Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bitti sanırsın.. Ama hep başa Dönersin... :(:

Karar Dönemi

Standart Bitti sanırsın.. Ama hep başa Dönersin... :(:

Merhaba uzun bir aradan sonra yazmak istedim. Hikayemi bilenler. Uzun ve zor günlerin ardından bipolar nişanlımla evlenmiştik hatırlıyorsanız. Herşey güzel gidiyor diyemem. Berbat bir iş hayatı sürekli iş değiştirme işsiz kalma , uykusuz geçen geceler. Bütün gününü uyuyarak geçiren bir eş. Ev geçindirmek zorunda olan ben... Ona göre herşey normal... Tartışmaların kavgaların ardından gelen özürler çiçekler... biz böyleyiz işte bir bakmışsın çok deli aşık bir bakmışsın nefretle dolu gözler.....Bu karar bana aitti diyorum kendime kızıyorum sadece... Yaşamaya devam diyorum... Birgün herşey düzelecek geçecek diyorum... ve ben hasretle o günleri bekliyorum....
    Ayrı Gezen Yürek Değil Beden......

Çıraklık Dönemi

bi an düşündüm de zor bir hayat seninki.ben kendimden biliyorum bazı cümleler bazı olaylar 12 den vuruyor insanı.o an 180 derece dönüyor kişi.belki müzik ile tedavi edilebilir ama doğru müzikleri nasıl bulacağız?

Yigit
    Guest

Eşinizle sözleşin tartışma sırasında kötü konuşmayacağız diye ve karşılıklı anlaşın gece sarılara uyuyun vb. Birbirinize sorunlardan değil nasıl çözeceğinizden bahsedin. İş bulma konusunda bir şey diyemeyeceğim Allah yardımcın olsun.

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

sevgili umut, keşke daha iyi olabilseydi. çok üzüldüm şimdi.Ama seni tebrik ettğimizi takdir ettiğimizi hiç unutma lütfen.Sen sevgine aşkına layık biri oldun...evlendin onu geride bırakmadın...bundan sonra olacaklara veya herşeye kendini suçlama..seni bitirip yemesin. sadece iyi olmaya çalış olur mu? sen iyi kötü birşey yapmadın.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

Çok düzensiz bir hayatın içinde bu aralar. İşsiz kaldığı zamanlar böyle oluyor. 1 ay çalışıyorsa 2 ay evde yatıyor. Haplara gelince düzenli alıyor fakat artık onlar bile bana faydasız gibi geliyor. Bazen kavgalarımız çok şiddetli oluyor. Bakışları bir anda değişiyor. Ardından sakinleşiyor... İşte bilinen bir bipolar hayatı aslında...

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Durumu iyileştirmek için birşeyler var mi aklında.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

Onun için iş arayışındayım. görüşmelere falan gidiyor ama hiç dönüş olmuyor. bu onu daha da çok üzüyor. Bunalıma giriyor. yataktan çıkmıyor... bi işi olsa düzelecek biliyorum ama yok 1.5 aydır boş

Karar Dönemi

Ah umut'um biliyorsun ki seni en iyi ben anlarım, çok üzgünüm ki olumlu bakamıyorum...bir tedavi olsa, bir işi olsa, şu olsa bu olsa.....yok olmuyor maalesef.Dost olunuyor, kardeş olunuyor, sevgili bile olunuyor ama evlilik çok zor...inşallah hakkınızda hayırlısı olur.Şimdilik tek önerim sakın çocuk yapma...

Karar Dönemi

Alıntı mevsimsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah umut'um biliyorsun ki seni en iyi ben anlarım, çok üzgünüm ki olumlu bakamıyorum...bir tedavi olsa, bir işi olsa, şu olsa bu olsa.....yok olmuyor maalesef.Dost olunuyor, kardeş olunuyor, sevgili bile olunuyor ama evlilik çok zor...inşallah hakkınızda hayırlısı olur.Şimdilik tek önerim sakın çocuk yapma...
    mevsimsel ,içimde neler yaşadığımı biliyorsun.... Evde huzur var mı derseniz ehh diyorum bunada şükür . kavgalarımız sık sık olmuyor zaten. ara ara şiddetli oluyor. sonra duruluyor. Sakin bu aralar bana karşıda öyle. Ama gece yatmayan gündüz kalkmayan biriyle yaşamak benimde sinirimi bozuyor.

Karar Dönemi
    Yer
    Pamukkale / Denizli

sorun da burada yatıyor umut arkadaşım. ne zaman olumsuzluklar kovalasa da umudu yıkmak için ve bizde umudu koşmak olumsuzluklardan sıyrılmak için yaşıyoruz. Fakat bilinmelidir ki hayat her zaman bildiğini okur. Ama biz hayatı karamsar ve yenilmeye mahkum kalırsak bir adım öteye gidemeyeceğiz gerçektir. Ben 6 yıl önce geçirdiğim bu rahatsızlıktan ve bundan dolayı yaptığım bilinçsizce hatalarımı düzeltiyorum ve devam edeceğim. Bu benim için bir mücadele savaşıdır. Bekarım. senin durumun benden daha zor olabilir ama hayatında birlikte yaşadığın ve yaşayacağın eşinle birlikte hayatını renk katabilirsiniz birbirinizle devamlı aşacağınız konular olmalıdır. sadece hayatını anlamdır. yorumla, bil,öğren ve uygula ve de hayal kurmaktan asla vazgeçme. Ancak insan hayalleri olunca ayakta kalabilir.

Sayfa 1/2 12 SonSon