5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Aşk acısından sonra ben...

Karar Dönemi

Standart Aşk acısından sonra ben...

Arkadaşlar zorunlu bi sebepten dolayı 2mizde birbirimizi çok sevmemize rağmen ayrıldık ve bana en çokda koyan bu. 1 sene oldu ve ben ayrıldıktan sonra hep böyle keyifsiz neşesiz mutsuz içe kapanık durgun suskun biri oldum. Kimseyi sevmek falan istemedim hep içime kapandım, arkadaşlarım hep soruyo noldu sana böyle çok durgunsun falan diye. çok sıkıcı bi insan oldum aşk acısı yüzünden. 1 senedir kendim ondan uzaklaşarak onu hatırlatan her şeyden uzaklaşarak hobiler edinerek onu unutmaya çalıştım ama aklıma gelince içimde bi boşluk oluyo yapamıyorum yani böyle. En sonunda psikiyatra gidip ilaç kullanmak kaldı çare olarak. Çünkü eskiden hemen mutlu olabilen bi insandım ama şimdi arada sırada normal bi insan gibi oluyorum yani keyfim neşem bazen yerine geliyo oda bazen yani. Genel olarak mutsuz keyifsiz, hiçbişey yapmak istemeyen hayattan zevk alamayan biriyim. Dediğim gibi arada düzeldiğim oluyo ama uzun sürmüyo bu hiç. Alıcağım ilaç ona karşı olan hislerimi hafifletse yine yeter, yani onu düşününce takılıp kalmıyım sanki bütün dünya oymuş gibi kalmıyım. Benimkisi bağımlılık gibi bişey oldu. Arkadaşlar heleki geçen hafta benim için zehirdi desem yeridir. çünkü 5-6 gün ölümü düşünerek geçirdim Allahım lütfen canımı al diye yalvarıyodum ağlıyodum falan ama o ruh hali gitti üstümden şükürler olsun. Ben doktora gitsem desem 1 seneden beri üstümde mutsuzluk keyifsizlik hiçbişeyden zevk alamama isteksizlik durgunluk var desem bana nasıl bi ilaç verir.

Karar Dönemi

Majör depresif der bi antidepresan bi de gevşetici verebilir ben de olduğu gibi
    Ne istediğini bilmeyen hem seni ziyan eder hem kendini...

Karar Dönemi

Alıntı gunes23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Majör depresif der bi antidepresan bi de gevşetici verebilir ben de olduğu gibi
    Nekadar süredir kullanıyosunuz ve eskisine göre nasılsınız iyi geldimi?

Karar Dönemi

Kullanmadim ki ama simdi iyiyim
    Ne istediğini bilmeyen hem seni ziyan eder hem kendini...

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Seven bir adamın unutması için bir yıl nede az bir zaman. Ne ilaçla ne de ilaçsız hiçbir şey asla eskisi gibi olmayacak. Ama zaman yaralarını kabuk bağlattıracak. Belki o kabukları iyileştirecek başka bir aşkın daha olur ama asla yara izlerinden kurtulamayacaksın. Sana verebileceğim tek teselli "hayat ancak böyle anlamlı oluyor". Bir gün gelirde hissizlikle tanışırsan eğer o zaman acının kıymetini anlayacaksın. Ne güzel bir hismiş acı diyecek kadar acze düşmezsin umarım. Hazır kanıyorken yüreğin bırak daha fazla kanasın, aradığın merhemler belki yüreğinden akan acı dolu göz yaşı gibi akan kanamayı durdurur ama seni daha hissiz bir adama dönüştürür.
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.