Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Eşcinsel olmak

Karar Dönemi

Cagla94 cevabin icin cok tesekkur ederim. Evet eşcinsellik doğuştan insanlar bunu anlamiyor anlamakta istemiyor.dedigin gibi kimse eşcinsel olmak istemez çünkü bu kadar zulüm aci dislanmak kim ister ki bunları? Umarim birgün insanlar bunlari anlar.bende psikoloji okumak istiyorum umarim eemellerme kavusurum.son olarak freud dogru diyor belki de ben o donemden birindeyim.gecicek.hakkimda ve hakkında her seyin hayırlı olmasını diliyorum. Hayatında başarılar

Karar Dönemi Cagla94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul

Ben de psikoloji okuyorum, bizim bölümde bu konu hakkında herkes doğru düşünüyordur derdim, ama emin ol bölümde bile çok fazla karşı çıkanlar var, yapacak bir şey yok.

Teşekkür ediyorum, sana da hayatında bol şans.
    Don't let anyone ever make you feel like you don't deserve what you want.

Karar Dönemi

Dine baglaninca neden bu kadar rahat siz oluyorsunuz anlamak güc. Ama konuyu uzatmiycam herkes istediğini yazmakta özgür sen baglanti kuramiyorsan gereken bilgiden yoksunsan birşey diyemem. Rahatsiz olan rahatsizligini içinde tutsun yoksa bundan sonra gereken cevabini çok net alir.
    Ne istediğini bilmeyen hem seni ziyan eder hem kendini...

Karar Dönemi Cagla94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul

Evet kusura bakmayın rahatsız oluyorum, çünkü buraya yazan kişi hoşgörü bekliyor. Sız ona destek değil köstek olarak daha çok dibe batmasını sağlıyorsunuz. Evet böyle düşünebilirsiniz, ama bunu çok yanlış bir dille söylemişsiniz ve kişinin moralini bozmaktan başka hiçbir şeye yaramamış. Rahatsızlığımı içimde tutmam, siz de tutmadınız çünkü. Ama burası savaş alanı da değil, herkes fikrini söylemekte özgür. Karşıdaki kişiyi daha fazla umutsuzluğa sürüklemeden tabi ki.
    Konu Cagla94 tarafından (06-09-2014 Saat 02:13 AM ) değiştirilmiştir.
    Don't let anyone ever make you feel like you don't deserve what you want.

Karar Dönemi

Gunes23 ben dinden rahatsız olmuyorum.Elhamdurillah müslümanım.Ama başkalarının tabiri ile bu bir hastalıksa ve ben hasta olarak doğdu isem günahkar değilim.Eğer ben sapıksamki bu da bir çeşit hastalıktır gene günahkar değilim.eğer ben mutlu edemeyeceğim biriyle evlenip (bir bayanla) hayatını mahfedersem kendimi affetmem.ki buda çok büyük günah olur.Ayrıca bu günah ise zina da günah yalan söylemek dedikodu yapmak sokakta gördüğün birine 2.kez bakmakta günah.Soruyorum sana çevrende kaç bakir bakire var senin dedikodu yapmayan bunlara cevap verirsen eğer sevinirim.bir düşün bakalım.
    Çağla arkadaşım bazı insanların düşünceleri değişmez.çünkü onlar tek doğruları kendileri sanarlar.uğraşmayın sağolun

Karar Dönemi

Ben elmadan bahsediyorum sense armuttan. Klasik refleks savunma mekanizmalarıyla birşeyler yazmissiniz. Bunun hastalık olduguna karar veren kim ya da kimler ya da hangi otorite. Ben hastalik olmadigina inaniyorum. Madem hastalık hasta yaşamayı neden kabul ediyorsun bu hastaliktan kurtulmaya calismiyorsun. Hastalik degilse madem hasta değilsin normalsin düzeltmemen için yine bir sebep yok. Doğruları yazmaya calisiyorum kişi kendini iyi hissedecek diye doğru bildiğimi yani iş yazmaya tercih edemem.

Karar Dönemi

Güneş dünya düz diyorsun yani, ilginç.

Karar Dönemi

Nasıl anlamak istiyorsanız artık.

Karar Dönemi

Eğer hastalık ilacını bulursan ilk ben denemek isterim.

Karar Dönemi

Sende erkeklere karşı normalden daha kuvvetli bir meyil olabilir. Ama bu bunu meşru kılmaz. Bi baba cocuklarina karsi boyle hislere sahip olsa ve bu benim doğam dese ne kadar mantıklı. Kimi insanlarda normalden daha fazla kibir duygusuna sahip olabilir. Ama bu kişi doğam diyerek bunun altindan siyrilamaz. Ya da bi başka sinin kadinlara karesi meyilli aşırı olur sapık olursa bu da boyle. İrade ne sahip çıkacaksın zorda olsa savasacaksin. Yoksa dünyada hapishaneleri kapatmamız lazim nasilsa onlarin dogasi da oyle. Adamlar kendilerine sahip olamiyorlar daha farkli davranmak icin. En zor savaşta insanin kendisiyle savaşma si ama bu boyle. Öyle iyi olmak mümin olmak kolay birşey değil. Herkesin kendine gore diğer insanlardan daha fazla kuvvetli olumsuz duygular var. Herkes ayni hayatta.. Sana da bu düşmüş. Senin imtihanin da bu o yüzden suçluluk duyman da anlamsız.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon