3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: intihar düşüncesi

Banned

Standart intihar düşüncesi

15 yaşımdan beri okb rahatsızlığım var.her türlü tedaviyi denedim ama iyi gelmedi.şu an 31 yaşındayım. ekt(elektroşok) bile oldum (12 seans falan).işe yaramadı.her gün temizlik takıntılarım artıyor.ilaç da kullanıyorum olmuyor.artık yaşamak istemiyorum. gezmek,yiyip içmek her şey benim için problem.hiçbir şey yapasım gelmiyor içimden.sürekli uyumak istiyorum.uyuyunca takıntı olmadığından huzur buluyorum.böylelikle hayattan takıntılarımdan kaçıyorum.intihar etmek istiyorum.ama annem babam böyle bir şey yaparsam dayanamazlar.annem diyor zaten kendine bir şey yaparsan ben de atarım kendimi bir yerden diyor.onlara söylüyorum yaşamak istemediğimi.başka doktora gidelim diyorlar ama zaten ben her türlü tedaviyi denedim.her ilacı kullandım.benim gibi intiharı düşünen var mı?

Karar Dönemi

Alıntı okb_okb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15 yaşımdan beri okb rahatsızlığım var.her türlü tedaviyi denedim ama iyi gelmedi.şu an 31 yaşındayım. ekt(elektroşok) bile oldum (12 seans falan).işe yaramadı.her gün temizlik takıntılarım artıyor.ilaç da kullanıyorum olmuyor.artık yaşamak istemiyorum. gezmek,yiyip içmek her şey benim için problem.hiçbir şey yapasım gelmiyor içimden.sürekli uyumak istiyorum.uyuyunca takıntı olmadığından huzur buluyorum.böylelikle hayattan takıntılarımdan kaçıyorum.intihar etmek istiyorum.ama annem babam böyle bir şey yaparsam dayanamazlar.annem diyor zaten kendine bir şey yaparsan ben de atarım kendimi bir yerden diyor.onlara söylüyorum yaşamak istemediğimi.başka doktora gidelim diyorlar ama zaten ben her türlü tedaviyi denedim.her ilacı kullandım.benim gibi intiharı düşünen var mı?
    merhaba okb_ ölüm son çare de değil bende temizlik takıntılı biriyidim şimdi eser yok bende bak eğer bunu gerçekten yenmek istersen bu hastalığı yenersin gel beraber bu işin üstesinden gelelilm ben hazırım sende hazırsan bitirelim bu illeti

Banned

çok teşekkür ederim.tamam nereden başlamalıyım.üzerine gidemiyorum.sıkıntıya girmeyi göze alamıyorum.bilişşel davranışçı terapi de gördüm ama beceremedim bıraktım.şu an paxera ve zyprexa kullanıyorum.bisküvi çubuk bile yesem elime bulaştı gibi oluyor.elimin ucuyla tutup yesem bile hemen elimi yıkıyorum.hele ki poğaça tost gibi bir şeyler yersem daha da kötü.elim yağlanınca çok rahatsız oluyorum.hemen yıkamalıyım.hiçbir şeye dokunamıyorum bir şey yerken.yemek yerken çatal kaşık kullansam dahi elimi yıkamadan telefonum çalarsa açamıyorum,eşyalarıma dokunamıyorum.ağzımı ve çevresini çok yıkıyorum bir şey yedikten sonra(neredeyse yüzümü yıkıyorum).dışarıda rüzgar fırtına varsa tozlandığımı kirlendiğimi hissediyorum.tuvalete gitme duş alma ayrı bir problem zaten.çarşıda yürürken üzerimin bir yerlere değmesinden korkuyorum değersem siliyorum.yanımdan geçenlere bile değmemeye çalışıyorum.otobüste arkamda oturanın nefesi geliyor diye rahatsız oluyorum.hele ki öksürürse kötü oluyorum kirlendiğimi düşünüyorum.yere düşen bir şey artık kirlenmiştir.alamıyorum ya da deterjanlı bezle siliyorum.daha çok şeyler var.her anım takıntı