Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
37 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Diğer forumla ilgili ufak bi uyarı...

Banned
    Yer
    The other side

Len ne adamsın...

Yalnız öle şak die üye olmayı bekleme benden sölemesi..önce bi farkedip onaylıcaklar ki;bende bi kaç hafta sürdü bu süreç

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Seçkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç zahmet etmeyin;benden sölemesi..

Burada bi kaç üye tarafından bununla ilgili sorular geldiği için paylaşıorum..kesinlikle harcadığınız zamana değmez..bi avuç kendini bi halt sanan züppeden oluşan beş para etmez bi ortam..

Buradaki en sessiz,hareketsiz,cansız gün bile aslında cennetmiş bunu öğrendim...sevdiğim insanlar da burda gerisinin canı cehenneme...

Herkese iyi forumlar...
    Alıntı Commanche Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında ordakilerle burdakiler hep aynı kişiler sadece nickleri ve tarzları değişik..

ilk 2006da üye olmuştum o foruma daha sonra bir arkadaşın tavsiyesi ile buraya geldim.

geçen günlerde "seçkin" dante davet etti oraya üzüldüm o forumda ki duruma insanlara davranış anlamında eskisinden çok şey yitirilmiş açıkcası çok iyi modlar vardı eskiden., belki hala oradadırlar.

ilk aklıma gelenler;

ilksen
    iyimser (hala orada)
    fragile
    omen
    herifin1i
    maviyeşil
    satanstoytore

Yıllar once psikoloji sitelerine ilk adım attığım günlerde uye olmuştum oraya ,orada çok çok güzel anılarım oldu .Birbirinden değerli çok iyi arkadaşlar tanıdım orda fragile ve
    omen onlardan bir kaçı .

Orada çok şeyler paylaştık umutsuz durumda olan bir çok arkadaşımızın dertlerine derman olduk hatta hatta bir kaçını gerek intiharın eşiğinden kurtardık gerekse ,intihar edip son anda aklı başına gelip hastaneye yetiştirilen arkadaşımıza elimizden geldiğince destek olmaya çalıştık .

Hatta hatta bu destek o kadar ileri boyuta taşındıki sitedeki bir kaç arkadaşımız hastaneye gidip baş ucunda bile beklediler .

Ama ne yazık ki zamanla o aile ortamı o sıcaklık çok bozuldu ,yıllar oldu oraya uğramıyorum ,ancak aklıma gelirse kırk yılda bir girip iki satır yazıp çıkıyorum .

Orasını bir gazetenin magazin dünyasına benzetiyorum ,oysa burada seçkin in de dediği gibi huzur buluyorum ,mutlu oluyorum .

Sizleri tanıdığım içinde çok şanslıyım ,inşallah daha uzun zaman bir arada oluruz .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Çıraklık Dönemi

üye oldum. bi kaç gün sonra aktif oldu.hemen soru yazdım iki cevap geldi.bi kaç konuyada mesaj ayzdım.çokda uğraşamam didim burası yetiyo diyerek.galiba isimden doalyı orası daha çok tutuluyor

Banned
    Yer
    The other side

Yıllar once psikoloji sitelerine ilk adım attığım günlerde uye olmuştum oraya ,orada çok çok güzel anılarım oldu .Birbirinden değerli çok iyi arkadaşlar tanıdım orda fragile ve
    omen onlardan bir kaçı .

Orada çok şeyler paylaştık umutsuz durumda olan bir çok arkadaşımızın dertlerine derman olduk hatta hatta bir kaçını gerek intiharın eşiğinden kurtardık gerekse ,intihar edip son anda aklı başına gelip hastaneye yetiştirilen arkadaşımıza elimizden geldiğince destek olmaya çalıştık .

Hatta hatta bu destek o kadar ileri boyuta taşındıki sitedeki bir kaç arkadaşımız hastaneye gidip baş ucunda bile beklediler .

Ama ne yazık ki zamanla o aile ortamı o sıcaklık çok bozuldu ,yıllar oldu oraya uğramıyorum ,ancak aklıma gelirse kırk yılda bir girip iki satır yazıp çıkıyorum .

Orasını bir gazetenin magazin dünyasına benzetiyorum ,oysa burada seçkin in de dediği gibi huzur buluyorum ,mutlu oluyorum .

Sizleri tanıdığım içinde çok şanslıyım ,inşallah daha uzun zaman bir arada oluruz .
    Ahh be abi...ne güzel deneyimleriniz olmuş...özellikle hastaneye gidip arkadaşı ziyaret etme kısmını okuyunca "işte bu" dedim içimden..

Ama malesef magazin örneğinde de olduğu gibi;herşey yozlaşmış abi bitmiş tükenmiş,geriye mekanik bi düzenek kalmış sadece..

Konulara bakıorum yok vajinismus oldum,yok sex partneri arıorum nasıl bulcam...ulan psikoloji forumunda mısınız,genel evde mi anasını satıım..!?

Montevo;

Sorulara bi şekilde cvp gelio ama insan gibi birine fikir vermeye,yorumlarını iletmeye çalış bak görüceksin üstüne gelen alakasız,saçma sapan msjları..yani yazarken harcadığı zamana ve efora acıor insan...

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ahh be abi...ne güzel deneyimleriniz olmuş...özellikle hastaneye gidip arkadaşı ziyaret etme kısmını okuyunca "işte bu" dedim içimden..

Ama malesef magazin örneğinde de olduğu gibi;herşey yozlaşmış abi bitmiş tükenmiş,geriye mekanik bi düzenek kalmış sadece..

Konulara bakıorum yok vajinismus oldum,yok sex partneri arıorum nasıl bulcam...ulan psikoloji forumunda mısınız,genel evde mi anasını satıım..!?

Montevo;

Sorulara bi şekilde cvp gelio ama insan gibi birine fikir vermeye,yorumlarını iletmeye çalış bak görüceksin üstüne gelen alakasız,saçma sapan msjları..yani yazarken harcadığı zamana ve efora acıor insan...

Yazdıklarınızı okuyunca hayretlere kapıldım ,aklım almadı .Böylesine saçma sapan yazı ve mesajlara izin veren yönetim o kadar katı kuralcıydıki hiç unutmam bir gun arkadaşın biri oldukça yararlı bilgiler paylaştığı halde hiç gereği yokken uyeligini silmişti .

Bir çok arkadaşla birlikte bu duruma karşı çıktık diye oldukça uzun sure sitede gerginlik yaşadık ve yavaş yavaş siteden koptuk .Zaten bahsettiginiz eski uye ve modların siteden ayrılmalarının en buyuk sebebi bu gereksiz ve kaprisli tutumlarıydı .

Her iki siteye de giren kişiler aradaki farkı çok çabuk goruyorlar .Sizlerden sitemizle ilgili bu güzel yazıları duymak insana gurur veriyor .

Hepinize bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum ,çok sagolun .Her zaman bir arada olabilmek dileğiyle .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Banned

valla ben diğer forumu tercih ediyorum!
    diğer foruma günde 50 girersem buraya sadece 2-3 defa giriyorum!
    orası çok aktif ve liberal bir yönetim anlayışı var!
    aslında iki forum da psikolog sezai kalafatın!
    bence ikisi de aynı tarz olmasın demiştir!

Cahillik Dönemi gülfem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Oo o zaman bende diğer foruma geçeyim

Banned
    Yer
    The other side

Yazdıklarınızı okuyunca hayretlere kapıldım ,aklım almadı .Böylesine saçma sapan yazı ve mesajlara izin veren yönetim o kadar katı kuralcıydıki hiç unutmam bir gun arkadaşın biri oldukça yararlı bilgiler paylaştığı halde hiç gereği yokken uyeligini silmişti .

Bir çok arkadaşla birlikte bu duruma karşı çıktık diye oldukça uzun sure sitede gerginlik yaşadık ve yavaş yavaş siteden koptuk .Zaten bahsettiginiz eski uye ve modların siteden ayrılmalarının en buyuk sebebi bu gereksiz ve kaprisli tutumlarıydı .

Her iki siteye de giren kişiler aradaki farkı çok çabuk goruyorlar .Sizlerden sitemizle ilgili bu güzel yazıları duymak insana gurur veriyor .

Hepinize bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum ,çok sagolun .Her zaman bir arada olabilmek dileğiyle .
    Abim burada olanlar da sana müteşekkirlerdir,hiç şüphem yok buna...

Ama ben burada edilen dostlukların,ilişkilerin böle sanalda unutulup gitmesine müsade etmicem onu da ekliim..

Mesela seni en olmadı;düğünümde davetli olarak görücem ben abi kaçarı yok

Oo o zaman bende diğer foruma geçeyim
    Gülfem çıldırtama beni akşam akşam

Cahillik Dönemi gülfem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gülfem çıldırtama beni akşam akşam
    Ama çok eğlenceli orası

(Tamam tamam şaka )

Banned
    Yer
    The other side

Bak yeni bi konu açmış herifin teki (sözde profesyonel üye bi de bu) direk başlığı paylaşıorum;

Ablayı düdükleyen adama enişte deyip samimi olmak

Yani ben daha ne diim dicem ama uğraş vermek de cocukca olucak galiba bu saatten sora ..

Ben uyarıyı geri alıorum arkadaş..isteyen istediğini yapsın diip geçiorum artık
    Konu Seçkin tarafından (08-12-2014 Saat 03:22 AM ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon