Sayfa 7/7 İlkİlk ... 34567
67 sonuçtan 61 ile 67 arası

Konu: Psikolog

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Alıntı osmangazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yourum sen de mi allann aşkına
    ben sizi pek anlamadım.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Banned
    Yer
    The other side

Beni bu forumda şaşırtan,belki de en göze batan şey,şu "flood yapma" olayı...

Türkçe mealini hiç duymadım ama basitçe şöle söliim;bir kişinin arka arkaya mesaj atması durumu...

Yani belki burada bu konu ile ilgili bi yaptırım,hassasiyet yoktur emin deilim fakat gerçekten mesaj kirliliği denen mevzuyu beraberinde getirior bu tutum..

osmangazi;özellikle seni şahsi olarak suçladığımı düşünmeni istemem çünkü zamanında ben de yaptım aynı şeyi birçok kez..ben şu an bunu yapan herkesi göz önünde bulundurarak yazıorum..

9 Şubat bu konuya ne söyler bilmiorum lakin herkesin göreceği bi başlığa mesela flood uyarısı yapılabilir yönetim tarafından..(gerçi tınlayan yok,onun da farkındayım abi)

Naçizhane bi tavsiye...
    Konu Seçkin tarafından (11-04-2014 Saat 12:51 AM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

9 şubat bir ay önce bana gülmeyi kafana takma yoksa başka takıntılarda çıkar demişti.aynısı oldu.ilkten gülmeyi araştırdım.bipolarmıyım düye şüphe ettim.sonra duygulanım bozukluğundan şizofrenmiyim diye şüphe ettim.sonrada zeka geriliği ve şimdide kendi kendime ara sıra konuştuğumdan dolayı ben deli miyim şüphesi var.
    napacağım bilmiyorum. çok çaresizim. napıcam ben

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı MelDD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9 şubat bir ay önce bana gülmeyi kafana takma yoksa başka takıntılarda çıkar demişti.aynısı oldu.ilkten gülmeyi araştırdım.bipolarmıyım düye şüphe ettim.sonra duygulanım bozukluğundan şizofrenmiyim diye şüphe ettim.sonrada zeka geriliği ve şimdide kendi kendime ara sıra konuştuğumdan dolayı ben deli miyim şüphesi var.
    napacağım bilmiyorum. çok çaresizim. napıcam ben
    Yapacagın şey çok basit ;inceldiği yerden kopsun ,sonunda olummu var deyip her şeyi silip atıcaksın kafandan .

Olayları ne kadar çok kafana takar ne kadar çok araştırırsan o kadar çok yeni yeni sorunların olur .

Daha hayatın baharındasın olaylara bu kadar takılıp kalma hayatını yaşamaya bak ,geçen günler geri gelmiyor .Bir ay once söz dinlemedin hiç olmazsa şimdi dinle .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi

Alıntı 9 ŞUBAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapacagın şey çok basit ;inceldiği yerden kopsun ,sonunda olummu var deyip her şeyi silip atıcaksın kafandan .

Olayları ne kadar çok kafana takar ne kadar çok araştırırsan o kadar çok yeni yeni sorunların olur .

Daha hayatın baharındasın olaylara bu kadar takılıp kalma hayatını yaşamaya bak ,geçen günler geri gelmiyor .Bir ay once söz dinlemedin hiç olmazsa şimdi dinle .
    Bu sorunları çözmeden hayatimi nazil yasayacagim ?? Kendi görüsünü bu zamana kadar hic söylemedin (sence) benim bu gülme sorunum neden olabilir.bu zamana kadar bu forumda hangi takintiliyo söz dinlettin yanlis anlama atar yapmiyorum.

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı MelDD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sorunları çözmeden hayatimi nazil yasayacagim ?? Kendi görüsünü bu zamana kadar hic söylemedin (sence) benim bu gülme sorunum neden olabilir.bu zamana kadar bu forumda hangi takintiliyo söz dinlettin yanlis anlama atar yapmiyorum.
    Bu sorunları çözmek için öncelikle destek alman doğru olacaktır .Ancak sen babanın duyar korkusuyla bu konuya takılıp kaldın ,gerekenler sana yukarıda soylendi .

Gulme sorununla alakalı konuya gelince ben uzman değilim ,o yüzdende sebep şu veya bu diye fikir yürütmem doğru olmaz .

Son soruna gelince şimdiye kadar kime soz dinlettim ,kime dinletmedim hiç saymadım .Ama şu gerçek ki elimden geldiğince bir çok kişiye yardım etmeye çalıştım ve ettiğime de inanıyorum .

Bundan sonra da aynı şekilde devam edicegim ,bunları yaparken karşımdakine illa şunu şunu yap diye diretmiyorum ,fikirlerimi tecrübelerimi yazıyorum .Artık gerisi okuyanlara kalmış .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi

Alıntı 9 ŞUBAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sorunları çözmek için öncelikle destek alman doğru olacaktır .Ancak sen babanın duyar korkusuyla bu konuya takılıp kaldın ,gerekenler sana yukarıda soylendi .

Gulme sorununla alakalı konuya gelince ben uzman değilim ,o yüzdende sebep şu veya bu diye fikir yürütmem doğru olmaz .

Son soruna gelince şimdiye kadar kime soz dinlettim ,kime dinletmedim hiç saymadım .Ama şu gerçek ki elimden geldiğince bir çok kişiye yardım etmeye çalıştım ve ettiğime de inanıyorum .

Bundan sonra da aynı şekilde devam edicegim ,bunları yaparken karşımdakine illa şunu şunu yap diye diretmiyorum ,fikirlerimi tecrübelerimi yazıyorum .Artık gerisi okuyanlara kalmış .
    napıcam ben 9 şubat
    bittim ben takıntılarım bitmiyor.
    amnestik bozukluk takıntım oluştu şimdide.
    bana bi yol gösterin lütfen.
    ölüyorum bittim.

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 34567