1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Gerçekten bıktım artık bana yardım edin

Standart Gerçekten bıktım artık bana yardım edin

Arkadaşlar ben 16 yaşındayım 2.5 yıldır her şeyi kafama takıyorum çok mutsuzum kendime güvenim yok hep hayal kurmaktan bıktım herşeyden nefret etmeye başladım,arkaşlarım az olur ama öz çocuklar olurdu öyle çok kişi ile takılmayı sevmem ama artık oda yok 2.5 yıldır çocukluk arkaşlarımla bile görüşmüyorum. şimdi ise anca okulda görüşüşürüm ama okuldan çıkınca muhabbeti keserim face ye bile eklemye çekiniyorum onları en ufak bi olayı kafama takıyorum her düşündümde sürekli kendimi tutamadan barıyorum bir yerlere vuruyorum allaha küfrediyorum allahtan korkmaz hale geldim resmen allha inanıyorum ama allahtan nefret ediyorum bana berbat bir hayat yaşatıyor ne param var ne düzgün mutlu bir aile ortalama 2 günde bir evde bağırtılar oluyor kafayı yiyeeğim sırb bu yuzden üstüne üstünbi de tmm her şeyi alamam da yani insanda sende 2 veya 3 kez kıafet alırmıya hep aynı kıyafetlerele geziyorum
    istediipğim bir şeyi alamıyorum kıyyafet yieyceke ayakkabı vb şeyleri aslında pek onemsimemiyorum ama dünyada o kadar o..ç varki çok mutlu yaşıyorlar her türlü pisliği yapıyorlar ama allah onlara vceza vermiyor dünya onarl yuzunden bu halde olmasına rahmen ama ben hayatımda hiç bir şekilde kötülük yapmadım düşünmedim bir an bile düşünmen hiç bir şey yapmadım allahı onemsiyorum ama nedense ben bu aptal hayatda yaşıyorum sürekli aklıma düşüncelere geliyor ve ben bunları düşünmemek için oyun oynarım müzüik dinlerim yuksek sesle ama bunlar olmınca çıldırıyorum hele interneti bile doğru düzdgün odeyemiyoruz okula doğru düzgün harçlık götüremiyorum hergün aynı hayatı yaşıyoprum hergün acı çekiyorum resmen.Özgüvenim nerdeyse hiç yok arkadaş edinemiyorum insanlarla fazla konuşamıyorum asosyal takılmaktan bıktım artık küçüklüğümden beri böyleyim aslında hep çekingenimdir ama bu çekingenlik ve özgüven yuzunden ghep dışlandım insanlar kendilerini bir şey zannediyor hepsi ama aslında hepsi bir hiç uzun fiziğim güçlü aslında iyi ama hep silik görünüyorum öfkelendinmi çok ama çok iyi kavga ederim beni bıçaklaslar acı hiissetmem sırp bu yuzden kendimi kaybetmemek için insanlara bulaşmuıyorum. neyse asıl konuya geklirsek şu dünyadan gerçekten doğarken ailemi seçebildim babamdan nefret ediyorum çünkü hergün bağırtı lar evde uçuşuyor kendisi ağır bir yobaz başka umursamaz borcuna sadık deil gözü hep başka kadınlarda bizi postalamdın derdindede onu çabalıyor başka bir kadından çocuhu varmış ve bunu annem bilmiyor bilse çok buyuk olaylar olucak zaten ortalama haftanın 4 günü kavga oluyor evde para skıntımız var vs vs beni babam yterli bulmuyor sırp bir işte çalışmıyorum diye para getirmiyorum diye bana baskuı yapıyor kendisi cahillikten yaşamayı bile haketmiyor ama malesefe benim babam keike düzelse ama büyük ihtimalle düzelmicekl bana kotu davranıyor olesiye nefret editiriyor kendisinden .
    dünyada istediğim hiç bir şeyi alalmamktan bıktım çocukluğumdan beri hep hayal kuroyorum mutlu olu m falan die ama olamıyorum yaşım 16 ama saçımda beyaz lar stresten çıkmaya başladı bile hafifte olsa artık ben mutsuzum diyeinsanlar mutlu olmasına katlanamıyorum yaşım genç olduğunun farkındayım ama şu hayattda hep iyi ve masum insanların ezilmesinden ve mutsuz olmasından bıktım şükretmekten bıktım şükrediyorum şükrediyorum ama hiç bir işe yaramıyor dua ediyorsun ama ne kadar etsende hiç bir işe yaramıyor karşılıksız ediyorum ama olmuyor çünkü allah kendisni düşünmeyen insanları muytlu yaşatıyor dünya çok kotu insan var mutlular sırp para için canlar alıyorlar insanların ekmeğini çalıyorlar ama onaları allah cezalandırmıyor insanlar çocukları olduruyor savaş yapıyorlar çocuklara tecavuz ediyorlar ama allah onları koruyamıyor çünkü kendi kitaplarını bile koruyamammış.
    allaha yalvarmaktan bıktım artık artık allahın beni cehenneme atıcahını bilyorum ama ondan nefret ediyorum artık okadar ofkeleniyorum her sinirlendipğim de allaha küfür ediyorum allah neden iiyi insanları ödüllendirmiyor anlamıyorum sınama filan artık gına geldi bu laflardan bu dünyayı cehenneme çevirdiler eğer hala insanların inançları yuzunden chenneme ve ya cennet olarak yargılayacaksa neden beni yarattıki böyle bir dünyada.
    son sozum gerçekten kafayı oynatıcahım surekli aklıma düşünceler gelmesinden bıktım keşke olsemde yok olsam diyorum ama bide ahiret dene n saçmalık var benim cehenneme gideceğimi bildiği halde neden yaratıdım bu allahı gerçekten anlamıyorum keşke doğmasaydım.Biliyorum uzun oldu arkadaşlar ama gerçekten çok kotu durumdayım tam anlatamadım bile bu yazılarla kendimi hepinizin düşüncelerini bekliyorum
    Konu Sweet_Dreams tarafından (16-12-2014 Saat 08:08 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: eksikdi