Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sevgili istemiyorum..

Karar Dönemi

Standart Sevgili istemiyorum..

Merhaba herkese,

Sizin için etkileyici bir başlık seçmek isterdim ama bunun için uğraşmak yerine cümlelerimde geçecek iki kelimeyi seçtim. Ben öğrenciyim asosyal,toplumu sevmeyen,toplumda huzursuz olan ancak;yalnız kalınca da mutlu olamayan (Yine de yalnız kalmak daha az mutsuz edici...) birisiyim. Tedavi gördüm başarısız oldu, benim için hayat ölüm vizesini almak için beklediğim bir salon, yıllardır torpil arıyorum bir şekilde vizeyi nasıl erken alabilirim diye...Erkek arkadaşım yok istemiyorum da,sevgilim de yok onları da istemiyorum ne istediğimi tam olarak bilmesem de içimden geçen şunlar:

"Bi kız arkadaşım olsun, sevgili değil arkadaş!Benimle konuşsun,imkanı olan her dakika beraber olalım,yardımcı olayım ona..." Neden mi yıllardır hep erkek arkadaşlarımla sorun yaşadım,açıkçası sorunları ben yarattım istemiyordum erkek! Uzaklaştım belki kız arkadaş bulurum bulamadım... Her gün aynı mutsuzum,mutsuzluğum gün giderek artmıyor.Sanırım o kadar büyük bir mutsuzlukla başladım ki hayata artacak bir tarafı kalmamış.Korkuyorum insanlar beni güçsüz görmesin diye,yolda "cool" yürümeye çalışıyorum. Gülümseyerek,kafamı biraz kaldırarak. İki yüzlü hissediyorum kendimi ama ne yapacağım bilmyorum. Hayattan soyutlanmak istiyorum öğretmen olmak istemiyorum,kozmolojiyle ilgilenmek veya antik çağ kitapları okumak.. bunları da istemiyorum. Beni mutsuzluğumla başbaşa bırakacak birşeyler istiyorum. Mutsuz bir kız arkadaş gibi,kız arkadaş diyorum. Sevgili istemiyorum!

Çok fazla mı birşeyler istiyorum?

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

güzel yazı başlarda ne isteğini bilmiyorsun diyecektim gayet net belirtmissin. :-) ne zamandan beri ruh hali içindesin. erkek arkadaşın doğal olarak hep beklentisi aynı ve kısır döndü bir hal alıyordur büyük ihtimal, bence bu ruh halini geçene kadar forum da bol bol yazılara ver kendini.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

Alıntı yorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel yazı başlarda ne isteğini bilmiyorsun diyecektim gayet net belirtmissin. :-) ne zamandan beri ruh hali içindesin. erkek arkadaşın doğal olarak hep beklentisi aynı ve kısır döndü bir hal alıyordur büyük ihtimal, bence bu ruh halini geçene kadar forum da bol bol yazılara ver kendini.
    Klişe olmasın kendimi bildim bileli böyleyim erkeklerle sorun yaşadım bu daha da uzaklaştırdı beni. Ancak erkek arkadaş araken beklentim yok sadece beni anlasın tek isteğim. Tavsiyenizi değerlendirdim ve şöyle olacağı kanatına vardım bir yazı göreceğim forumda komik olacak 2-3 dakika güleceğim gece yatağa girince o yazıyı açıp tekrar mı okumam gerek ya da sabah kalktığımda internete mi sarılayım? Kendini ümitsiz vaka olarak gören birisi için biraz basit öneri

Yer
    istanbul

yok yok belki biri forum dan birşey yazacak günlerce aklında kalacak. yolda yürürken o şey gelecek aklına ve kendi kendine gülüp duracaksin. sonra güldüğünü görünce etrafındakiler kim bilir beni deli sanıyor sanacak diyerek birde buna geleceksin. tam bununla ilgili birşey görüp hemen nette sana yazan o kişi ile münakaşa edeceksin. ve sonradan parça parça anlayacaksin aslında sorun hep mişli yaşamdan geliyormuş. yolda yürürken ezik görünmeyeyim diye benliğinden düşüncelerin den ödün verdiğini. aslında sorun seni sen olduğun için kabul eden seni sen olduğun için yanında olan paylasim yapan kimse olmadığıni farkedeceksin. dünyan karışacak sanalin gerçek gerçeğin sanal olacak. artık telefonu değil online olmasıni bekleyeceksin. sonra o an düşünceksin hiç bir aşkta hiç bir iletişim de görmemiştim bu heyecan neyin nesi bu diyeceksin. tabi arada nerden nereye diye de iç geçireceksin. devamı sonra :-D telden yazmak zor oluyor.

abuzettin
    Guest

Ölümden sonra bir hayat olduğunu düşünüyorsun sanırım. Ya yoksa? Elinde tek şansın olduğunu ve bunu en iyi şekilde değerlendirmen gerektiğini düşünmelisin bence.

Karar Dönemi

Alıntı abuzettin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ölümden sonra bir hayat olduğunu düşünüyorsun sanırım. Ya yoksa? Elinde tek şansın olduğunu ve bunu en iyi şekilde değerlendirmen gerektiğini düşünmelisin bence.
    Ölümden sonra hayat yok yıllardır buna inanıyorum ona göre şekillendirmeye çalışıyorum hayatımı

Karar Dönemi

yok yok belki biri forum dan birşey yazacak günlerce aklında kalacak. yolda yürürken o şey gelecek aklına ve kendi kendine gülüp duracaksin. sonra güldüğünü görünce etrafındakiler kim bilir beni deli sanıyor sanacak diyerek birde buna geleceksin. tam bununla ilgili birşey görüp hemen nette sana yazan o kişi ile münakaşa edeceksin. ve sonradan parça parça anlayacaksin aslında sorun hep mişli yaşamdan geliyormuş. yolda yürürken ezik görünmeyeyim diye benliğinden düşüncelerin den ödün verdiğini. aslında sorun seni sen olduğun için kabul eden seni sen olduğun için yanında olan paylasim yapan kimse olmadığıni farkedeceksin. dünyan karışacak sanalin gerçek gerçeğin sanal olacak. artık telefonu değil online olmasıni bekleyeceksin. sonra o an düşünceksin hiç bir aşkta hiç bir iletişim de görmemiştim bu heyecan neyin nesi bu diyeceksin. tabi arada nerden nereye diye de iç geçireceksin. devamı sonra :-D telden yazmak zor oluyor.
    Bunları yaşadım ve hiçte mutlu edici değil acısı sonradan çıkıyor bu mutlulukların

Yer
    istanbul

o şimdi zor oldu ya :-D bir tabir var ya sıfırı da tükettim. B-) ne yazmalıyız ki şimdi. yada ne yazılabilir ki :-) sana hiç birşey yazmayacağım çünkü bende galiba senin konumun dayim. bu yüzden hikaye yazıp onlara inanmaya çalışırim. :-)
    edit :
    tek fark ben kimseyi aramıyorum. ::-)
    Konu yorum tarafından (19-04-2014 Saat 10:39 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

o şimdi zor oldu ya :-D bir tabir var ya sıfırı da tükettim. B-) ne yazmalıyız ki şimdi. yada ne yazılabilir ki :-) sana hiç birşey yazmayacağım çünkü bende galiba senin konumun dayim. bu yüzden hikaye yazıp onlara inanmaya çalışırim. :-)
    edit :
    tek fark ben kimseyi aramıyorum. ::-)
    Yazdığım hikayeleri anlatmak için birilerini arıyorum

Yer
    istanbul

anlıyorum umarim kisa sürede bulursun o dinleyiciyi :-)

Sayfa 1/2 12 SonSon