4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: 15 yaşındayım dr veya dp yaşıyorum bi bakarmısınız.

Karar Dönemi

Lightbulb 15 yaşındayım dr veya dp yaşıyorum bi bakarmısınız.

arkadaşlar . şimdi buraya bu konuyu açıp nolur yardım edin. yokmu bunun tedavisi ühühü falan diyip milletin içini karartmaya gelmedim. ben 15 yaşındayım 13 yaşından beri nadirende olsa. ot içiyordum. ama hiçbizaman bi kaç deneme dışında sentetik. olanlardan bonzaiden falan içmedim. neyse bi ot vardı içtim herzamanki gibi . on numaraydı. müzik dinliyordum. bi anda müziği sesin kulağıma gelen ses dalgaları . ve beynimde yorumlanması gibi hissettim ve dehşete düştüm. aslında gördüğüm duyduğum herşey beynimin içinde bi ilizyonmuş gibi . neyse bi anda panikleyik sokağa attım kendimi. gittim bi kaç kişi otruyodu yanlarında kola falan içtim. kendimi bildiğin rüyada hissediyordum. kafam ayıldı ondan sonra halen öyle hissediyordum neyse. yattım uyudum sabah uyanınca geçer dedim ve. evett asıl bombayı söylüyorum şuan. sabah uyandığımda o duygu benimleydi . 2 aydır böyleyim. kendime yabancılaşma falan yok . çevreye yabancılaşma falanda yok. sadece kendimi biraz hafif gerçek dışı hissediyorum. bazende insanlara bakıyorum . bunlar et yığını . nasıl duyguları var. benlikleri var . diyorum. acayip duygular yani.

sanırım internette kara kara düşünüp. çözüm aramaktansa. bu aptal duyguları hiç takmayıp. aklına bile getirmeyip hayata devam etmek daha iyi olacaktır.

illa çözüm arıyosanız böyle yaşayamıyosanız. doktora gidin ve doktora açık açık anlatın. uyuşturucu kullandıysanız çekinmeden söyleyin veya bi anda olduysa çekinmeden söyleyin. herneyse. benimki esrar sonrası oldu. o kadar keyif veren kafa yaşatan doğal. yerden biten ot . ne kadarda sarsabiliyomuş insanı .

ben yinede sorayım bunun tedavisi varmı ? doktora gitmiştim . laroxyl 10 mg . ve prozac 20 mg verdi. rahatlattı ama . dr yi tam geçirmedi bende beni aptallaştırdığı için bıraktım.

Karar Dönemi aLoneaqLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    siyah, gök beyaz!

Yerden biten ot, söylemesi ne kadar basit değil mi? Fakat bugün kullanılan bütün ilaçlarda çeşitli bitkilerden veya hayvanlardan elde edilen işlenmiş maddeler bulunur. Yani bilinçsizce kimyasal veya bitkisel ilaç kullanmakla ot tüttürmek arasında prensipte bir fark yok kardeşim. Sigara için de aynı şey geçerli elbette ama denetim altında olduğu için yan etkileri kestirilebiliyor... Bu duygudan kurtulmak istiyorsan beynine dışarıdan müdahale etmekten vazgeç ve yol yakınken alışkanlıklarını değiştir mutlaka. Daha yaşın küçük bağımlılık derecesinde müptela değilsin ama devam edersen kalıcı hasara sebep olabilirsin. Tanıyor olsan bile kesinlikle bir başkasından bu tür maddeler temin etme çünkü neler içerdiğini satan kişi de bilmiyor, bunun karşındakine güven ile alakası yok yani.

B12 yönünden zengin besinler tüket, temiz havada nefes egzersizleri yap ve bulmaca çöz/kitap oku derim. Bunlarla birlikte doktorunun önerilerini de dikkate almalısın, ilaçlardan rahatsız olduysan bunu da doktorunla paylaş ona göre tavsiyelerde bulunur.

Geçmiş olsun kardeşim, kendine dikkat et.
    ¿?

"ki hükmümü kendim veriyorum.. Yakın beni sesim sorulara dönmeden. Küllerimin altında kalacak mutluluk sandığınız ne varsa.."

Karar Dönemi

önerilerin için teşekkürler zaten bu hadise başma geldiğinden beri (2 ay ) o pislikleri ağzıma sürmüyorum ya içiyodum içiyodum bişey olmuyodu kafam güzel oluyodu keyif yapıyodum. bi anda nolduysa oldu ama o kadar kötü bişey değil. sonuçta fiziksel bi dünyada yaşıyoruz. herşey gerçek ama . insan bunları bilsede. öyle hissedince hayat kalitesi düşüyo tabi. bu arda arkadaşlar. size bi tavsiyem 2 aydır bişeyler öğrendim bu bozukluk hakkında. düşünmeyin. geçiyor. müzik dinleyin azalıyor. başka şeylerle ilgilenin. hatırlamıyosunuz bile . sadece kara kara düşünmeyin. biz insanlar dünyada hayatta kalıp beynini kullanarak teknolojiler üretip. en iyi hayatta kalma . içgüdülerine sahibiz. bu kadar zayıf değiliz derealizasyon depersonilizasyon falan vız gelir tırız geçer o sizden korksun ))) hepiniz çok iyi insanlarsınız. zaten iyi insanlara olur böyle şeyler

Karar Dönemi

valla son 3 gündür iyiyim galiba geçti. bukadarmı sürcekti. galiba defoldu gitti hayatımdan .kendine mahvedicek başka hayatlar buldu.neyse şanslıyım heralde .allaha şükürler. olsun kurtulamayanlar var bide. tavsiyem hiç uyuşturucu kullanmayın ki ben bidaha kullanmıcam.

ve ben bi kıza aşık oldum oda bana oldu. o iyi geliyo bana. onla tanıştığımdan beri hiçbi sorunum yok.