Sayfa 5/5 İlkİlk 12345
50 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Ben OKB hastalığından muzdarip olmuş birisiydim .

Karar Dönemi

Arkadaşlar, hergün daha da net görüyor ve gözlemliyorum ki Gamma Knife uygulamasının ciddi yan etkileri var. Bu arada bir nöropsikologa gittim ve o da bu operasyonun ciddi yan etkileri olduğunu soyledi. Bana operasyonu yapan doktor hiç bunlardan bahsetmemişti. Sonuç olarak her ne kadar takıntılara iyi gelse de bu yöntemin ciddi mahsurları var.

Karar Dönemi

Alıntı redsox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, hergün daha da net görüyor ve gözlemliyorum ki Gamma Knife uygulamasının ciddi yan etkileri var. Bu arada bir nöropsikologa gittim ve o da bu operasyonun ciddi yan etkileri olduğunu soyledi. Bana operasyonu yapan doktor hiç bunlardan bahsetmemişti. Sonuç olarak her ne kadar takıntılara iyi gelse de bu yöntemin ciddi mahsurları var.
    Redsox merhaba,

Son durumun hakkında biraz daha bilgi verir misin? Yan etkiler ne aşamada? Doktora gittin mi tekrar veya mri çektirdin mi bir problem mi varmış?

Operasyonel bir sorun mu yoksa nasıl bir sorun. Bu konuda biraz aydınlatırsan sevinirim.

Karar Dönemi

Arkadaşlar uzun süre sonra ancak bugün platforma girme imkanım oldu. Ben de süreci yaşayarak öğreniyorum. Son geldiğim nokta şu: bu yöntem her ne kadar okbyi zayıflatmakta olsa da ciddi yan etkileri olduğunu hem yaşayarak hem de araştırarak öğrenmiş bulunuyorum. Ondan dolayı bu yöntemi önermiyorum.

Karar Dönemi

Arkadaşlar uzun süre sonra ancak bugün platforma girme imkanım oldu. Ben de süreci yaşayarak öğreniyorum. Son geldiğim nokta şu: bu yöntem her ne kadar okbyi zayıflatmakta olsa da ciddi yan etkileri olduğunu hem yaşayarak hem de araştırarak öğrenmiş bulunuyorum. Ondan dolayı bu yöntemi önermiyorum.
    Sayin redsox, biraz daha detayli anlatabilirmisiniz? Tam olarak ne tur yan etkileri yasiyorsunuz? Ayrica OKB su an tamamen gittimi yoksa kismenmi? Veya hic mi etkili olmadi?

Karar Dönemi

para yok ki. devlet yapıyor mu bu tedaviyi ?

Karar Dönemi

Sayin redsox,

Burda okadar insan sizden biraz daha detayli bilgi bekliyor Gamma Knife deneyimlerinizle ilgili. Siz bu tedaviyi yaptiran nadir kisilerden birisiniz.
    Siz ancak 2-3 ayda bir foruma girip biraz bilgi veriyorsunuz. Hicbir mecburiyetiniz yok tabiiki ama sonucta burasi bir forum ve amac bilgi almak ve tartismak.

Tsk,

Baska yaptıran varmı

Karar Dönemi

Arkadaşlar sizlerle son gelişmeleri ve gözlemlerimi paylaşmak istiyorum. Ben operasyon olalı 2 seneyi aşkın bir zaman oldu. Gün geçtikçe operasyonun yan etkileri daha çok görülmeye başlıyor. Bu operasyon beyne hasar verdiği için yönetici yürütücü fonksiyonlarınızı tam olarak kullanamaz hale geliyorsunuz. Ben ilk başlarda psikolojik zannediyordum ama değilmiş. Bu konuda ünlü bir nöropsikologla da görüştüm. Bu operasyon OKB'ye karşı etkili de olsa ciddi yan etkilerinden dolayı tavsiye edilmiyor.
    Ben de ilk başlarda olumlu bakarken şimdi ciddi yan etkilerinden dolayı tavsiye etmiyorum.

Karar Dönemi

Arkadaşlar sizlerle son gelişmeleri ve gözlemlerimi paylaşmak istiyorum. Ben operasyon olalı 2 seneyi aşkın bir zaman oldu. Gün geçtikçe operasyonun yan etkileri daha çok görülmeye başlıyor. Bu operasyon beyne hasar verdiği için yönetici yürütücü fonksiyonlarınızı tam olarak kullanamaz hale geliyorsunuz. Ben ilk başlarda psikolojik zannediyordum ama değilmiş. Bu konuda ünlü bir nöropsikologla da görüştüm. Bu operasyon OKB'ye karşı etkili de olsa ciddi yan etkilerinden dolayı tavsiye edilmiyor.
    Ben de ilk başlarda olumlu bakarken şimdi ciddi yan etkilerinden dolayı tavsiye etmiyorum.
    Redsox,

Yönetici yürütücü fonksiyonları biraz daha açar mısın? Eskiye göre nelerde zorlanıyorsun veya eksiklik hissediyorsun. Mesela anafranil hafıza zayıflığı, unutkanlık, konsantrasyon bozukluğu ve odaklanamama zaten yapıyor. Bunlar gibi mi yoksa daha farklı yan etkiler mi? Ve bu yan etkier giderek artıyor mu yoksa ne zaman başladı ve nasıl bir yükseliş göstermekte?

Karar Dönemi

Redsox son gelişmelerin nasıl ?

Sayfa 5/5 İlkİlk 12345