Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
50 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Ben OKB hastalığından muzdarip olmuş birisiydim .

Karar Dönemi

Merhaba sayin redsox,

Forumda iletilerinizi gordum ve bende ciddi olarak Gamma Knife tedavisini dusunuyorum.
    Anladigim kadariyla TR'de pek uygulanmiyor.

Dr Mongia ile mail araciligi ile temastayim.
    Tedavinin sizde herhangi bir yan etkisi oldumu? Ve sizde herhalde bir kac ay sonra tam etkisini gosterdi?

Bu arada kendimden bahsedeyim, Su an 38 yasimdayim ve 17 yasimdan beri OKB'den muzdaribim.

Tesekkurler,

Fatih

Karar Dönemi

Yeniden merhabalar arkadaşlar,
    Ben GN sonrası süreci burada fırsat buldukça sizlere aktarmak istiyorum. Ara sıra da olsa burada paylaşımda bulunacağım inşallah. GN takıntılar konusunda gerçekten çok iyi geldi şu an operasyon öncesinden çok daha iyi durumdayım. Ancak bende gözlemlediğim bazı yan etkiler var. Bunu doktorum da söylemişti. Mesela irade zayıflığı ve dürtüleri kontrolde zayıflık yaşamak gibi, karar alıp uygulayamamak gibi. Bunların ne derece operasyonla ilgisi var. Bunu tam olarak bilemiyorum ama bana epey zorluk yaşatıyor. Kilo vermem ve şekerli gıda tüketmemem gerekiyor lakin buna muvaffak olamıyorum. Ama herşeye rağmen eskisinden iyiyim. Takıntılı yaşam en zoru...

Banned

Alıntı redsox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben GN sonrası süreci burada fırsat buldukça sizlere aktarmak istiyorum. Ara sıra da olsa burada paylaşımda bulunacağım inşallah. GN takıntılar konusunda gerçekten çok iyi geldi şu an operasyon öncesinden çok daha iyi durumdayım. Ancak bende gözlemlediğim bazı yan etkiler var. Bunu doktorum da söylemişti. Mesela irade zayıflığı ve dürtüleri kontrolde zayıflık yaşamak gibi, karar alıp uygulayamamak gibi. Bunların ne derece operasyonla ilgisi var. Bunu tam olarak bilemiyorum ama bana epey zorluk yaşatıyor. Kilo vermem ve şekerli gıda tüketmemem gerekiyor lakin buna muvaffak olamıyorum. Ama herşeye rağmen eskisinden iyiyim. Takıntılı yaşam en zoru...
    umarım daha da iyiye gidersin..

Karar Dönemi

Sn.Redsox,

Ricamızı kırmayıp bize son durumunuzu yazdığınız için teşekkür ediyoruz.
    Yan etkiler olarak bahsettiğiniz irade zayıflığı,karar vermede yaşadığınız zorluğun ne derece olduğu da önemli olacak Sn.Redsox.Ciddi karar vermede sorunların yaşanması hayatımızın başka yönden zora girmesine sebep olacaktır.Bu yüzden kararsızlıktaki son durumunuzu zaman zaman açıklarsanız seviniriz.Bu operasyonun sonuçlarını merakla bekleyen bir çok isim bulunmakta.Bu yüzden zaman buldukça sayfamıza yazacağınız 2 satırlık son durum yazınız ileri ki süreçte belki bu hastalıktan bir çok ismin kurtulmasına vesile olacak.Okb'nin nasıl zor bir rahatsızlık olduğunu,kişilerin yaşama sevincini nasıl törpülediğini siz de ifade etmişsiniz.
    Bu yüzden deneyimlerinizi zaman zaman bize aktarmanız gelecek adına bir ümit taşımamız için çok önemli.
    BDT almışmıydınız Sn Redsox.Bu yöntemin kesin çözüm olup olmayacağı hususunda deneyiminiz fikir edinmemizi sağlayabilir.
    Bizi unutmadığınız için teşekkürü bir borç biliyoruz.
    Sağlıcakla kalın.
    Konu alperen_39 tarafından (08-03-2015 Saat 10:19 AM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

Arkadaşlar öncelikle hepinize geçmiş olsun...
    Ben de 11 yıl 2002-2013 arasında OKB hastalığından aşırı derecede muzdarip olmuş birisiydim. Geçen sene temmuz ayında Gamma Knife ile Hindistan'da operasyon oldum(kansız, bıçaksız) ve Allah'a şükür bir yıldır hayatım değişti. Takıntısız bir hayat lutfeden Rabbime şükürler olsun. Bilgi almak isteyen arkadaşlara elimden geldiğince bildiklerimi anlatırım.
    [B]Mail adresim:----------
    Operasyon hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar için -------- adresini incelemelerini ve Dr. Sangjay Mongia ile temas kurmalarını öneririm.
    Merhaba acaba düşüncelerinizde de okb den kurtuldunuz mu en çok merak ettiğim bu?

Karar Dönemi

Arkadaşlar öncelikle hepinize geçmiş olsun...
    Ben de 11 yıl 2002-2013 arasında OKB hastalığından aşırı derecede muzdarip olmuş birisiydim. Geçen sene temmuz ayında Gamma Knife ile Hindistan'da operasyon oldum(kansız, bıçaksız) ve Allah'a şükür bir yıldır hayatım değişti. Takıntısız bir hayat lutfeden Rabbime şükürler olsun. Bilgi almak isteyen arkadaşlara elimden geldiğince bildiklerimi anlatırım.
    [B]Mail adresim:----------
    Operasyon hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar için -------- adresini incelemelerini ve Dr. Sangjay Mongia ile temas kurmalarını öneririm.
    redxos merhaba umarım iyisindir güzel haberlerini gördüm sevindim inan senin için bende okb hatasıyım son safhada umarım beni anlıyorsundur senden tam bilgi almak istiyorum siteye yeni üyeyim özelden msj yazarmısın rica etsem belki bir daha bu yazıyı bulamam senden cevap gelse bile

Karar Dönemi

Alıntı okbleeist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba acaba düşüncelerinizde de okb den kurtuldunuz mu en çok merak ettiğim bu?
    redsox mail adresi varmı görüştünüzmü hiç

Karar Dönemi

Alıntı emine2575 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    redsox mail adresi varmı görüştünüzmü hiç
    hayır ben bugun uye oldum siteye görüşmedim.Size özel mesaj attım bakabilirmisiniz?

Karar Dönemi

Redsox,

Su an nasilsin? Obesyonlarin ve kompulsiyonlarin ne derecede azaldi?

Karar Dönemi

Arkadaşlar yeniden merhaba,
    Ben son iletimde bazı yan etkilerden söz etmiştim. Bunları yabancı kaynaklardan araştırdım ve en önemli yan etkilerinin (bende de var) apathy(duygusuzluk) ve motivasyon bozuklukları olduğunu gördüm. Yani hiç yan etkisi olmayan bir yöntem değil. Bu arada bu operasyon Acıbadem Hastanesinde de yapılmaya başlandı. Haberiniz olsun.

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon