Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Çok çirkinim.

Karar Dönemi

Standart Çok çirkinim.

Arkadaşlar çok çirkin olduğum için herkesin benden nefret etmesinden beni dışlamasından ezmesinden aşağılamasından bıktım herkes benden nefret ediyor kızlar beni gülünce ıyy diyorlar tipe bak diyorlar yanıma gelip suratıma bakmayıp yere bakarak sen hiç aynaya baktın mı ya diyorlar bir eşleşme olduğunda ne zaman biri bana çıksa herkes gülüyor o kişide yapmayın yaa diyor bir ara okulun en güzel kızına okulun en yakışıklısını göstericez demişler benimle gel demişlerdi gelmiştim sonra kız görünce ıyy tipe bak dedi çirkin olduğum için hep bunları yaşadım hoşlandığım kıza açılamadım sürekli ezildim benim adım duyulunca şu tipsiz çocuk mu diyorlar okulun duvarlarına dünyanın en tipsizi diyip adımı yazdılar sürekli naber lan tipsiz diyorlar okuldaki tipsiz kişiler bile benim suratımı görünce birden popüler oldu onlarda benimle dalga geçti bu dünyada kesinlikle ama kesinlikle adalet yok resmen insanların dalga geçmesi ve bakıp şükretmesi için yaratılmışım birkeresinde e-okul fotoğraflarını sevdiğim kız dağıtıyordu fotolara bakıp gülüp veriyordu herkese sonra sıradaki fotoğrafta suratını ekşitti ve o fotonun benim olduğunu anladım fotoyu verdi evet bendim o çirkin suratımdı artık cidden intihasr edeceğim beni umursayan yok zaten ölsem iyiki ölmüş tipsiz derler arkamdan benim suçum neydi neden bunları ben yaşıyorum

Karar Dönemi

Seni görmeden tam birşey diyemem. Ama daha yaşın küçük. Kendi içinde düşüncelere boğulmadan bir uzman dan yardım almalısın. Yoksa cahilce yanlış inançlara saplanıp kalma tehliken var. Durumun anlattığına göre gerçekten zor. Ama asıl başarı zorluklara rağmen ayakta kalmaya çalışmak değil mi? İnadına kendinle barış ve seni bu kadar üzen hayatla dalga geçmeyi öğren! Azmedersen neden başarmayasın?
    Ne istediğini bilmeyen hem seni ziyan eder hem kendini...

Çıraklık Dönemi

en çirkin benim

Karar Dönemi

Arkadaşlar bıktım harbi bıktım ciddide gözükemiyorum çok iğrenç sevimsiz gözüküyorum hayattan nefret ediyorum benim suçum neydi neden bunları yaşamak zorundayım neden ben yakışıklı güzel değilim neden bu kaderi verdiler bana artık ciddiyim müslüman filan değilim o derece nefret ediyorum herşeyden bütün insanlardan nefret ediyorum bu dünyada kesinlikle ama kesinlikle adalet filan yok

Karar Dönemi

Şimdi gelip kendine güven yok tarzını değiştir yok önemli olan iç güzellik yok kariyer filan saçmalamayın bu dünyadaki en ama en önemli şey tiptir eğer tip yoksa 100-0 geride başlarsın ciddi ciddi hiçbir kıyafet tarz yakışmıyor bana okulun popülerleri yakışıklı zengin ne kadar güzel kızlarla çıkıyorlar hergün onunla bununla çıkmış bundan ayrılmış şunu aldatmış diye gündeme geliyorlar ben ise sadece izleyip ağlıyorum her gece ağlıyorum aynaya bakınca ağlıyorum durup dururken ağlıyorum kendimden nefret ediyorum bütün dünyadan nefret ediyorum cidden intihar edeceğim bıktım bu lanet olası dünyadan

Karar Dönemi

Ergenlik dönemindesin, o yüzden dünyayı biraz kızlardan ibaret olarak algılıyorsun. Tamam tip önemli ama her şey değil. Bu konuda yapacak birşey yok artık tipini kabullenmeli ve biran önce yol almaya başlamalısın. İstediğin kadar üzül istediğin kadar ağla değişen ne var. Önemli olan bir adım daha bu karanlıklardan kurtulman biraz daha düzlüğe cıkman.
    Ne istediğini bilmeyen hem seni ziyan eder hem kendini...

Karar Dönemi

Alıntı gunes23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ergenlik dönemindesin, o yüzden dünyayı biraz kızlardan ibaret olarak algılıyorsun. Tamam tip önemli ama her şey değil. Bu konuda yapacak birşey yok artık tipini kabullenmeli ve biran önce yol almaya başlamalısın. İstediğin kadar üzül istediğin kadar ağla değişen ne var. Önemli olan bir adım daha bu karanlıklardan kurtulman biraz daha düzlüğe cıkman.
    Kızları boşversek erkekler bile beni dışlıyor biraz kendime güvenip dışarı çıksam bile insanların bana bakıp gülmesi suratını ekşitmesi gelip tipsiz demeleri filan direk gene beni üzüyor birtürlü toparlanamıyorum

Karar Dönemi Cagla94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul

Şimdi şöyle de bir şey var. Bir Mahsun Kırmızıgül yakışıklı mı sence? Değil. Ama hayatta onu ileri götüren yetenekleri var. Vay ben neden çirkinim demek yerine kendini diğerlerinin kıyısından bile geçemeyeceği şeylerle öyle bir geliştir ki, insanlar senin tipine bakmadan önce yaptığın işi görsünler.

Ha bir de, sana tavsiye veren insanlara "böyle böyle deyip saçmalamayın" demen çok saygısızca bir davranış. Belirtmek istedim.

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

çağla mahsun kırmızıgül yakışıklı ya :-D yakışıklılik da göreceli. bak ajdar mesela :-D adamda tip yok ama ünlü. sende böyle olabilirsin. önemli olan tip değil içindeki o ışık. içindeki o hezeyan. içindeki o adını unuttum. ha ışte ondan olmalı.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ne yazık ki bir çok ergende fiziksel gorunum çok onem taşıyor ve hayatı buna gore değerlendiriyorlar ,sende ergen olduğundan ve böyle bir ortamda olduğundan bunları yaşaman çok çok doğal .Ayrıca ergenlikte hormonların etkisinden dolayı yuzun gorunumu farklı olabiliyor ilerleyen zamanlarda bilhassa can sıkan sivilceler kendi kendine geçtiğinden şu anki çirkinlikten pek bir eser kalmıyor .

Sitede açtığın başlığa benzer bir çok başlıklar açıldı ,benzer sorunlar yazıldı .O yüzden bu durumda olan bir tek benim deyip boşu boşuna kendini uzme ,çirkinlik veya güzelliğin bir standardı yok .

Hele hele gunumuzde her şey maddiyata dayandığından para her şeyi unutturuyor ,çirkinlik bile goz ardı ediliyor .

Yapacagın ilk iş öncelikle ne olursa olsun kendine güvenecek ve hedefler belirleyecek bu hedeflere ulaşmak içinde çok çaba sarfediceksin .Bunları yapamaman için hiçbir sebep yok ,yeterki kendine inan ve güven .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Sayfa 1/3 123 SonSon