10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ne Tavsiye Edersiniz?

Yigit
    Guest

Standart Ne Tavsiye Edersiniz?

Merhaba,ben dün Samsun'da bir psikologa göründüm yarım saat derdimi dinledi sonra mesai biti diye bıraktık,yarım saat benim seni tanımam için yeterli diyor.Her neyse ben görüşmenin bana hiç bir şey sağlamadığı kanaatindeyim.Okuldaki rehber hocamız(prd) beni daha yakindan tanidiği için bana saha yararli oluyor her hafta bir kere de oksa görüstüğüm icinde az cok beni biliyor.Ama bu yeterli gelmiyor bana hem zaman az oluyor hemde her konuda içten bir sekilde konusamiyorum.Tam olarak neyim var bende bilmiyorun anlattiklarimdan asagi yukari benim hakkimda azda olsa bilgi sahibi olmussunuzdur.Ben sinopta yasadigimdan uzak mesafede sık sık git-gel yapamam samsun-kastamonu veya eskisehir-ankarada uzun vadede bana çok şey katacak karakter analizimi iyi bir şekikde yapıp bana içtenlikle yardimi dokunacak isinde uzman birisini ariyorum.Forumda isim vermek yasak olabilir bilmiyorum yinede baska alternatifler varsa tavsiyelerde bulunabilirsiniz.Erdal Demirkiran'in 1-2 kitabini aldim cevreden arkadas tavsiye etmisti bu sekikde beni gelistirip iyilestirecek kitap-film tavsiyesi de verebilirsiniz.Kitap okumayi severim bilimsel yazi olmadikca akici anlatimli kisisel gelisim kitaplari okurum.

Banned

konuşmayla olmaz. doktora başvur, ilaç yazsın, rahatlarsın.

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Ahmet Şerif İzgören youtube de arat 1 saatlik falan bir semineri var onu izle beğenirsen diğer tavsiyeleri de bulunurum
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Yigit
    Guest

İnternet paketimi ziyan edemem sonra öksüz gibi kalıyorum.
    Haftasonu eve geçince izlerim ama benim bildiğim Ahmet İzgören daha çok iş hayatıyla ilgili seminerler veriyor.Bama ne gibi bir şey katacagini dusundunuz?

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eger Ankara daysan sana uzman bir psikoloğun adresini verebilirim .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Yigit
    Guest

9 subat ,özel mesaj ile bilgilendirirseniz seninirim

Çıraklık Dönemi

Alıntı Yigit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,ben dün Samsun'da bir psikologa göründüm yarım saat derdimi dinledi sonra mesai biti diye bıraktık,yarım saat benim seni tanımam için yeterli diyor.Her neyse ben görüşmenin bana hiç bir şey sağlamadığı kanaatindeyim.Okuldaki rehber hocamız(prd) beni daha yakindan tanidiği için bana saha yararli oluyor her hafta bir kere de oksa görüstüğüm icinde az cok beni biliyor.Ama bu yeterli gelmiyor bana hem zaman az oluyor hemde her konuda içten bir sekilde konusamiyorum.Tam olarak neyim var bende bilmiyorun anlattiklarimdan asagi yukari benim hakkimda azda olsa bilgi sahibi olmussunuzdur.Ben sinopta yasadigimdan uzak mesafede sık sık git-gel yapamam samsun-kastamonu veya eskisehir-ankarada uzun vadede bana çok şey katacak karakter analizimi iyi bir şekikde yapıp bana içtenlikle yardimi dokunacak isinde uzman birisini ariyorum.Forumda isim vermek yasak olabilir bilmiyorum yinede baska alternatifler varsa tavsiyelerde bulunabilirsiniz.Erdal Demirkiran'in 1-2 kitabini aldim cevreden arkadas tavsiye etmisti bu sekikde beni gelistirip iyilestirecek kitap-film tavsiyesi de verebilirsiniz.Kitap okumayi severim bilimsel yazi olmadikca akici anlatimli kisisel gelisim kitaplari okurum.

keşke haberim olsaydı.buluşurduk samsunda.evet doktorlar bizi şıp diye tanıyor zira dedikleirmize değil nedenlerimize bakıyorlar.pc fonskyonu gibi.matematikteki fonksyonlar gibi.örneğin bende ortamcı çocukları hemen çözüyorum,sallamıyorum pek.şunu kabul edelim biz toplum olarak pek gelişmiş bi toplum değiliz.hala orman kanunları geçerli.sende buna uymalısın.iki uç şiddet ve cinselliği belli etmen gerekli lanet olası insanlara.filmleri boş ver.ben bi iki tne izledim sçama salak filmelrdi.hata bu kız beni aşar diye bi film yapmışalr ki ütopyada bile gerçekleşmez.senin isteidğin şekilde bi tedavi için özel psikoloji merkezleirne gitmelisin.ve buda paraya bakar tabiki.

kişisel gelişim kitapları,bence palavra.ben zaten diğer insnaalrın yanında rahat olduktan sonra susmuyorum.ancak kendsini tanrı gören yöneticilere davrajış için okumak gerekiyor.öyleki bizim şirkette teknikerler ile müdürler asla görüşmeyecekler.önce mühendise gidip derdini anlatacak ,mühendis müdüre anlatack felan.benim 4 sene antidepresanla gidemediğim kafayı adamlar normal halde buldu resmen.bende kendim kural koydum,hiç bir müdür mühendisime gitmeden benimle görüşemeyecek.ayrıca sana tavsiyem spor yapmaya başla.

Yigit
    Guest

1.85 boy 83 kiloyum sinop/ayancikta bal ligi u16 ile idmanlara katildim kaleci olarak ama okul sinopta oldugu icin lisans cikartmadim yazin ve bayramda idmanlara katildim sadece.Baska spor dallarina ilgim yok fazla böyle okculuk aticilik at binme kamp kurma ava gitme tanri daglarina cikip yörüklerle kımız icme gibi utopik dusuncelerim var onlar sporsa dusunulebilir bence
    Bu samsunda piazza vardi dun 21.30 cem yilmazin filmi vardi pek yakinda ona gittik piazzanin yaninda otel var gece orada kaldik hem kafa dagittim biraz.Ilk ickimide otelde ictim 2 ira 18 lira verdik babamin gazabindan ucuz yirttim birde kardesimi gaza getirdim 35 lira uzum sarabi actirdim sucu ona attim hehe neyseki babamda ara sira icer kizdi bana ama ne desin adam.D&R gittim erdal demirkiranin sen simdi gideceksin ya cehennemin dibine git diye kitabi var onu aldim 1-2 kitabini daha almistim anlatimi samimi ve akici geldi okuyorum suan

Banned

Alıntı Yigit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.85 boy 83 kiloyum sinop/ayancikta bal ligi u16 ile idmanlara katildim kaleci olarak ama okul sinopta oldugu icin lisans cikartmadim yazin ve bayramda idmanlara katildim sadece.Baska spor dallarina ilgim yok fazla böyle okculuk aticilik at binme kamp kurma ava gitme tanri daglarina cikip yörüklerle kımız icme gibi utopik dusuncelerim var onlar sporsa dusunulebilir bence
    Bu samsunda piazza vardi dun 21.30 cem yilmazin filmi vardi pek yakinda ona gittik piazzanin yaninda otel var gece orada kaldik hem kafa dagittim biraz.Ilk ickimide otelde ictim 2 ira 18 lira verdik babamin gazabindan ucuz yirttim birde kardesimi gaza getirdim 35 lira uzum sarabi actirdim sucu ona attim hehe neyseki babamda ara sira icer kizdi bana ama ne desin adam.D&R gittim erdal demirkiranin sen simdi gideceksin ya cehennemin dibine git diye kitabi var onu aldim 1-2 kitabini daha almistim anlatimi samimi ve akici geldi okuyorum suan
    galatasarayın seçmelerine katıl.

u 16 için 1.90 dan aşağısını almıyorlar.

roman fazla okuma yada iyi roman oku.

Yigit
    Guest

Galatasaray secmeleri mi o agir kacar bana neyse sende forumdami sabahladin bu ne ya