3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: OKB ve asosyallik

Yigit
    Guest

Standart OKB ve asosyallik

Kısaca bahsetmek istiyorum 4 yaşından beri okb ilaç tedavisi görüyorun 1-2 senedir bir şeyim yok doktor ilacı kesi ancak selectra sabah/aksam 50mg alıyorum.Yalnızlıktan ve anlaşılamamaktan bıktım,boş bir insan değilim.Öğretmenlerim olsun çevremde beni tanıyan büyüklerim olsun beni dürüst,ahlaklı zeki biri olarak tanırlar.Ders başarım yüksek.Benim sorunum insanlarla iletişim kuramama sorunu.Korku ve utangaçlık var(desem olur mu,gülerler mi vs.) Birde üstüne bu yaz bir kıza aşık oldum beni anlıyordu iyi de biriydi.Her neyse ben genel toplum yapısına ayak uyduramıyorum.Dünyaya bakış açım ve düşüncelerim çok farklı.Muhteşem bir sözel zekam var.Daha doğrusu felsefe,tarih,sosyoloji,ulusl.ilişkiler,siyaset,co ğrafya,edebiyat gibi konulara fazlasîyla hakimim yaşımın çok üzerinde tarih bilgim var.36 padişahı ezbere bilmek.Tüm avrupa devletlerinin başkentlerini ,mevcut başkanlarını,yaklaşık nüfusunu,askeri ekonomik gücünü araştırıp biliyorum.Evren ve uzayla alakalı çok araştırmam var.Felsefi ve siyasi ideolojileri ve savunucularını araştırıyorum.Birde samimi bir şekilde belirteyim ki çok safım,isteyerek kötülük yapamıyorum.Şu ana kadar ne jadar kötü olursa olsun kimseyle sokak dövüşüne bile girmedim tartıştıktan sonra karşımdaki üzüldüğü için üzülüyorum.Ülkenin durumuna üzülürüm.Bir arkadaş gelir konuşur onun derdine üzülürüm.Öğretmen beni azarlasın direk gözlerimden yaşlar iniveriyor çok hassas ve duygusalım.Bunlar iyi şeyler gibi gelebilir ama ben hoşnut değilim tavsiyelerinizi istiyorum.

Çıraklık Dönemi

öncelikle kişiliğin için seni tebrik ewdiyorum.dediğin gibi boş birisi değilsin.ama gel gör ki etrafımızda haddinden fazla boş insan var.bizim toplumumuzun bir özelliği var.ne akdar okursa okusun cahilliği asla geçmiyor.çocukluğundan bildiği bilgilerin değişmez gerçekelr olduğunu sanıyor.bilmediği konuda atıp tutmasını çok iyi biliyor.şöyle bi yöntemim var benim.mesela bi arkadşaı-m o günkü tarzımı beğendi ve yakışıklısın felan dedi.ben de ona kız olsan koynuma girer misin diye karşılık veririm.tabi bunu şaka maksatlı yaptığımı bilirler ancak her şakanın altıdna bi gerçek yatar.nedendir bilmiyporum ama insanlar senin gibi insanalra sadece iltifat eder ama geriisni boş verir.kısa yoldan demek isteidğim insanalrı fazla takma.bide ben takamsam tam süper olacak.diğer insanlar çoook çeşitli.hayvan akdar bile olamayan var.tek muhabbeti cinsellik olanalr,polat alemdar olanlar var.o yüzden sen senin gibi kişiliğe sahip olanlarla takılmalısın.ben alet edavata çok meraklıyımdır.az önce lavaboyu söktüm temizleidm geir taktım.pc tamir ederim felan.BAKTIĞIM diğer kişiler bunalrın hiçbirini yapamıyor.hayata eğlenmek vb için gelmişler.sanıyorum ki bu adamalr boş yaşıyo.tek yapabildği polat alemdarlık yada benim gördüğüm örnekler acayip.pc kullanamayan mühendis gibi.tekrar ediyorum senin gibi olan kişilerle takılman gerekli.karadelikler belgeseli izliyorum kara delik yıldızı 17 milyon km hızla fırlatıyor bu beni çok heyecanlandırıyor ama yolda elini atsan denk gelecek akranın leyla olmuş.

Birde samimi bir şekilde belirteyim ki çok safım,isteyerek kötülük yapamıyorum

benimde böyle bi durumum var.karşımdakini kandıramıyorum.içerden bişey doğru yap lan diyo bana.insnaalr çok saçma olmuşlar.aralarından düzügnlerini seçmek zor artık.filmlere dizilere bakar mısın hiç?orda hep şöyledir

tarzın manken gibi her daim hatta ahırda temizlik yaparken bile.
    paranın haddi hesabı yoktur.nerden geldiği belli değildir.
    elinden asla süper akıllı telefonalr düşmez.bir organın gibidir.
    eğlence ehr daim tam gaz.
    normal hayatta,kültürüne göre, yaşayamacağın karşı cins ilişkileirni görürsün.
    herkes zengin ayda zengin olmakla ilgili.
    şarkıalr cinsellik olmadan olmuyor.
    şiddet illaki oalcak cinselliğin yanında.
    sen tanrısın,sen teksin.

kısacası tvler insanı ilkel bi ytaratığa dönüştürmek için evrimleşmiş durumda.okadar aptallaştırıyoprki tırın altıdna ezilen gençlere gülmekten ölen insansılar bile var.evet gerçek.adam altına edecek gülmekten.

vitirnden görünen dünya bi ilüzyon.okan bayülgenin bi lafı var krizması yüksek olan bi adam sevişmek için soyunmaz,ozaman ne karizmalığı kalıyo.hani filmdeki oyuncuları hiç tuvalete gitmez sanırız ya,karşımıza çıkan kişileride sanki hiç yanlış yapmaz ve dokunulmaz sanıyorum.bu bize küçükken yerleştirilen bieşy.bende kolay iletişim kuramam.özellikle karşı cinsle.ancak konu bildiğim şeyler olduğunda kralını tanımam.sorunda burdan geliyo zaten bu adamalr ne konuşuyo?kendini çok üzme.ben filme bakarım pikselleri ,görüntüğ codeğini görürüm öbürü filme bakar belden altını görür.

tartışma konusunda ben desenin gibiyim.karşımızdkine zarar verdiğimiz giib bi düşünce oluşuyor ve durduramıyorsun.bunları aşmak için basit bi yöntemim var,ilkel canlılar gibi saldırgan olacaksın.örneğin senin kafandaki biri ile tartışırsan fikirler uçuşur havada.ancak insanımsılarla tartışırsan işler değişir.ben bendne byük birisi ile tartıştım adma 2. cümlede işten sorna gel derdini çözelim dedi.oha dedimr esmen o nedir öyle.ama bu kozu saklıyorum.yeri geldiğinde 12 den vuracağım.

Yigit
    Guest

Samimi yorumun için teşekkürler.Dediklerini dikkate alacağım