4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: yardım edin

Karar Dönemi

Standart yardım edin

küçükken ailem özelliklede annem beni hep aşağıladı. lakap taktı ve yıllarca bu lakapla seslendi. akrabalarım aynı şekilde. yüzümdeki doğuştan gelen bi şekil bozukluğu yüzünden hep dışlandım. orta okuldan itibaren her sene okulun fırlamaları ezdi beni. kötü bi çocukluk geçirdim yani. kimseye güvenmemem normal.
    yaptığım her şeyden pişman oluyorum. verdiğim her karadan dolayı pişman oluyorum. sanki herkes beni küçümsüyor. sanki herkes deli olduğumu düşünüp beni idare ediyor. kimseyle ama kimseyle duygusal bi yakınlık bi ilişki kuramıyorum. annemle bile hiç konuşmuyorum. herkesle mesafeliyim. güler yüzlü kibar davranıyorum ama dediğim gibi bi bağ kuramıyorum. arkadaş olamıyorum örneğin. insanlar bu tuhaf tutumumu farkedip bende bi anormallik olduğunu düşünüyorlar sanki. bilmiyorum belkide bana öyle geliyor. hayatım citti anlamda ızdıraptan ibaret. hastalığım nedir benim.
    Konu dramses tarafından (10-12-2014 Saat 02:18 AM ) değiştirilmiştir.

Banned
    Yer
    The other side

Teşhis koymak bana düşmez;fakat dış çevre etkenlerinin erken yaşta bi insanı etkilemesi ve kişilik gelişiminde çarklara çomak sokar gibi negatif bi etki yapması,kötü bişi olsa da,hemen hastalık olarak değerlendirilmemeli..

Yaşını bilmiorum...dediğin şeylerin bazılarını (fırlamalar tarafından ezilmek) ben de lise hayatında yaşadım ve etkileri çok uzun bi süre devam etti..ama yavaş yavaş olgunlaştıkça üzerinden atıosun bu gibi şeylere bağlı olan içe kapanıklıkları..hala arada bi rüyama girer o şerefsizler ve canımı sıkarlar ama artık eskisi gibi moralimi bozamıor..

Bu arada aynı konudan 3 tane açmışsın..diğer ikisini sil istersen...

Çıraklık Dönemi

kardeş senin hastalığın felan yok.öküz insanımızın öküzce davranışları yüzünden sıkntı geçiriyorsun.bi işe başlayabilsen güzel bi şirkette biraz izole olsan rahatlarsın.

Yigit
    Guest

Alıntı montevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş senin hastalığın felan yok.öküz insanımızın öküzce davranışları yüzünden sıkntı geçiriyorsun.bi işe başlayabilsen güzel bi şirkette biraz izole olsan rahatlarsın.
    Senin şu açık sözlülüğüne bayılıyorum abi