Ben 16 yaşındayım ve lise 2 e geçtim ve ailemde ki baskıdan ve vurdum duymaz tavırlarından bıktım evden uzaklaşmak istiyorum yapamamıyorum babamdan ve annemden korkduğum için bunun nedeni ise benim karnemin zayıf olması 5 tane benimle konuşmak yerine işe vermek dövmek dayak atmak tercih ediyolar öyle bir annem var ki bıktım hayattan hergünüm ağlamaklı gecio konuşmaya başlamadan gözlerim doluyo ve istemsiz ağlıyorum nefesim kesildiği oluo ve öyle gergin bir ortam dayim ki anlatamam hergünüm işe git gitme ben gitmek istemiyorum maddi durumumuz da oldukca iyi sınıfımıda geçtim benden daha fazlasını istiyolar ve hergün ağlamaklı gecio lütfen yardım edin anneme laf anlatamıyorum ve babamda onun yancısı şeklinde benim kötülüğümü istemiyoruz diyolar ve bu şekilde rencide ediyolar ben 1 hafta çalıştım ağır bi işte ve bıraktım kursa gidiyorum bunun aksine benden kursdan gelincede çalışmamı isiyolar annem de okul işi bitti diyor ve dahada canım sıkılıyorrr ben bıktım bu monoton hayyatann lütfen yardım edin ne olursunuz..