Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: paxera bırakmak

Karar Dönemi

Standart paxera bırakmak

Merhaba;
    6 aydır paxera kullanıyorum. 20 mg. paxera panik atak için:
    bırakmak istiyorum ve tam 7 gündür içmiyorum birden kestim -- azaltarak değil
    kafamda şimşek çakıyor beynime elektrik veriliyor midem bulanıyor kafam hayatımda hiç böyle ağrımamıştı duvara vurdum kaçkere ......

illaki bu ilacı kullanıp bırakanlar vardır . Daha kaç gün sürecek bu bırakma etkileri sizde kaç gün sürdü_?

lütfen yardım . formu takipteyim cevap verin lütfen bekliyorum.

( bu arada yeni başlayacaklar varsa da ilaç kullanmayın başlarkende ızdırap bırakırkende . ilaçsız terapi alın kendiniz çözmeye çalışın ne bilim... ilan son çare olsun)

Karar Dönemi

arkadaşlar sadece paxera değil diğer antidepresanlar dan da kullanıp bırakanlardan yorum bekliyorum

bırakınca ne gibi etkiler (bırakma etkileri) oldu ve ne kadar sürdü bir hafta mı iki hafta mı yani ne zaman bu ilaçları bırakma etkileri geçiyor

en azından şu elektriklenme gibi bir his geçse de ne zaman geçer

bu gün 8. gün şu an etkiler geçmedi ve şiddetli de

lütfen bilenlerden yaşamışlardan yardımmm

iyi akşamlar

Banned

azaltarak bırakmalısın. paxera 10 mg var ikiye bölünüyor.
    önce 10 mg bir kaç gün, sonra 5mg bir kaç gün ve sonra 5mg iki günde bir gibi.
    her antidepresanda olmaz. örneğin prozac ta pek olmaz. çünkü prozac vücuttan yavaş atılır.
    benim gördüğüm kadarı ile paxera ve efexor bırakılması en zor olanları. paxera bu konuda birinci olabilir.

Karar Dönemi

sağol yorumun için ben birden bırakmayı seçtim ve internette çok araştırdım azaltarak bırakılacağını çok okudum ama artık gerçekten ilaç kullanmak istemiyorum bir daha da inşallah gerekmez de ilaç kullanmam kullanmak istemem

cevabını aradığım konu bu antidepresanı paxera yı 6 ay kullanıp ta 20mg. içerken birden bırakmış biri ---- bırakma etkilerinin geçtiği zaman == ne zaman _?

eminim bunu yaşamış biri varsa

forma yeni üye oldum ve takipteyim

teşekkürler...

Karar Dönemi

inş. benim durumumu yaşayan biri olmuştur daha önce ve cevap yazar

olmasa da ben her gün bırakma etkilerini yazacağım buraya ki benden sonrakiler okur da ne zaman geçeceğini bilir

Banned

ne zaman geçeceğini allah bilir çünkü kişiden kişiye değişir.
    paxerayı hiç sıkıntı yaşamadan bırakabilenler var ve sayıları hiç de az değil.

Karar Dönemi

arkadaşlar merhaba

08.11.2014 tarihinden bu yana içmediğim paxera ilacımın bırakma etkisi olarak baş ağrısı ve şu elektrik çarpması gibi etkiler devam ediyor ...
    19.11.2014 bu gün 11 gün oldu artık bu ilacı etkileri hiç geçmicekmiş gibi geliyor.

nasıl olurda bir ilaç 11 gün içmezken etkileri geçmez ki anlayamıyorum hadi bir hafta tamam da sonra geçer sanmıştım

ne yapacağımı bilmiyorum bir kaç güne de geçmezse doktora giderim heralde

6 ay önce hiçbişeyim yoktu nasıl oldum hiç anlamadım

Karar Dönemi

doktora gideceğim ama korkuyorum ilaçlardan bana gene ilaç verecek ben iyiyim

tamam 6 ay önce bir panik atak yaşadım ama işyerim başka şehre taşındı evimi de taşıdım yalnız kaldım bunaldım iş yeri de bunalttı ve panik atak yaşadım ve işten çıktım

haziran dan bu yana 6 aydır tatil yapıyorum ve doktorun verdiği ilacı kullandım iyiyim şimdi

insanın en iyi doktoru kendisidir diye biliyorum ve ben 25 yaşındayım bu zamana kadar doktora gidip te ilaç kullanmış biri değilim

yıllarca ilaç kullanmak istemiyorum

bu konuları kimseyle paylaşamıyorum burada yazmak iyi geldi bana

yorumunuz için teşekkürler

herkese merhaba .ben 1 sene paxera kullandım.Doktorumun gözetiminde ilacı azaltarak bıraktım buna rağmen bahsettiğiniz elektirik çarpmaları ve vs yan etkileri ben 1 ay boyunca yaşadım. sanırım bünye anca adapte oluyor.Tavsiyem doktorunuza danışmanız.Umarım biran evvel kurtulursunuz.mutluluklar diliyorum

Karar Dönemi

sonunda biri beni anladı teşekkür yorum için

ben de öyle düşündüm doktora danışacağım

ilacın paxera nın bir faydasını gördünüz mü

bırakırken azaltarak bıraktığınız için bırakma etkileri düşük seviyede mi oldu

benimki dayanılacak gibi değil işkence gibi - nerden başladım keşke hiç başlamasaydım

Sayfa 1/2 12 SonSon