Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: bipolar eşim mahkemeye gelmedi

Standart bipolar eşim mahkemeye gelmedi

MERHABA bugün boşanma davam vardı ....eşim bipolar diye konu açmıştım ...eşim mahkemeye gelmedi davada ertelendi buyüzden ...eşim ben kızımıda karımıda çok seviyorum boşanmak istemiyorum demiş ...kardeşime ilaçları cebinden çıkarıp göstermiş yanımda taşıyorum saatini geçirmiyorum demiş ...son bi şans daha versin demiş ..

Banned
    Yer
    utopia

O, butun bunlari demiste, onemli olan siz ne diyorsunuz?

Alıntı Kimene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O, butun bunlari demiste, onemli olan siz ne diyorsunuz?
    ben kendi açımdan düşününce boşanmak istiyordum çünkü çok yoruldum ...ama kızım için kararsızdım anne babbama dön diyedevamlı ağlıyor bende kıyamıyorum kızıma ama bu süreci iyideğerlendireceğim

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

göründüğü kadar bizim söylemlerimize de ihtiyacın var ve bu yüzden konu açmışsin. kocasınızin karakterini iyi biliyorsunuz bence eğer döneceksiniz bunu kızınız için yapın ve düzeldiğine inandığıniz için yapın. ön yargılayım ama ne kadar şans verirsen ver bunu bazıları suistimal eder. umarim daha az yıpranırsiniz. zor gerçekten.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

Olaki tekrar başlarsanız inşallah bundan sonrası çok daha iyi olur. Seni çok iyi anlıyorum .vazgeçememek. !
    Ayrı Gezen Yürek Değil Beden......

Alıntı umutturask Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olaki tekrar başlarsanız inşallah bundan sonrası çok daha iyi olur. Seni çok iyi anlıyorum .vazgeçememek. !
    bu kadar düşünmemin sebebi kizim hergün eve gidelim babsm söz verdi bidaha yapmicakmiş içecekmiş ilaçlari diyor küçücük yavrum bunlari düşünüyor hergece dua ediyorum anne babamla bariş diye diyor kizim için üzülüyorum

Alıntı yorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    göründüğü kadar bizim söylemlerimize de ihtiyacın var ve bu yüzden konu açmışsin. kocasınızin karakterini iyi biliyorsunuz bence eğer döneceksiniz bunu kızınız için yapın ve düzeldiğine inandığıniz için yapın. ön yargılayım ama ne kadar şans verirsen ver bunu bazıları suistimal eder. umarim daha az yıpranırsiniz. zor gerçekten.
    huylu huyundan vazgeçmez diyorum çünkü güvenim kalmadı ...eşim öncekiler gibi sinirim geçsin gelicek diye bekliyor ...haken ciddiye almıyor ....kızım için fedakarlık yapmalımıyım diye düşünüyorum ama evliliğimin sonuna kadar yürüyeceğine inanmıyorum kızımıda bu ortamda büyütmek istemiyorum ...kızımda devamlı eve gidelim babamla uyuyalım diyor ...kızım olmasaydı şimdiye kadar boşanmıştım...ön yargılı değilsin çünkü bende böyle düşünüyorum eşimde alışkanlık yaptı

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ATEŞ BÖCEĞİM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kadar düşünmemin sebebi kizim hergün eve gidelim babsm söz verdi bidaha yapmicakmiş içecekmiş ilaçlari diyor küçücük yavrum bunlari düşünüyor hergece dua ediyorum anne babamla bariş diye diyor kizim için üzülüyorum
    huylu huyundan vazgeçmez diyorum çünkü güvenim kalmadı ...eşim öncekiler gibi sinirim geçsin gelicek diye bekliyor ...haken ciddiye almıyor ....kızım için fedakarlık yapmalımıyım diye düşünüyorum ama evliliğimin sonuna kadar yürüyeceğine inanmıyorum kızımıda bu ortamda büyütmek istemiyorum ...kızımda devamlı eve gidelim babamla uyuyalım diyor ...kızım olmasaydı şimdiye kadar boşanmıştım...ön yargılı değilsin çünkü bende böyle düşünüyorum eşimde alışkanlık yaptı
    Allah kolaylık versin .

Duşunceleriniz de ve kararsızlığınızda çok haklısınız ,ama bende bir kere daha denemenizi öneririm .Belki eşiniz ilk başlarda dediği gibi davranacak zamanla eski haline dönecektir yada dönmez .Bunu bilmek imkansız .

Eger dönerse o zaman gerekeni yaparsınız .Ama şu an ayrılmanızı önermem;çunku aradan geçicek surede yıpranıcak dahi olsanız buna geçici olarak katlanmanızı tavsiye ederim .

Şu anda kızınız ,babasına inanmış onun sozunu tutacağına inanıyor eger siz bu inancını kendi gözüyle görmesini engellerseniz ileride hep sizi suçlayacak .En ufak şeyde babam değiştiğini bir daha yapmayacağını söyledi ,ama sen ona inanmadın ona bir fırsat dahi vermedin diyecek .En ufak şeyde hep sizi hep sizi suçlayacak ,bu bir ömür boyu sürecek .

Böyle bir azaba katlanabilecekmisiniz ?

Eger olayları kendi gözüyle gorur ve ileride eşinizden ayırlırsa o zaman sizi suçlaması için hiçbir neden olmayacak .

Önunuzde iki yol var ;ya şimdi kesitirip atıcak eşinizle barışmayacak ve kızınızın sizi suçlamasına razı kalıcaksınız, ya da bir müddet daha birlikte olup olayları kızınızın görmesini sağlayacak ve olusuzlukta gerekeni yapacaksınız .

İnşallah gelicek siz ve kızınız için çok güzel olur .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Banned
    Yer
    utopia

Size, ayrilin veya bu evliligi surdurun gibi bir sey soylemek dogru olmaz.Fakat, ne karar vericekseniz bir an once verin.Aksi takdirde sizinde, kizinizin da ruh sagligi tehlikeye giricek.Bu kararsiz ruh hali sizi cok yipraticak...

Alıntı 9 ŞUBAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah kolaylık versin .

Duşunceleriniz de ve kararsızlığınızda çok haklısınız ,ama bende bir kere daha denemenizi öneririm .Belki eşiniz ilk başlarda dediği gibi davranacak zamanla eski haline dönecektir yada dönmez .Bunu bilmek imkansız .

Eger dönerse o zaman gerekeni yaparsınız .Ama şu an ayrılmanızı önermem;çunku aradan geçicek surede yıpranıcak dahi olsanız buna geçici olarak katlanmanızı tavsiye ederim .

Şu anda kızınız ,babasına inanmış onun sozunu tutacağına inanıyor eger siz bu inancını kendi gözüyle görmesini engellerseniz ileride hep sizi suçlayacak .En ufak şeyde babam değiştiğini bir daha yapmayacağını söyledi ,ama sen ona inanmadın ona bir fırsat dahi vermedin diyecek .En ufak şeyde hep sizi hep sizi suçlayacak ,bu bir ömür boyu sürecek .

Böyle bir azaba katlanabilecekmisiniz ?

Eger olayları kendi gözüyle gorur ve ileride eşinizden ayırlırsa o zaman sizi suçlaması için hiçbir neden olmayacak .

Önunuzde iki yol var ;ya şimdi kesitirip atıcak eşinizle barışmayacak ve kızınızın sizi suçlamasına razı kalıcaksınız, ya da bir müddet daha birlikte olup olayları kızınızın görmesini sağlayacak ve olusuzlukta gerekeni yapacaksınız .

İnşallah gelicek siz ve kızınız için çok güzel olur .
    kızım 7 yaşında ama herşeyin farkında babasına annem sana son şansını vermişti sen annemi üzdün sinirlendirdin senin yüzünden gittik evden diyormuş ...gidersem kızım yükü boynuna alacak önceden gittiğimde devamlı baba hapını içtin mi diye soruyordu saatinide öğrenmiş hemen kalk diyor ..

Sayfa 1/2 12 SonSon