merhaba arkadaşlar daha önce böyle içimdekileri birilerine anlatmak istemişimdir ama çevremde ne biliyim sanırım anlatabilceğim kimse yoktu yada ne bılıyım anlatmaya korktum ama demin google'a "ölmek istiyorum" diye yazdım direk bu forum cıktı kımsede benı tanıyor olamıyacağını düşünerek içimdekileri rahat rahat yazıyorum belkide uzun gelicek kimse okumaya bile tenezzül etmiyecek neyse bişi kaybetmem
Ben 19 yaşında üniversite öğrencisiyim ingilizce öğretmenliği okuyorum 3 yaşımda babamı kaybettım yanı hıc tanımadım gıbı bısey benım ıcın orta halli bi ailem var 4 kardeşiz allaha şükür bugune kadar cok ısteyıpte hanı elde edemedıgım bısey olmadı ama luks ıcınde de yasadıgımı soyleyemem okula cok ac gıttıgım olmustur neyse sonrasında genelde cevremde sürekli arkadaşlarım olmuştur geniş bi arkadaş çevrem olmuştur genelde de cevremde sevılmısımdır zaten bı durum oldugu zaman kendımden once salak gıbı herzaman cevremdekılerı dusunmusumdur kendıme zora sokup mıllete keyif sürdürmüşlüğüm bile olmuştur ama gel gelelim son 2-3 yıldır ağır bi melankoli depresyon içerisindeyim hiç bi şekilde mutlu olamıyorum, eskıye bakıyorum sürekli mutlu makara gırgır yapabilen birisiydim kız arkadaş konusunda iyiydim ama artık kendımı ezık goruyorum kızlara acılamıyorum kızlarla konusamıyorum her zaman kendımı bır alt tabakada goruyorum kendım dusunuyorum yapabılırsın dıye dılım calısmıyor eskısı gıbı sadece anlık cevaplar filan yolda yürürken tanıdıgım bır kız gecıyor ( cok samımı olmadıgım bı kac kere aynı ortamda bulunmuslugum oldugu bırısı) yuzume bakıyor selam vereyım dıye kafamı cevırıyorum selam bıle veremıyorum yada arkadaşlarımla oturuyorum herkes muhabbet edıyor ılk başlarda bende muhabbete dahil oluyorum normal muhabbetın ıcınde oluyorum makara gırgır sonra bırden modum bı degısıyor yuzum dusuyor bambaşka alakasız şeyler düşünmeye başlıyorum muhabbetten tamamen kopuyorum çoğu zaman konuşamıyorum bıle artık normal gundelık arkadaslarımla konusurken bıle heyecanlanmaya başladım düzgün cümleler kuramıyorum bi atasözünü tamamlayamıyorum bile bazen kendı basıma oldugum zamanlar tamamen yok olmak ıstıyorum hıc bısey ıstemıyor canım dıyorum kı alayım bir sürü içki içebildiğim kadar içeyim sonra bi jiletı vurayım damarlarıma orada kalayım hıc bısey olmasın ıstıyorum özetle mutlu olamıyorum - konuşma diksiyonumu tamamen kaybettim - kendıme ozguvenımı tamamen kaybettım - canım hıc bısey ıstemıyor

Zahmet edıp okuyan ve bana yorum yapan bırısı olursa mutlu olabilirsem mutlu olurum