Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
47 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Değersizim. Kendimden nefret ediyorum.

Çıraklık Dönemi

Alıntı yorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Montevo sen sorunu nu atlattın mı? sanırım hayır.Neden bilyormsunuz? insan kendine acıdığı sürece bir ilerleme kaydetmez...Kendini sevmiyorsan sevemiyorsan bir başkasının sevgisini nasıl beklersin? sen dahi sevmiyormuşsun kendini...Ben olayı basit alıyorum ele çünkü basit düşünmek gerek.Bir hoca doğum gününü kutlamadıysa bu ölüm mü? değil, ama kadir için bu travmatik bir hal almış. ne güzel kolej de okuyorsun.Kaç insan bu imkana sahip olabilir.Lise dönemi inan bana dalga da geçiliyorsun adam yerine de sokulmazsın ama bunları istersen aşabilirsin.Sadece yeteneklerine kendine yönel, biri seni sevmese de kadir sen kendini sevmelisin... Montevo psikolojik sorunların en büyük etkisi lafla yürüyor benim burada söylediklerim belki onda bir kıvılcım yaratacak...Kimse pek farkında değil ama söylediklerim tamamen sistemli bir şekilde söylüyorum.Bu yüzden nickime yorum yaptım...Çünkü yorumlarıma dikkat ediyorum
    görünüşte ölüm değil tabiki yaşadıkalrı ancak çevresindekiler onu değersiz olarak ele alıyor ve öyle hatırlıyor.ben bu durumu biliyorum çünkü bende yaşadım ve yaşıyorum.ozamanlar hem fiziksel hemde manevi oalrak güçsüzdüm ancak şuan ikisini de başardım.okadar doluyum ki bu konuda şuan sinirden yazacakalrımı unuttum.

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Alıntı montevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    görünüşte ölüm değil tabiki yaşadıkalrı ancak çevresindekiler onu değersiz olarak ele alıyor ve öyle hatırlıyor.ben bu durumu biliyorum çünkü bende yaşadım ve yaşıyorum.ozamanlar hem fiziksel hemde manevi oalrak güçsüzdüm ancak şuan ikisini de başardım.okadar doluyum ki bu konuda şuan sinirden yazacakalrımı unuttum.
    Sinirden yazacaklarını unutturacak düzeyde ise sence bundan kurtuldun mu? yoksa kurtuldum diye kandırıyor musun? halen kinin ve öfken var.GEçmiş seninle yolculuk yapıyor...

Kadire demek istediğim şey şu, kendinden nefret ediyorsan bir başkasının seni sevmesi değerli bulmasını beklemek saçma olmaz mı? önce kendini sev değerli bul ki başkalarıda bulsun.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

Sinirden yazacaklarını unutturacak düzeyde ise sence bundan kurtuldun mu? yoksa kurtuldum diye kandırıyor musun? halen kinin ve öfken var.GEçmiş seninle yolculuk yapıyor...

Kadire demek istediğim şey şu, kendinden nefret ediyorsan bir başkasının seni sevmesi değerli bulmasını beklemek saçma olmaz mı? önce kendini sev değerli bul ki başkalarıda bulsun.
    Yangınım sönse (kendimi sevsem ) abi külleri(geçmişim) ne olacak ?

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Alıntı Kadir6185 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yangınım sönse (kendimi sevsem ) abi külleri(geçmişim) ne olacak ?
    Sen geçmişe takılı kalırsan yeni gelecekler geçmiş gibi olacaklar ve ozamanda sen yeni oluşan geçmişlere üzüleceksin.Geçmişi geçmişte bırakmayı öğrenmessen hayatın boyunca hep geçmişe üzülerek geleceği de geçmişe gömeceksin.Bunun farkında ol ve bir an önce önünü kes.Ne yaşadığın ne kadr ağır yaşadın bilmiyorum.Ama burada bulunan nice insan yaşıyor...Hikayemi anlatsam sadece aa dersin..güllük gülüstan deil kimsenin hayatı ama arkada da bırakmayı biliyor insan zamanı gelince...
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

Önünü nasıl kesebilirim ?

Yigit
    Guest

Alıntı Kadir6185 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önünü nasıl kesebilirim ?
    Zaman çözüme yardım edebilir
    Ama her şey sende bitiyor koçum.

Çıraklık Dönemi

rol çalma yapmayayayımda kadiirn konusu dağılmasın.kendi konumda yazarım

Karar Dönemi

Alıntı Yigit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaman çözüme yardım edebilir
    Ama her şey sende bitiyor koçum.
    Yarın şimdi nasıl davranayım sınıfta ilk girişimde vb ?

Yigit
    Guest

Risk alıp mücadele edeceksin(risk=daha fazla üzülme,ezilme riski) Sana laf atana karşılık ver ya da ayrıca teneffüste bir kenara çek yapma! de.Eğer sana laf atan birine karsılık verirde gülerse sinif falan o cocuk bulasmaz sana bida ben basardim bunu.Çünkü o çocuk sinifta kizlar falan gülünce daha fazla espiri yapip laf atmaya baslar(ego tatmini,iyi-kötü dusunmez gülseler yeter) Ayrıca herkese günaydın de bakalim samimi buldugun 1-2 kisiye nasilsin de ödev var miydi diye sor sonra tesekkur et.Çok zor degil yarin aksam olanlari yaz bekliyorum

Karar Dönemi

Alıntı Yigit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Risk alıp mücadele edeceksin(risk=daha fazla üzülme,ezilme riski) Sana laf atana karşılık ver ya da ayrıca teneffüste bir kenara çek yapma! de.Eğer sana laf atan birine karsılık verirde gülerse sinif falan o cocuk bulasmaz sana bida ben basardim bunu.Çünkü o çocuk sinifta kizlar falan gülünce daha fazla espiri yapip laf atmaya baslar(ego tatmini,iyi-kötü dusunmez gülseler yeter) Ayrıca herkese günaydın de bakalim samimi buldugun 1-2 kisiye nasilsin de ödev var miydi diye sor sonra tesekkur et.Çok zor degil yarin aksam olanlari yaz bekliyorum
    Her girişte günaydın derim ama takan olmaz

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon