9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: bana bii akıl verin arkadaşlar ben ne yapayım şimdi?

Standart bana bii akıl verin arkadaşlar ben ne yapayım şimdi?

merhabalar öncelikle kendimi tanıtayım 23 yaşında aklı başında genç bir bayanım.ne den buradayım bunları yazmaya nasıl cesaret ettim inanın bilemiyorum ama son zamanlarda o kadar çaresiz hissediyorum ki kendimi birileri ile konuşup paylaşmazsam sanırım kafayı yiyeceğim.Aslına bakarsanız hayatım bi çok insana göre kolay sayılabilir orta halli bi ailem, düzgün bi işim var sorun ne o zaman diyorsanız tabiki ilişkiler her zaman çevremde kullandığım bi tabiri yazmak istiyorum sizlere sanırım Allah beni ilişkiler konusunda sınıyor. neden mi? Çünkü şuana kadar hiç normal ve rayında giden bi ilişkim olmadı benim.Ya ben sevmeyi beceremedim yada onlar beni sevemediler aslında çok bi şey istemedim ki ben beni çok seven,bi dediğimi iki etmeyen,hayatında ki tüm kadınları bi kalemde silebilecek olan,çevresinde ki herkese İŞTE BU KIZ BENİM GELECEĞİM diyebilecek birisini istedim. ne para istedim nede hediye hep kendimden verdim ilişkilerde hep yıprandım hep üzüldüm hep gurursuzluk yaptım elimde kalan mı koca bir sıfır.Neyse şimdi bir ilişkim var sewgilim İstanbul da ben Mersinde ayda bir görüşüyoruz tam bir kız delisi güzel kız gördümü asla affetmez şuana kadar 40 dan fazla ilişkisi olmuş ama biz 8 aydır beraberiz çok kıskanç onun yüzünden hayatımda ki tüm arkadaşlarımı sildim (kız arkadaşlarımda dahil olmak üzere) facemi kapattım twtter da bi tane erkek arkadaşım kalmadı geçtim arkadaşı Erkek ünlüleri bie sildim twitter da whatsapp da her yerde profil fotomuzu koydum evden adım bile atmıyorum düşünün bu sene denize bile girmedim o ne yaptı derseniz Twitterinde 180 kişi var hepsi KIZ Facesinde İLİŞKİSİ YOK yazıyor ınstagramda farklı kızlar ile fotosu var ailesini geçtim Bi tane arkadaşını bilmiyorum kimsede beni bilmiyor ben en ufak bi hata yapsam hemen terk edilmek ile tehdit ediliyorum ama o serbest ona kalsa o da bütün gün evde o da kimse ile konuşmuyor ama kim inanır ki o orada ben buradayım sonra neden sürekli dırdır yapıyorsun Allah aşına bi akıl verin ben bu adama daha ne yapayım işine gelince beni çok seviyormuş benden başka kız ile konuşmuyormuş lütfen siz söyleyin siz olsanız buna inanır mısınız lütfen bana bii akıl verin arkadaşlar ben ne yapayım şimdi
    Konu 9 ŞUBAT tarafından (05-09-2014 Saat 04:29 PM ) değiştirilmiştir.

Çıraklık Dönemi

çocuk bence prof olmuş.gereksiz yere kendini üzme.ilişkilerini reklam yapmamış birisi ile takıl

Banned

bence de hiç düşünme bile hemen ayrıl o senden ayrılmadan çünkü sana değer vermiyor belli. sonra ilerde daha çok üzülürsün

Cahillik Dönemi gülfem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

180 kiz arkadas...
    sende bunlardan biri olmadigini nerden biliyorsun ?

diger arkadaslara katiliyorum.. gereksiz bir insan.. vakit kaybi..
    sakin ama sakin ona muhtac oldugunu hissetme..
    simdi ayrilmazsan ilerde o seni birakacak ve o zaman daha cok üzüleceksin..
    bunu buraya yaziyorum..

Haklısınız arkadaşlar ama ben onunla 2 saat konuşmasam deli oluyorum kaldı ki ben ondan ayrılsam eminim çok mutlu olacak oysa ben pişman olmasını istiyorum ne yapacağım hiç bilmiyorum ya deli olacağım

Banned

o zaman şöyle yap kendini geri çek. ona ihtiyacın olduğu belli etme .gerçekten gördüm ki şartlarınız eşit değil biraz olsun düşünseydi seni snin bu kadar üzülmene müsade etmezdi. bu yüzden yavaş yavaş onsuz da yapabileceğine kendini inandırmaya çalış en doğrusu bu bence . gerçekten bu kişi seni çok üzecek gibi görünüyor haberin olsun

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öncelikle aramıza hoş geldin .

Sana tek şey söyleyeceğim ,en kısa zamanda bu ilişkiyi sonlandır .

Çünkü istediğin şey geçici bir ilişki değil ,sevgi geleceği birlikte yaşamak kısacası evlenebileceğin bir erkeği istiyorsun bu da çok doğal .

Ama ne yazık ki yazdıkların çok farklı şeyler ,bahsettigin kişiyi 8 aydır tanıyorsun o da tel. net den tanıdığın kadarıyla .

Ayda bir görüşmek pek bir şey değiştirmez .

Gerçi bir insan hakkında net ten ve cep tel.den de görüşerek fikir sahibi olmak mumkun .Önemli olan kişinin karşısındakine karşı duyduğu sevgi saygı durustluk .Bunlar olduğu surece aradaki uzaklıklar hiçbir anlam taşımaz .

Arkadaşın senin de dediğin gibi bir kız delisi ,ne o oyle sanki basketbol maçı skoru verir gibi ne imiş efendim 40 kızla ilişkisi olmuş çok matah dı sanki .

40 olsa ne olur 80 olsa ne olur ,insan birini sevdimi geçmişin hiç bir anlamı kalmaz .Ama ne yazık ki gerçek çok farklı .

Sen de kalkmış böyle birine kendini adamışsın .Tum bu davranışlar dünyadan elini eteğini çekmeler ,eve kapanmalar kendini bilmez için değer mi ?

Asla değmez ,aklını başına topla ve hemen yol yakınken bu hatadan dön .

Daha hayatın baharındasın ,gunun birinde sana değer veren biri seni anlayan hak eden biri çıkacaktır .

Hiç acele etmeye gerek yok .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi rulokat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende sizden az küçük bir bayanım. Tam sizin anlattığınız gibi bir ilişkim vardı kısa süre önce. Çocukluk arkadaşımdı, yıllardır tanırdım. Ben çok sosyal biri değilim. Onun için kimseyi silmedim. Beni asla kıskanmadı zaten. Ama kendi hep özgürdü aynı sizin dediğiniz gibi sürekli kızlarla orada burada... Bir kızla resim koyarda ben bu kim diye sormazsam kıskanmadın mı derdi. Öyle şımarık öyle, kendini beğenmişti.

Ben bir gece onu aradığımda ayrıldık demişti ama sabahına hatırlamıyorum öyle bir şey dedi. Ağzından çıkanı bilmiyor, benim ne düşündüğümü umursamıyordu. Kendi istediği olmayınca hemen kavga çıkarıyor, ben bir şey istediğimde duymamazlıktan geliyordu. Ben şehir dışındayken eski sevgilisi yüzünden ayrıldık ama ben bunu çok sonra öğrendim. Özünde iyi biriydi ama beni sevmiyordu ve düzenli ilişki yaşayacak biri değil. Eski arkadaşım olduğu için ailevi bir sıkıntı yaşadığımda ona yazdım tekrar. Bir süre konuştuktan sonra yine sevgili aşamasına geldik. Ama sevgili olmayalım dedi. Her şeyi yapalım, her boku yiyelim ama sevgili olmayalım dedi. Yani ben elinin içindeydim, beni sevmediğini açıkca söylerken bile onun aklınca ben bunu kabul edecektim.

Çok değer verdiğim ve güvendiğim biriydi. İyi birisi hala aynı görüşteyim ama sonunda kararımı verdim ve tek kalemde sildim. Pişman olmadım. Bana tek dediği 'pardon saçmaladım' oldu. Gerçekten saçmaladı ama bunu fark ettiği halde takılmadı bu ayrıntıya, telafi etmedi. Yani o beni sevmedi. Ve bilirim ki o sevdiği kızı benden çok incitti.

Bu tip erkeklerle olmaz. Kesinlikle olmaz. Bence derhal bırakmalısın. Eski sosyal haline geri dön. Çok genciz daha. Elbet bizi sevecek ve bunu bize de hissettirecek biri çıkacak. Bu adamla evlenilmez. Eğer evlenecek olursanız bile çok acı çekersin. Şuan yalnız olman, erkeksiz kalman bu numaracı zorbayla olmandan iyidir. En azından hayatında kısıtlamalar olmaz, özgürlüğünü hiçbir şeye değişme. Bu adam sana vereceği mutluluk, kaybettiklerinle asla denk olamaz. Seni çok iyi anlıyorum. Ben anlattığım erkeğe dört kez kandım. Biliyorum öylece vazgeçmek zor. Tek kalmak insanı yoruyor ama o adam sana bundan fazlasını ödetiyor. Bende yalnızım. O gitti ve ondan başkası yok. O hala aynen devam ediyor, pişman değil... Seninki de aynısını yapacak. Sahte tavırlarına kanmamanı öneririm.

Umarım en iyisini yaparsın ve hak ettiğini yaşarsın. Yanılıyor olabilirim çünkü sizi tanımıyor, ilişkinizi bilmiyorum. Kendine iyi bak... Her yardım çağrına koşacağım. Bizleri haberdar et.

Karar Dönemi

Sen kendini nerde görmek istiyorsun önce onu sor kendine birilerinin ikinci planında mı yoksa birilerinin planlarının tamamında mı ve bundan sonra o kişinin diğerlerinden aslında bir farkının olmadığını anlayacaksın zaten yaşımda seninkine yakın umarım dilin yanmadan farkedebilirsin sen ondan öncede vardın ve var olacaksın kendine hatırlatmalısın bunu