3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: dayanamıyorum artık

Karar Dönemi

Standart dayanamıyorum artık

Merhaba arkadaşlar abilerim ablalarım. Yaşım 17 babamın görevi nedeni ile Ağrı da yaşamaktayım.Kavgacı bir yapıya sahibim en ufak bişeyde sinirlenirim konuşarak anlaşamam kimseyle.Yaşadığım şehirden hiç memnun değilim buraya taşınırken hiç bir şekilde bana sorulmadı Anadolu Lisesinde okuyodum ailemi cezalandırmak için okulda kavga ettim ve atıldım şuan Endüstri meslek lisesinde okuyorum ve bundan bi gram pişmanlık duymadım okulu bir çok kez bırakmak istedim babamdan dayak yedim baskı altındaydım ailem bana gereken ilgiyi göstermedi bende bu ilgiyi başka şeylerde aradım sigara vs.Her gece çocuklar gibi sabahlara kadar ağlamaktan bıktım inanın bıktım kimseye derdimi anlatamıyorum gerçi derdim ney onuda hala kavrıyabilmiş değilim kimseyi sevmiyorum herkes den nefret ediyorum yaklaşık 4 yıldır kız arkadaşım yok kız arkadaşı bırakın muhabbet ettiğim biri bile yok bu durum özgüveni mi tamamen sıfırladı.Çevremdeki insanların yüzüne bile bakmaktan çekiniyorum derslerim deseniz vasat durumda aile ile sosyal aktivitem 0.Çok karamsar bir insan oldum eskiden böyle değildim kendime dikkat ederdim şimdi ise hiç birşeyi takmıyorum.Bazen aklıma gelmiyo değil benim bu dünyada işim ney diye kimseye bi faydam yok aileme zararım var başlarını yere eğiyomuşum çok para harcıyomusum.Çevremdeki insanların dertleriyle uğraşmaktan kendimle uğraşamıyorum.Herşeyi içime atıyorum içimde yaşıyorum acıyıda sevincide.Ölümün benim için bir ödül olucağını düşünmeye başladım.Bu durumdan birçok kez kurtulmaya çalıştım ama olmuyor yapamıyorum bu satırlarıda ağlıyarak yazıyorum zaten elim ayağım titriyor sinirden aileme olan öfkemden. Tam gençliğimin baharında beni buraya sürüklediler kendileriyle beraber napıyım lütfen yardım edin cidden artık dayanamıyorum daha fazla dayanamıycam sıkıcam kafama bir tane olucak biticek kurtulucam bu dünyadan Pes ettim bu saatten sonra.

Çıraklık Dönemi

ölüm çözüm olsaydı burda bi çoğu zaten olmazdı,ben dahil.ergenlik dönemimi metallica olmasa nasıl geçirriidm bilemiyorum.resmen tezek gibi akranalrımın ergenliği.bu yüzden sevemiyorum akranlarımı.şuana kadar gördüğüm en kolay yöntem müzik dinlemek.evinde durumun varsa sertap erener ,tarkan,yalın,yaşar gibi adam gibi müzik yapan belden altına hitap etmeyen sanatçıların albümleirni dinle.biraz kendini izole et etraftan diyeeğim.etraf derken akranların.bilriim o yaşları akıl yok pek.derslerine biraz ilgi göstermeye çalış.arada şiir oku netten.öyle sanatıan felan girmene gerek yok.yabancı şarkıda dinle.ben yabancı şarkıalrda hep duygu hissederdim,sözleri pek anlayamıyordum.gençliğğn baharı derken her yerde pompalanan cinsel ilişki yaşama kavramı oluyor.amacın bu olmasın.psikoloğa gidebilirsin.ilaç yardımı ile sakinleşirsin.olaylara daha değişik bakarsın.zamanın varsa spora başla.futbol oynamak değil.ağırlık çalışma koşu yapma vb.

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aramıza hoş geldin ,geçmiş olsun .

Öncelikle sana tavsiyem ailene karşı olan öfkeni unutman ,çünkü her ne kadar sen inatla onları suçlasan da onların senin istemediğin bir ortamda olmandan pek suçları yok .Baban görevi gereği zorunlu olarak agrı ya gelmiş ,o da senin çok daha iyi bir okulda okumanı mutlu olmanı mutlu olduğun bir şehirde yaşamanı arzu ederdi .

Ama ne yazıkki bazı şeyler sadece istemekle olmuyor olamıyor .

Peki babanın yerinde sen olsaydın ne yapardın hiç duşundun mu ?

Senden oncelikle bunun cevabını bekliyorum,daha sonra diğer yazdıklarına da yorum yapacağım .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN