9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: 🔪🚬💉💊🔫🔫

Thumbs down 🔪🚬💉💊🔫🔫

Sorunlarım kendimce büyük insanlık adına küçük ama herkesle paylaşmak istemiyorum karşıdakini anlayabilen bir kişiye ihtiyacım var sonum hiç iyi değil ama korku da var . .

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Bu kadar önyargılı birine göre fazla büyük bir istek değil mi? Siz bir uzmana görünün bence.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Kişinin sorunlarını bilmeden çözüm önermek çok yanlış bir durumdur.

Yer
    istanbul

Uzmana git demek çok mu yanlış? Niye ki

Rahatsızlığım ya da sorunlarım hakkında bilgi sahibi değilsin bu durumda bana bir öneride bulunuyorsun. Senin için normal bir durum olabilir fakat bilinçaltında bulunan sorunlarım yüz yüze anlatılacak tarzda olmayabilir.

Yer
    istanbul

Yok yok herşeyi bir kenara biraktim sadece şunu öğrenmek istiyorum. Uzmana görünmenin gerektiginin tavsiyesinin neresi yanlış ki? Bunu öğrenirsem başkasına önermem en azından.

Sorunlarımı yüz yüze anlatamayabilirim belki çok ahlaksızca veya başka bir türlerden olabilir sadece örnek veriyorum ayrıca bireysel sorunlarımı başkalarıyla paylaşmaktan hoşnut olmuyorum burada ise karşındaki kişiyi görmüyorsun seni ne kadar yargılarsa yargılasın ve onurunu kırsın diğer durumlar gibi etkili olmaz.

Yer
    istanbul

Alıntı e-bozukpsikoloji Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorunlarımı yüz yüze anlatamayabilirim belki çok ahlaksızca veya başka bir türlerden olabilir sadece örnek veriyorum ayrıca bireysel sorunlarımı başkalarıyla paylaşmaktan hoşnut olmuyorum burada ise karşındaki kişiyi görmüyorsun seni ne kadar yargılarsa yargılasın ve onurunu kırsın diğer durumlar gibi etkili olmaz.
    Işte bu noktada doktor girer devreye. Bu kadar hassas bu kadar önemliyse sizin için durumunuz nasıl olur da hiç tanımadığınız birine rahat anlatabilirsiniz. Etkilenme olayi da ahlak kavramı da tamamen psikolojik. Neyse çok konustum size geçmiş olsun diler umarım sizi anlayan ve dinleyen birini bulabilirsiniz. Saygılar iyi forumlar.
    Konu yorum tarafından (02-01-2015 Saat 11:47 PM ) değiştirilmiştir.

Teşekkürler, umarım.