Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
50 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Ben OKB hastalığından muzdarip olmuş birisiydim .

Banned
    Yer
    The other side

10 kişiden 9'u,dolandırıcı çıkınca,insan da hali ile inanmıor kolay kolay..sen samimi olabilirsin..sölediklerin gerçek olabilir..ama şüphe eden bi adamı da anlaman gerekir..şahsen benim de inanasım gelmemişti çünkü çok reklam kokan bi yazı tarzın var...

Aslında burada doğru ya da yalan sölüor olmanın pek bi önemi de yok,çünkü her okb olan,kalkıp Hindistan lara gidecek edecek deil..

Anca sana geçmiş olsun der geçer bi çoğu...

Çıraklık Dönemi

Alıntı redsox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Montevo,
    Bu ülkede herkese ve her şeye karşı inanılmaz bir önyargı var. Dolandırıcılık çetesi demek hem hakaret hem de büyük bir iftira. Ben geçen sene 25 temmuzda New Delhi şehrinde Dr Sangjay Mongia tarafından yapılan 5 saat süren bir operasyon oldum ve Allah'a şükür çok iyi durumdayım. Hepsinin belgesi ve ameliyat olduğuma dair raporum var. Arkadaşım eğer mail adresini yollarsan sana operasyon olduğuma dair hastane raporunu gönderirim. Eğer hala kafanda şüphe varsa ocd.net.in adresine gir oradan Dr. Mongia ile temas kur. Gerçek miymiş değil miymiş oradan öğrenebilirsin! OKB'nin dünyanın en zor hastalıklarından biri olduğunu bizzat yaşayarak biri olarak tek ama tek amacım bu hastalıkla hayatları alt üst olan insanlara 11 senelik hastalık sürecimi ve sonrasını anlatmak...
    burdan özelden atabilirsin.raporları taratıp zippyshre sitesine şifreli rar dosyası olarak yüklersin.başkası bulsada açamaz.

Karar Dönemi

Dante,
    Açıklaman için teşekkür ederim. Ben bu foruma 4-5 gün önce sırf bu tedavi yöntemini OKB hastalığından dolayı hayatları altüst olmuş insanlara kendi düzelme sürecimi anlatayım, onlara bir umut ışığı yakayım diye kayıt yaptırdım. Ama ortam o kadar bozuk, insanlar o kadar maddeci ki maddi bir çıkar beklemeden nasıl olurda insanlar birbirine yardım eder diye şaşıp kalıyorlar! Onları da suçlamıyorum tabii, ortalık dolandırıcıdan,sahtekardan geçilmiyor. Ben 11 sene çok sıkıntı çıkmış ve Allah'ın lütfuyla bundan kurtulmuş biri olarak Allah'a şükür etmek istiyorum. Bunun yolu olarakta OKB hastası insanlara yardım etmek istiyorum. Tek amacım bu.

Süper Moderatör Selina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Berlin

Dante,
    Ben bu foruma 4-5 gün önce sırf bu tedavi yöntemini OKB hastalığından dolayı hayatları altüst olmuş insanlara kendi düzelme sürecimi anlatayım, onlara bir umut ışığı yakayım diye kayıt yaptırdım.
    Sizi düzeltebilirim yeni üye degilsiniz daha önceki nickiniz eagle85

Çıraklık Dönemi

Montevo,
    Bu ülkede herkese ve her şeye karşı inanılmaz bir önyargı var. Dolandırıcılık çetesi demek hem hakaret hem de büyük bir iftira. Ben geçen sene 25 temmuzda New Delhi şehrinde Dr Sangjay Mongia tarafından yapılan 5 saat süren bir operasyon oldum ve Allah'a şükür çok iyi durumdayım. Hepsinin belgesi ve ameliyat olduğuma dair raporum var. Arkadaşım eğer mail adresini yollarsan sana operasyon olduğuma dair hastane raporunu gönderirim. Eğer hala kafanda şüphe varsa ocd.net.in adresine gir oradan Dr. Mongia ile temas kur. Gerçek miymiş değil miymiş oradan öğrenebilirsin! OKB'nin dünyanın en zor hastalıklarından biri olduğunu bizzat yaşayarak biri olarak tek ama tek amacım bu hastalıkla hayatları alt üst olan insanlara 11 senelik hastalık sürecimi ve sonrasını anlatmak...
    Arkadaşlar öncelikle hepinize geçmiş olsun...
    Ben de 11 yıl 2002-2013 arasında OKB hastalığından aşırı derecede muzdarip olmuş birisiydim. Geçen sene temmuz ayında Gamma Knife ile Hindistan'da operasyon oldum(kansız, bıçaksız) ve Allah'a şükür bir yıldır hayatım değişti. Takıntısız bir hayat lutfeden Rabbime şükürler olsun. Bilgi almak isteyen arkadaşlara elimden geldiğince bildiklerimi anlatırım.
    [B]Mail adresim:----------
    Operasyon hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar için -------- adresini incelemelerini ve Dr. Sangjay Mongia ile temas kurmalarını öneririm.
    taaa hindistana gerek yok.gamma knife yazınca türkiyede bi çok ahstane çıktı.
    http://www.acibadem.com.tr/gammaknife/
    http://www.florence.com.tr/gammaknife/
    http://www.milliyet.com.tr/gamma-kni...aglik-1843679/

özet oalrak radyo frekansları ile beyin üzeirnde işlem yapma diyebiliriz.takıntıya neden olan beyin kısmları işaretleniyor gibi felan.taa hindistana gitmeye gerek yok.kaldki hindistanda bu yöntem varsa türkiye gibi bi ülkede mutlaka olmalı.

Karar Dönemi

Ben Florence Nightingale ile Hindistan'a gitmeden görüştüm ama Gamma Knife yöntemini sadece beyin tümörleri için kullandıklarını henüz OKB için bu yöntemi kullanmadıklarını belirttiler. Yoksa hasta hasta Hindistan'a gitme meraklısı değildim. Ben illa oraya gidin de demiyorum parası olan için ABD seçeneği de mevcut ama çok daha pahalı.

Karar Dönemi

Alıntı Sєℓιηα Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizi düzeltebilirim yeni üye degilsiniz daha önceki nickiniz eagle85
    Evet yeni üye değilim daha önce üye olmuştum ama çok uzun süre siteye girecek vaktim olmadığı için nickname ve şifremi unutmuşum. Ben de yeni bir üye ismi alarak kaydoldum.

Çıraklık Dönemi

Ben Florence Nightingale ile Hindistan'a gitmeden görüştüm ama Gamma Knife yöntemini sadece beyin tümörleri için kullandıklarını henüz OKB için bu yöntemi kullanmadıklarını belirttiler. Yoksa hasta hasta Hindistan'a gitme meraklısı değildim. Ben illa oraya gidin de demiyorum parası olan için ABD seçeneği de mevcut ama çok daha pahalı.
    bu yöntemi unutmazsam doktora danışacağım.bakalım ne diyecek

Karar Dönemi

Tmm tabiki danış ben illa şu doktora gidin illa bu operasyonu olun demiyorum. Sadece yıllardır bu marazdan dolayı hayatı altüst olmuş insanlara böyle bir alternatif olduğunu ve birçok insanda yüz güldürücü sonuçlar alndığını söylüyorum.

Karar Dönemi

Ulan o kadar para verceğime giderim duvara kafa atarım hafızam gider herşeyi unuturum hastalığıda tabi.

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon