey olamaz , zaten insan kendi düşüncelerini kontrol de edemez. Dolayısıyla okb mutlaka ilk tespit edildiği andan itibaren uzman kontrolünde tedavi olması gerekir yok olmaz öyle diyorsanız cinci hocalar var gidip onları deneyin işe yarıyor diyorlar benden söylemesi.

Karar Dönemi Ruzulhuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Yigit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç doğru bir tespit değil okb ruhsal bir kişilik bozukluğudur, bir çok sebepten ortaya çıkabilir bunu kişinin kendi düşüncelerine yön vererek çözmesi diye bir şey olamaz , zaten insan kendi düşüncelerini kontrol de edemez. Dolayısıyla okb mutlaka ilk tespit edildiği andan itibaren uzman kontrolünde tedavi olması gerekir yok olmaz öyle diyorsanız cinci hocalar var gidip onları deneyin işe yarıyor diyorlar benden söylemesi.
    Tmam öyle olsun
    Hayat değil mi ?hançerin nereden vuracağı belli olmuyor.