5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Yardıma ihtiyacım var.. Beni seviyor mu lütfen fikirleri bekliyorum

Karar Dönemi

Exclamation Yardıma ihtiyacım var.. Beni seviyor mu lütfen fikirleri bekliyorum

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır birinden hoşlanıyorum hatta aşığım fakat kendisinin hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak mümkün olmuyor. Birgün başkai diğer gün başka davranıyor... Ben fizik bölümünde okuyorum bir daha ki dönem mezun olucağım. Kendisi bölümümde asistan, hoca diyorum yani. Ama hoca öğrenci ilişkisi sevmiyorum demeyin lütfen aramızda yaş farkı çok az... Fakat ilgisinin ne olduğunu anlayamıyorum. Ne yapmam lazım? Akıl verirseniz çok sevinirim

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öncelikle aramıza hoş geldin.

Birinden hoşlanmak veya aşık olmak çok güzel bir duygu .Ama bu aşkın veya hoşlanmanın da bir adı olmalı .Bu ister kız arkadaşlık ister ,ciddi arkadaşlık olsun ama ne olacağı kesin olsun .

İster öylesine ,isterse ciddi ilişkiyi duşunuyorsun ,yapacağın tek şey ne kadar zor olursa olsun gidip duygularını kendisine açman ve onunda senin hakkında neler duşundugunu sorman .

Yanıt olumsuz dahi olsa ,böyle her gun olecegine bir gun olursun olur biter .

İyi şanslar dilerim,inşallah her şey gönlüne gore olur .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi

Alıntı alicesu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır birinden hoşlanıyorum hatta aşığım fakat kendisinin hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak mümkün olmuyor. Birgün başkai diğer gün başka davranıyor... Ben fizik bölümünde okuyorum bir daha ki dönem mezun olucağım. Kendisi bölümümde asistan, hoca diyorum yani. Ama hoca öğrenci ilişkisi sevmiyorum demeyin lütfen aramızda yaş farkı çok az... Fakat ilgisinin ne olduğunu anlayamıyorum. Ne yapmam lazım? Akıl verirseniz çok sevinirim

Bir yemege davet edebilirsin , ya da kahve icmeye eger gelirse onunda istegi vardir diyebiliriz.

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Her yemek davetini kabul eden bayanlar seviyor ya da hoşlanıyor diye de bir şey yok. Önceden sinyali verip, sonra yemeğe çağırmak lazım.

Yoksa benim yemeğe davet ettiğim ve yemeğe çıktığım nice bayanlar var ki, bir kısmına abla gözüyle bakarım, bir kısmına kız kardeşim gözüyle. Onlar da bana kardeş gözüyle bakarlar. Bunu doğrudan söylemeyiz ama bellidir bakışlarımız.

O yüzden yemek davetinden önce muhakkak hoşlandığınıza dair sinyaller verin ki, sonra benden hoşlanmıyorsan niye benimle yemeğe çıktın demeyesiniz
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

dreamer8
    Guest

Alıntı alicesu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevdiğini sanmıyorum. Bir asistan ya da hoca için öğrencisi ile aşk yaşamak statü kaybı gibi algılanabileceğinden bu tür bir ilişkiye gireceğini sanmıyorum. Ayrıca her yüzünüze gülen, her odasında oturduğunuz, muhabbet ettiğiniz kişinin sempatik davranışlarını da hoşlantı olarak yorumlayamazsınız. Bu hocadan ekmek yiyemezsin bence.