Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Ağır melankoli

havfreca
    Guest

Ha bi de insan mazoşist olabiliyor bu dönemde dikkat et.. alışıyorsun acıya ..bırakmak istemiyorsun derdini ..aklıma gelmişken doğan cüceloglu nun kitaplarını okuyabilirsin. .kuran oku anlamini da.. iyi geliyo yani denedim

Karar Dönemi

hocam kitap okuma ve yazı yazma fikirleri kafama yattı şuan Kur'an da aklıma yattı sanırım bunları yapıcam bi tanede hob edinmeyi düşünüyorum spor filan dediğin yazarında kitaplarına bakıcam gerçekten bu zamana kadar keşke bu forumu bulsaydım dıye dusundum suanda ama dediğin gibi geçmiş geçmiştir yazdıklarınla içime ışık tuttun diye bilirim dediklerinden elimden geldiğince hepsini yapmaya çalışıcam yazdıklarını takip ediyorum

havfreca
    Guest

Çok mutlu oldum inan. .. ve şunu unutma, ben eğer farkli bi şekilde yetişse idim şu anki ben olamazdim.. bu kadar güçlü olamazdim. .Sana yardım edemezdim. .Hani kendini kabul vardır ya rehberlikte. .önce hayatının geçmişte kalan kismini kabul etmeye çalış. .çalış diyorum çünkü ben hala uğraşıyorum bununla. . kelebek etkisi bir i izle anlarsın ..

Karar Dönemi

bilmiyorum dedikleriniz cok güven verdi belkide ilk defa içimdekileri bu şekilde paylaştım ve karşımda gerçekten benım yasadıklarımla aynı tür şeyler yaşamış birisini görmek

havfreca
    Guest

Biz buna YAŞAMAK GÜZELDİR. ..diyoruz. ..hatta ünlü düşünür aamir khan ın üç idiot da dedigi gibi, ALL IS WELL

Karar Dönemi

bu gece gerçekten cok kötü bi haldeydim yazdıklarınızla benı cok mutlu ettınız bu akşam teşekkürler önerilerinizi kesinlikle yapacağım

havfreca
    Guest

Çok daha iyi olacaksın.. bahardan önce kış var di mi. .ve gecenin en karanlık oldugu an güneşin doğmaya en yakın oldugu andir unutma..istediğin zaman yaz.. okumaya çalışırım. CHALLANGE kelimesinin anlamini yaşıyorsun. ..dua edeceğim sana. .Sen de et. ..geçecek bu günler.. .kesinlikle geçecek ...inşallah. .

Karar Dönemi

ÖLMEK İSTİYORUM çünkü;
    1)annemle babam ayrı annem bir başkasıyla evlenecek ve o adam yalancının teki ama anneme bunu inandıramıyorum o adam yüzünden bana cephe aldı
    2) 2 yıldır sevgilim var ve çok yakışıklı ama ben kendimi ona yakıştıramıyorum kendimi çirkin hissediyorum ve başkalarının da böyle düşündüğünü düşünüyorum.
    3) ygs ye 10 gün kaldı ve ben kendimi hazır hissetmiyorum bu sene hiç çalışmadım seneye kalmak istiyorum ama annem o adamla evlenebilmek için beni istemiyo...
    4) ve o kadar yalnızım ki bunları anlatacağım biri olmadığı için buraya yazıyorum nolur bana yardım edin nolur benle dertleşin.
    Buna çok ihtiyacım varr

havfreca
    Guest

Slm. ..
    1)sen dertlerinin farkında bi gencsin ...ki bu çok önemli .
    2)eğer maddi konuda sıkıntı olmayacaksa bi yurda çıkabilirsin seneye yani kazanamazsan
    3)sen şu dönem için yani sınav öncesi tüm bunlardan kurtulmak için sadece sınava odaklansan. .
    4)sevgilin seni güzel bulduktan sonra sen neye takılıyorsn ki.. göreceli bi kavram güzellik. Kendini onun gözünden görmüyorsun sonuçta yani.
    5)her insanın hayati boyunca aşması gereken sınavları olur .Gencken daha yoğun yaşar insan yolun başında olduğundan.. daha sabırsız olur. .yani geçmişte yaşadıkların mutlaka üzmüştür yormuştur seni ama hayat böyle. dertsizlik insana mutlak manada mutluluk vermez. Sahip oldugun güzellikleri düşün. .sendn daha zor durumda olanlari düşün .Biliyorum bu cümleler sinir eder insani ilk etapta. .ama çözümsüz birşey yok ölüm dışında.. .

Karar Dönemi

öncelikle çok teşekkür ederim gerçekten ... evet farkımdayım ama bu dertler nasıl geçer bir fikrim yok. oodaklanmaya çalışıyorum ama o gece birden hepsi herşey aklıma geldi ve kendimi çok yalnız hissetmeme sebep oldu. birilerinden yardım almaya ihtiyacım vardı ve etrafımdaki insanlar beni anlamıyor. verdiğinz tasiyeler için de tekrar teşekkür ederim

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon