4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Arkadaşlar çok acil fikirlerinize ihtiyacım var nereye yazacağımı bilemedim.

Karar Dönemi

Unhappy Arkadaşlar çok acil fikirlerinize ihtiyacım var nereye yazacağımı bilemedim.

İyi günler ilk önce kendim hakkında bir kaç bilgi vermek istiyorum sizlere 95 doğumluyum izmirde yaşıyorum. İstediğim üniversiteye yetecek sıralamaya giremediğim için geçen sene tercih yapmadım Psikoloji okumayı planlıyorum 2 yıldır. Her neyse abilerim ablalarım şimdi açık konuşacağım sizinle benim 8 aydır birlikte olduğum (Çıktığım) bir sevgilim var yaklaşık 1 ay önce (cinsel anlamda) birlikte olduk iyi,güzel ama sıkıntı şu ki Kızın Regl döneminin üzerinden 1 hafta gibi bir süreç geçti fakat hiç bir ağrısı sızısı yok. Biraz kilo aldı birden bire iştahı arttı normalde ben ondan 2-3 kat fazla yemek yiyebilen birisi iken bir baktım benimle aynı şeyleri yiyip Ya ben doymadım bi tane daha mı söylesek'' diyebilecek bi hale geldi. baş ağrısı, miğde bulantısı gibi şeyleri neredeyse hemen her gün yaşıyor,Bir hafta önce akıntım var sebebini bilmiyorum ciddi bir şey midir diye sormaya başladı Hamile olmasından şüpheleniyoruz. Fakat şöyle bir durum var ki her birlikte oluşumuz esnasında korunduk hatta korunmamızın çok gereksiz olabileceği yerlerde bile korunduk yarın test yapacağız da hocam şöyle bir sıkıntı var Kız arkadaşımın yaşı 17 böyle bir şey olursa tamamdır her türlü yanındayım ucunda ölüm bile olsa yanında olacağıma dair söz hatta tabiri caizse yeminim var ama hala ailemin eline bakar bir halde yaşıyorum ve kızın ailesi de benim ailemde Biraz hatta birazdan daha fazla dogma insanlar böyle bir şey olursa Bizi evlendirmek vs. vs. gibi şeyleri bırakın açıkçası en iyi ihtimalle evlatlıktan reddedilir ve 18 yaşından küçük birisi ile birlikte olmaktan dolayı hapse bile gidebilirim. İçimi nereye dökeceğimi kimle konuşacağımı bilemedim bu olay aklıma takıldıktan beri gözüme uyku girmiyor ne ders çalışabiliyorum ne kitap okuyabiliyorum hatta kız arkadaşımla bile yeteri kadar samimi olamıyorum Lütfen bana akıl verin !

Karar Dönemi jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

minareyi çalan kılıfını hazırlar... Her ikiniz içinde geçerli bu.. Bilmiyorm belki böyle söylüyorum die tepki verebilirsiniz ama bu işleri bu kadr basit görmeseydiniz biraz daha ciddiye alsaydınız şimdi bunları düşünmüyor olacaktınız. Neyse hiç birşey olacağını sanmıyorum hem biyolojik (tabi kesin bilgi için doktor şart) hemde hukuki anlamda

Banned

korundunuz ise hamile olma ihtimali çok zayıf.
    test yaptırarak emin olabilirsiniz.
    hamile olmasa bile 18 yaşından küçük biri ile birlikte olmak suçtur.
    bunu gizli tutmanız gerekir.

Karar Dönemi

Açıkçası benim için yaşının pek bir önemi yok belki biraz abartılı düşündüğümü düşünebilirsiniz ama 8 ayda ufak tefek kıskançlıklardan dolayı kavgalar haricinde pek bir tartışmamız olmadı ve işin garip yani 8 aydır kıza olan sevgim hiç bir zaman azalmadı ve aynı şekilde onunda bana karşı sevgisinin azalmadığını hissediyorum hayatımda verdiğim önemli kararları çok güzel bir şekilde anlayabiliyor. Onun için çekici gelebilecek şeyleri değiştirmek istediğimde bile bunun faydalı olup olmadığına bakıyor BKZ : 9 yaşımdan beri Gitar ve Vücut geliştirmeyle uğraşıyorum ve hani ortam olsun diye değil gerçekten sevdiğim için lisede günde 12 saatim gitarla geçerdi'' gibi ve bu sene üniversite sınavı olduğundan dolayı Gitarı ve sporu bir süre rafa kaldırdım bu kararımı açıkladığım zaman şaşırtıcı bir şekilde bu kararımı geleceğimiz için mantıklı buldu üzülmem gerekmediğini beni hiç bir vasfım olmasa bile sevdiğini seveceğini söyledi.. Şu anda ikimizinde sol kolunda tanışma tarihimizin dövmesi var yani ciddi ciddi hayatımı devam ettirmeyi istediğim bir kızla birlikte olduğum için yaşını pek önemsemiyorum. Diğer konulara gelirsek abi Utanmasak el ele dolaşırken bile kondom takacağız o kadar abartıyoruz bu korunma işini ve dediğim gibi bakın hamilelik gibi bir durumla karşı karşıya kalırsak ben Üniversite,gitar,spor hayatımı tek bir kalemde silip atmaya razıyım fakat tek aklıma takılan şey şu eğer ki hukuki olarak ben suçlu bulunur da Kızdan uzaklaşmam kararı verilirse bu durum ikimiz içinde çok kötü olur benim ailemin bana söyleyeceklerini yapacaklarını geçtim kızın ailesinin kıza ne yapacaklarını düşünüyorum sonuçta zor zamanlarda özelliklede benim sebebiyet verdiğim zor zamanlarda yanında olmak bütün bunların geçeceğini birlikte olduğumuz sürece her şeyi yoluna koyabileceğimizi ona söylemek benim hakkım.