Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Soğuk insan(ben)

***duyGu yOk***
    Guest

Alıntı Ruzulhuzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürekli yaşadığım bi sorun insanlarla görüştüğüm zaman onları öpmekten veya onlara sarılmaktan rahatsızlık duyuyorum kadın ve ya erkek olsun her ikisi içinde durum aynı.tabi dışardan da belli oluyor rahatsızlık duyduğum bu yüzden kendimi kötü hissediyorum şırı utNgaç biri değilim ama sanırım böyle şeylerde biraz çekirgenim ailemle de atnı şekilde hissediyorum babamın ve ya annemin beni öpmesi de hoşuma gitmiyor. Sevgi konusundada problem yaşıyorum.çevremdeki insanları çok sevmiyorum nerdeyse kimseyi özlemiyorum bi kişi hariç ıki onuda gerçekten özlediğimden emin değilim bu yüzden insanlar bana beni özlediklerini söylediklerindede sorun yaşıyorum genelde öyle durumlarda konu değiştiriyorum çünkü dürüst olmak istiyorum gerçekten benim sorunum ne anormalmiyim yoksa öyle mi olduğumu zannediyorum. Biraz tuhaf yazmış olabilirim yada size gereksiz bi konu gibi de gelebilir ama okuyup cevaplarsanız memnun olurum
    aynı durum bende de var. bende de şu şekilde; mesela beni gerçekten çok sevdiğini, mutlu olmamı istediğini bildiğim, düşündüğüm kişilerin (mesela annem vs.) bana karşı aşırı duygusal hareketleri beni boğuyor, bana bağımlı, bensiz yapamayacakmış gibi hissettirilmesinden nefret ediyorum; yapışık, yılışık, öpücük, falan öyle aşırı sevgi gösterilerinden de hoşlanmıyorum. yalnız diilsin yani (;

dreamer8
    Guest

Kesinlikle anormal olduğuna rahatlıkla inanabilirsin. Normal bir insan sarılmayı, dokunmayı, teması, özlenmeyi sever. Sen bunları sevmediğine göre elbette normal değilsin. Tedavisi var mı bilmiyorum ama bir gün hayatına biri girerse, o kişinin işi gerçekten çok zor olacak. Hijyen takıntın falan mı var?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12