6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Hayatim degisti onun yuzunden. yardim edin.

Karar Dönemi

Unhappy Hayatim degisti onun yuzunden. yardim edin.

20 yasindayim.
    arkadaslar benim bir problemim var ve bu probelm benim hayatimi cok etkiliyor.
    bir kiz yuzunden artik spor yapmiyorum. okul derselrimden cok geri kalmisim. artik gulmiyorum. artik kendimde degilim.

bunun normal olmadigina eminim ve piskolojik bir sorun sanirim.
    cunku O kiz ezgi mola. her ne videosu var indirip gunumun cogunu onlari izliyorum.
    "arkadasim hosgeldin" her bolumunu belki 10 kereden fazla izledim. instagram hesapi actim ve onun paylastiklarini belki bir saate kadar izliyorum.
    ben yanliz olmadigimida biliyorum. cunku instagram kommentlerinden anliyorumki benim gibi sorunu olan arkadaslar var. onlarda ezgi molaya baglanmis.

biliyorum beni bir zyif ve "loser" zan ediyorsunuz ama arkadaslar bu gercekten bir sorun bir bela. ve ben hasta olduguma inaniyorum. ne olur yardim edin ne yapmaliyim

bir gun ezgi molanin nelerini sevdigimi yazmaya basladim. 3 sayfaya kadar yazdim. yazdiklarimda cok cok kucuk detaylar vardi. mesela onun "bey efendi" dimesinin aksanini cok seviyorum iste bu yuzden normal degil bu durum.

videolardan onun oldugu sahneleri ayirip ve defalarca izliyorum. her yerde onun izini ariyorum.

onceden magazin programlarindan nefret ederdim ama simdi onu sadece bir kac saniye gormek icin bu programlari izliyorum.

onun en kucuk detaylarini artik ezber etmisim. nasil baktigini. nasil guldugunu. nasil haraket ettigini. ellernin seklini.

bu hastaligin adi nedir. cozumu nedir?

Çıraklık Dönemi

bende buna benzer platonik bişeyler yaşadım.sorna baktımki o güzellikler kızda değil senin düşüncelerinde.ben bengüyü çok dinler ve zileirm.önceleri sek si klipler felan diyordum sonra joy turk konserini izleidm.resmen bakış açım değişti.özellikle sesi çok güzel.bide klipleri düzgün çekseler.şarkıların sözleri anlamlı fakat kimi klipleri aşırı cinsel.ezgi molayı bende zayıflayınca beğenmeye başladım ama onun bi filmde sahnesi var.o yeterince çirkinlik sağladı bana.ayrıca bu tür oyucnu şarkıcı olan kişileri sadece tvlerdeki halini görüyoruz.duygularıanlama konusu sıkıntılı.tam yansıtamıyor fotoğraf ve tv gibi şeyler bence.kendine şunu aşıla "ben sadece kafamdaki kadın kavramına uyan birisini gördüm"

Karar Dönemi

bende bunun kafamda oldugunu dusuniyorum. ama oncelikle ezgi mola dunyanin en igrenc seyinide yapsa yine bana fark etmiyor.
    benim saplantim artik detaylara girmis. evet oncelikte onun fizikinden hoslandim ve karakterinden.
    ama simdi artik fizik onemi yok bana.
    onun sadece gulusu yeter bana. onun sadece konusmak aksani yeter bana. yani artik kilo alsada onemi yok kotu birisi olsada. benim saplantim bunlarla gecmez.

Çıraklık Dönemi

ozaman şöyle diyeyim.20 yaşında ergenlik dönemin henüz bitmemiş.bi kaç sene sonra geçer.senin yaşlarında kuzenlerim var.beğendikelri kıza dünyanın en güzeli diyorlar ve senin fikrini beğenmiyorlar.örneğin oğuzhan koçun ayy klibindeki hatun ablamız 10 numara.ancak klipte gördüğüm halini söylüyorum gerçek kişiliği değil.sen de buralara takılıyorsun.kimisi rihanna süper diyor.5 dakka ilişki yaşayamazsın.şöyle bi çıkıp kızlara baksan düşüncelerin değişir.

Karar Dönemi

sorunumu biraz arastirdim. en yakin buldugun sey:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Celebrity_worship_syndrome
    okuduguma gore benim kindime saygim(self esteem) yokmus. ve sorun bundanmis.
    ayrica diyor ki bu sorunu yasayanlar genelikle sosyal iliskilerde sorunlari var ki bende oyleyim.

yardim ettigin icin tesekurler.

Karar Dönemi

ezgiyi önemsediğin kadar kendini önemsiyor musun?