8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Ailemden Nefret Ediyorum

Karar Dönemi

Standart Ailemden Nefret Ediyorum

Arkadaşlar ailem hayatımı mahvetti şuan onlara ağza alınmayacak şekilde sövüp çok iğrenç işkence yöntemleri kuruyorum aklımdan

Annem herşeye bağırır çağırır döver sinir ve ruh hastası öldürmek istiyorum bu kadını ona anne falan demek istemiyorum ölmesini istiyorum artık vallahi ölsün artık bıktım bu kadından bıktım öldürsün biri şunu lütfen artık ölmesini istiyorum bu piskopattan kurtulmak istiyorum bilgisayardan kalkmayınca sandalyeyle dövüyor beni mutfağa girip birşey yesem tekme tokat dalıp oklavayla dövüyor terlikle dövüyor birgün geberteceğim bunu harbi geberteceğim döve döve öldüreceğim onu

Babam affedersiniz ama salağın teki birşey bildiği yok kavga filan çıkınca oturup bacak bacak üstüne atıp izler herşeye bağırır en ufak şeyde kavga çağırır herşeyi berbat eder gereksiz biri

Abim keşke doğmasaydı oda ayrı bir şerefsiz sürekli annem ve babamın yanında oluyor sürekli bağırıyor çağırıyor dövüyor biraz daha büyüyünce onu döve döve geberteceğim parçalayacağım onu şerefsiz herif birde beni hayvan yerine koyuyor bir kafes yapalım içine koyalım diyor varya işkence yapa yapa geberteceğim onu o şerefsizi geberteceğim onu

Hayatımı mahvettiler beni pısırık olarak yetiştirdiler kimseye karşılık veremiyorum hep eziliyorum birde annem ve babam acayip çirkinler şeytana benziyorlar bende çok çirkinim hayatım mahvoldu bunlar yüzünden mahvoldu lütfen bir çözüm önerin ağlıyorum şuan sinirden öldürmek istiyorum hepsini üniversiteye kadar dayanamam daha çok var en kısa zamanda bir çözüm bulmam lazım lütfen yardım edin lütfen
    Konu UglyKid tarafından (15-06-2014 Saat 03:03 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

Arkadaşlar yardım edin ben bu evde yaşamak istemiyorum şimdi gene kavga çıkardı bıçak çekti kolumu hafiften kesti psikopat karı vallahi öldürmek istiyorum onu huzurevine mi yatırsam yada yaşlanmasını bekleyip öldüresiye dövüp öldürsemmi işkence mi yapsam

Karar Dönemi

Arkadaşlar gene kavga çıkardılar bu sefer şerefsiz abim gene gelip babamı savundu yurda yerleşmek istiyorum artık lütfen biri yardım etsin

Karar Dönemi

Kaç yaşındasın.Bu arada galiba zihinsel ve fiziksel zarar gören kişiler 183 ü arayabiliyorlar aklında bulunsun.

dreamer8
    Guest

Ne iğrenç bir ailen varmış ya. Nasıl bir arada toplanmış bu kadar arızalı insan. Allah sabır versin. En kısa zamanda o evden kurtulmalısın.

Karar Dönemi

ailelerimiz azda olsa benziyor
    annem , beni sadece kendi çıkarları doğrultusunda seviyor onun dışında dövme, sövme
    babam, saf evdekiler arkasından neler yapıyor birşeyden haberi yok evde herhangi bişey olduğunda bana hakaret edip elinden geldiğince dövmeye çalışıyor zaten ailenin tek erkek çocuğuyum ve en küçükleriyim benden istediği tek şey cübbe sarık giyip elime kuran almam bunları yapmayıncada evde hayırsız köpek it eşoleşşek gibi hakaretler ve devamı, bilgisayara girsem gelip bağırtı çıkartır, acıksam yemek yesem veya mutfağa girsem bağırıp çığırıyor evde yemeklerimi bile kimse göremden gizli gizli yiyiorum
    4 tane ablam var 3. sünede bana yaptıklarını yapıyolardı ve en sevdiğim ablamdı evden kaçtı keşke benide yanında götürseydi diye ağlarım
    1. si pskolojik hasta evde sürekli temizlik, vb şeyler yapıp sınıfta kalıyor
    2.si en nefret ettiğim hayatımın dahada kötü olacağını bilmesem direk öldürürdüm evde tek yaptığı yatmak, bbilgisayara girmek, ve mahallenin rahatça durabileceği şekilde bağırmak hep benimle uğraşır ezik bir pislik olduğu için kendi otoritesini anca bana geçirebiliyo evde bişey olsa direk suçu bana atıp döver evdeki herkes gibi
    4. ablamın zekayla ilgili sorunları var biraz onada bana yaptıklar kadar yapıyolar
    bu iğrenç ailem yüzünden asosyel, pısırık insanların içinde söz geçiremeyen vur sırtına al ekmeğini şizoid biri oldum böle bi ailem olacaksa keşke yetimin teki olsaydım diyorum

Banned

Alıntı marmite Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ailelerimiz azda olsa benziyor
    annem , beni sadece kendi çıkarları doğrultusunda seviyor onun dışında dövme, sövme
    babam, saf evdekiler arkasından neler yapıyor birşeyden haberi yok evde herhangi bişey olduğunda bana hakaret edip elinden geldiğince dövmeye çalışıyor zaten ailenin tek erkek çocuğuyum ve en küçükleriyim benden istediği tek şey cübbe sarık giyip elime kuran almam bunları yapmayıncada evde hayırsız köpek it eşoleşşek gibi hakaretler ve devamı, bilgisayara girsem gelip bağırtı çıkartır, acıksam yemek yesem veya mutfağa girsem bağırıp çığırıyor evde yemeklerimi bile kimse göremden gizli gizli yiyiorum
    4 tane ablam var 3. sünede bana yaptıklarını yapıyolardı ve en sevdiğim ablamdı evden kaçtı keşke benide yanında götürseydi diye ağlarım
    1. si pskolojik hasta evde sürekli temizlik, vb şeyler yapıp sınıfta kalıyor
    2.si en nefret ettiğim hayatımın dahada kötü olacağını bilmesem direk öldürürdüm evde tek yaptığı yatmak, bbilgisayara girmek, ve mahallenin rahatça durabileceği şekilde bağırmak hep benimle uğraşır ezik bir pislik olduğu için kendi otoritesini anca bana geçirebiliyo evde bişey olsa direk suçu bana atıp döver evdeki herkes gibi
    4. ablamın zekayla ilgili sorunları var biraz onada bana yaptıklar kadar yapıyolar
    bu iğrenç ailem yüzünden asosyel, pısırık insanların içinde söz geçiremeyen vur sırtına al ekmeğini şizoid biri oldum böle bi ailem olacaksa keşke yetimin teki olsaydım diyorum
    İnsanlar evlatlarına nasıl böyle davranırlar aklım almıyor! Allah yardımcın olsun. Kaç yaşındasın? Zamanla bir meslek sahibi olduğunda kendi ekmeğinin derdine düşersin, kendine yeni bir hayat kurarsın kurtulursun hepsinden inşallah.

dreamer8
    Guest

Muhtemelen arkadaş şu anda suç işleyip göz altına alınmış, ya da evden kaçmıştır. Bu sessizlik pek hayra alamet değil.