Merhaba arkadaşlar sizlere birşey soracağım belki sizlerin de başınıza gelmiş olduğu bir olaydır..
Yaklaşık 2 ay önce taşikardi oldu o gün acildeydim falan fistan ekg kayıtlarını bir doktora götürdüm ertesi gün kardiyoloji uzmanına kalbime baktı mitral kapak prolapsusu teşhisini koydu ama öyle ciddi birşey değilmiş doğumsal birşey ve hafif derecedeymiş ekg kayıtları da atrial taşikardi yönündeydi ilaç tedavisi tekrarlarsa ablasyon dedi ama o günden beri taşikardi olmadı..1-2 Gün sonra kalbimin olduğu yerlerde kasılmalar, baskılar olmaya başladı bende haliyle korktum doktoruma gittim kas-iskelet sistemiyle alakalı olduğunu söyledi magnezyum ilacı verdi 1 ay kullandım bitirdim tabi ben bu 1 ay içerisinde başka kardiyoloji doktoruna da gittim o da aynı şeyleri söyledi ama baskılar bi türlü geçmedi efor testi holter ekg testleri de yüz güldürücüydü ama sonuç itibariyle yine aynıyım fizik tedavi doktoruna gittim yine iyi olduğumu söylediler..Artık sinirlerim bozuldu ve bu baskı boynuma çıkmaya başladı ramazan ayında boynum tutuluyordu sanki sürekli yer değiştiriyordu ve bazen burnumun kemiğini kerpetenle sıkıyor hissi oluyordu burnumda artık bıkmış vaziyetteydim ne kadar takmasam da sol göğsüm de veya boynum da birşeyler olduğunu hep hissediyordum doktorların çoğu psikolojik dedi benim de başıma böyle bir olay gelmediği için sizlerle paylaşmak istedim...sizce durum psikolojik mi ?