10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: hiçbirşeyin üstesinden gelemiyorum

Karar Dönemi

Unhappy hiçbirşeyin üstesinden gelemiyorum

Şu an üniversite ikinci sınıftayım ve arkadaşlarımla sorun yaşıyorum fakat bunu kaldıramıyorum. Korku endişe telaş başladı bende ne yapıcam bilmiyorum bana yardımcı olun ne olursunuz Size kısaca olayı anlatayım çok komik ama benim içimi kemiriyor benim oda arkadaşımla aramda bir sürtüşme başladı bunu da diğer ortak arkadaşımla paylaştım ama beni o ortak arkadaşım gazlamasaydı belki bu duruma gelmezdim. Şu anda kendime çok kızıyorum. Ondan sonra ortak arkadaşımız ne yaptı ne etti olaydan kendisini sıyırdı ve topu benim önüme attı. Şu anda o kızla da kötüyüm ama oda arkadaşım sürekli ortak arkadaşımızın yanında ve içimdeki vesvese bitmiyor ya konuşurlarsa ya benim dediklerimi derse diye ben ne yapıcam daha iki senem var ve okulu bırakmayı düşünüyorum.
    Not: çok girişken bir insan olmadığım için bir arkadaşa takılıp kaldım.Şu anda çok zor durumdayım. Ortak arkadaşımız bana çok ağır konuştu bana.

Çıraklık Dönemi

ünideyken bi büüyk odaya 5 kişi toplandık gırgır şamata gidiyordu.sonra baktım beni ezmeye başladılar,şehir çocukları onlar ben ise köylüyüm gibiisndne, başka bi odaya taşındım ve oda adını vermedim.uuzn sürede görmedim onları.2 sefil için okul bırakılmaz.

Karar Dönemi

ama biz aynı sınıftayız yüzlerini görmek dahi istemiyorum ya resmen depresyon hapı kullanmaya başladım onlar bunu belki kafaya takmıyor ama ben çok takıntılı bir insanım şu anda bile birlikteler aynı kampüste kalıyoruz ve aynı sınıftayız.

abuzettin
    Guest

Ne yağacağın konusunda çeşitli seçenekler olsa da ne yapmayacağın konusunda 'okulu bırakmayacaksın' adlı tek bir seçeneğin var.

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

neler konuştunuz :-)
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

Ama Kaldiramiyorum artik yani ne bileyim bugun acaba ne okucak düşüncesi beni bitiriyor okudugum sehirden gitmek istiyorum. ..

Karar Dönemi

Yaşadığım şeyler oda arkadaş imla ilgili

Karar Dönemi spawn.34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

oda arkadaşını döv dostum. kendime güvenim var de.. ben burdayım de.. de yani.. yiyeceğimiz bi yumruk. düştüğümüz gibi kalkmasınıda bilirsek sıkıntı olmaz
    .

Hepimiz üçün birini alıyoruz; doğum, yaşam, ölüm.

Karar Dönemi

kabuğunu kır etrafına bak hiçbirşey olmamış gibi davranman gerekir sonuçta insanız biraz küs kal elbet sana ihtiyaçları olacak git kendine başka arkadaş bul mutlaka bulursun biri olmasa öteki mutlaka kendi huyuna denk birini bulursun oda arkadaşların seni sevmezse zaten cesaretini toplayıp bunu sana söylerler eğer söylemiyorlarsa gerçekten seni seviyorlar huyunu sevmiyorlardırki sende onların huyunu sevmek zorunda değilsin ortayı bulursan kendine çeki düzen verirsen insanlarda sana güvenir gelip sana şirinlik yapsalarda onları kırma ama tavizde verme kendin olursan kazanırsın devamlı düşüncelere dalma onları aklına bile getirme sınıfta başka arkadaşlarınla oyalan odanızda bir işler varsa onları önce sen hallet kenara çekilme derslerine odaklan herşey gelip geçici oda arkadaşını diğerine şikayet etmen ve oda gidip ona söylemesi onun iğrençliği sen şunu düşün keşke dediklerini ona söylemiş olsa o zaman onun kişiliği meydana çıkacakki diğer arkadaşın bu şekilde düşünür hemen gelip bana yetiştirdi demekki aramızı bozmak istiyor diye düşünebilir sakınha oyuna gelme kendin ol ne dediysen kızdığın için dedin bunu kendin bil bişey derse kızdığımdan dolayı söyledim koşup sana söylemesimi gerekirdi ben onunla bir derdimi paylaştım koştu sana açıkladı böyle arkadaşlık olmaz benimde yaptığım doğru değil ama insan kızınca ne dediğini bilmiyor dersin sadece o yakınımda olduğu için güvendim ona dedim gidip okula yaymadım dersin dediğim gibi kendine güvenin olsun herkes kavga eder kavga etmeyen insanlar koyun gibidirler oysa sen çok akıllı birisin saygılar.

Karar Dönemi

dostum sketcup programını indir 3 boyutlu tasarım işine gir boşa geçirme time'ı benm tavsiyem bu