5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Nedir bu bende ki

Karar Dönemi

Standart Nedir bu bende ki

Artık anlam veremiyorum hayatıma gidişata.. Bundan 1 yıl önce başlamıştı ilişkimiz her şey ilk başta o kadar güzel harikaydı ki kelimelerle anlatamıyorum. Diyordum kendi kendime bana bu kadar değer veren beni anlayan tek o çıktı sanırım bu bir rüya.. sonra Bilgisayarında çeşitli yazışmaları okudum birden bir güvensizlik oluştu ve içimden hep araştırma isteği geldi ..araştırdım da eskiden görüştüğü kişilerden geliyordu mesajlar.. ilk başta bu durumu problem etmezken sonradan bu bende takıntı haline geldi sürekli hesap sorar hale geldim,tartışmalarımız arttı o hep bana, ona güvenmemenden kaynaklandığını söylese de bunun bedenini onu yarattığını ve ilginç mesajlarını bulduğumu ilettim hatta benimle birlikteyken bile bir kaç kişiyle görüşmelerini duydum. O da sonunda itiraf etti ama sözde beni aldatmamış sadece görüşmüş o kadarmış..ben hep affedici oldum bazı şeyler aslında görünürken görünmez şekile getirdim.. Bir türlü ondanda kopamıyordum ama o istediği şekilde takılıp buna mantıklı açıklamalar yapmaya çalışıyordu.. sonra bir gün geldi yapamadığımızı ve ayrılmak istediğini belirtti bende olgun karşılamaya çalıştım ama bunu yapamadım ayrıldığı günden itibaren uykularım düzensizleşti dünya ile iletişimim koptu ve arkadaşım bir piskaytri uzmanı önerdi ona gittim biraz iyi olmuştum ki aradan 2 ay sonra tekrar aradı birleşmek istediğini belirtti ve bende ona olan zaafımdan dolayı bu duygularım ayenik düştüm ve tekrar konuşmaya başaldık ama nafile değişen bir şey yok her şey daha kötü daha berbat gitti 3 gün iyi 4 gün kötü bana karşı tüm ilgisini yitik hissettim.. o kadar kötü hissediyorum ki kendimi anlatamam Nedir bu bende ki içimi yiyeyen şey .. lütfen bana yardım olun onu içimden nasıl atabilirim

Banned

kıskançlık ilişkiyi bitirebilir.
    eski arkadaşlarıyla yazışmasını sorun yaparsan adam bunalacaktır elbette.

Yigit
    Guest

Bitmiş artık birlikte olmanızın bir anlamı yok
    söylemesi zor ama bu acıyı sonuna kadar yaşayacaksın ilk haftalar zehir gibi geçer sonra biraz daha hafifler en son çok nadiren aklına gelir en son unutursun. Süre veremem o sana bağlı ki çoğu genç takmaz bunları ben 2 kez aşık oldum çok acı çektim o sırada arkadaşlarım her hafta biriyle çıkıyordu(!) Onlar için unutmak diye bir şeyde yok zaten. İnsan her şeyini kontrol edebilir ama duyguları asla,zincirle bir yere bağlayamazsın ya mutlaka yaşarsın acıyı.
    Sana tavsiyem müzik falan dinleme bu ara hele arabeske hiç sarma
    yaşını ve okuyup okumadığını bilmiyorum ama kendine bir uğraş bul ne olursa mutlaka beynini bir şeyle meşgul et

İnsan hatada yapar yanlışta ;ama hatasını alışkanlık haline getirmesini sağlarsan yanlışla doğruyu karıştırır böyle devam eder
    Sen hala onu istiyor musun?

Karar Dönemi

Seni kullanıyor gayet açık.
    Ne istediğini bilmeyen hem seni ziyan eder hem kendini...

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Alıntı gunes23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seni kullanıyor gayet açık.
    Aynen yedekte bekleyen birisin onun için son şans ve cepte olan kişisin...Bence tamamen ilişimi kes ve kendi halinde bırak onu...bir daha asla konuşma...
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?