5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bi başka şikayet konusu: Facebook

Banned
    Yer
    The other side

Standart Bi başka şikayet konusu: Facebook

Son zamanlarda yaşadığım şehirden bi kaç gruba rastladım ve katıldım..böle samimi ortamdan,güzel sohbetten falan bahsediolar.."biz bi aileyiz" mesajları gibi şeyler..

Abicim ya bende bi sorun var;ya da bu milletin kayışı kopmuş..yaw o "sohbet" ten kastettikleri şeyi söliim mi size;

- Bugün hava soğuk...
    - Aşık olduğum şehrimden bi başka manzara bakın;ne güzel...
    - Salak salak özlü sözler...

Ve tüm bunların altına birbirinin tıpatıp kopyası 30 40 tane yorum...konu "inşallah" ile bitiosa cvp amin,"siz bunlardan hangisisiniz" gibi bişise de seçeğene denk gelen rakam..

S.A die başlık açan var yahu...altına da üşenmeden a.s yazan bir sürü koyun...yolda denk gelseler,slmlaşmaz bu ****ler...

Bi kaç şeye fikrimi yazdım ettim (düşündüm ki saksıyı biraz çalıştıran biri cıkarsa belki tartışmaya katılır;1-2 adet uzun cümle yazmayı dener falan)..

Yok abi,ortamlar yol geçen hanı resmen..adam akıllı bi sohbet/tartışma gerçekleştirmek,deveye hendek atlatmaktan daha zor...hatta imkansız..

Şu forumda olduğu gibi karşılıklı konuşulmuo..bişiler paylaşılmıo..yazdığınız şeyin üstüne,hasan hüseyinler tarafından saniyesinde alakasız kısa msj yağmurları yağdırılıo..yani birine bişi sorduysanız hiç beklemeyin;çünkü o kişinin o mesajı görmesi için sizinle eş zamanlı olarak oraya bakması lazım...

Daha yazacak çok şey var ama yazmaya değer mi;ondan da şüpheliyim...

dreamer8
    Guest

Çok haklısın dostum. Hem de o kadara haklısın ki. Facebook; milletin fotoğraflarını yükleyerek "bak ben bunu yedim, bunu giydim, buna bindim, buraya gittim, şuram şöyle güzel, yanımda şunlar var...." gibi saçma sapan paylaşımlar yaptığı, boşluktan beş para etmez bir cümleye ya da fotoğrafa aminlerin, inşallahların, ay canımların, nazar değmesinlerin sıralandığı aptal, vıcık vıcık, boş adam işi bir yer. Utanıyorum insanlığın geldiği halden.

Cahillik Dönemi gülfem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seçkin sen bana bu gruplardan bahsettiginde
    Ordanda hiç hoşnut olmayacağını biliyordum.
    Çünkü oralarda samimıyetin olmadıgını tahmin ediyordum.

Sana bunları söylemedim çünkü karışmak istemedim..
    Ama takmaya değmez tabiki o insanları..

Banned
    Yer
    The other side

Aslında olayın "oradakiler" le alakası olmayan,evrensel bi yanı da var...

Burada bişeye bişi yazıosun..okuyan en çok kaç kişi olsun?..5...bilemedin 10...

Yazan kişi ne yazdığını bilio..okuyan ne okuduğunu..kime cvp vereceğini..ne amaçla cvp vereceğini..v.s...

Orada şimdi bişi yazıosun...aynı anda aynı paylaşımı takip eden milyon canlı var!!..o canlıların bi çoğu da neye cvp verdiğini bile bilmio haa;tek olay paylaşan kişinin bayan olması ve o kişiye yavşamak,"hani olur mu lan acaba" die düşünmek...

Bi kereliğine karşı karşıya geldiğin ve adlarını bile hatırlamayacağın tiplerle kaynayan bi ortam...belki içlerinden bazıları burada üye olsa,kucaklayarak karşılıcaksın..O da buraya hemen adapte olacak..

Asıl sorun acaba ortam değişkeninde mi,yoksa beyinsizlerin sayısındaki çoklukta mı,hala karar veremedim...
    Konu Seçkin tarafından (08-01-2015 Saat 05:23 PM ) değiştirilmiştir.

Cahillik Dönemi gülfem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Seçkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Asıl sorun acaba ortam değişkeninde mi,yoksa beyinsizlerin sayısındaki çoklukta mı,hala karar veremedim...
    Asil sorun ortam bence cünkü buraya gelip üye olanin bir derdi oluyor
    ve yardim etmeye calisiyor insanlar..
    Daha duygusal yaklasiliyor..
    Facebook ortami ise öyle degil, kim ne yaziyor belli degil...

Bu arada güldürdün Seckin kalin yaptigim yeri komik buldum (sen sinirle söyledin biliyorum)