3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Borderline rahatsızlığını konu alan bir film - Fatal Attraction (Öldüren cazibe)

Banned
    Yer
    The other side

Standart Borderline rahatsızlığını konu alan bir film - Fatal Attraction (Öldüren cazibe)

Son zamanlarda dikkat ediorum da;forumda bu rahatsızlık ile ilgili konular oldukça popüler...aslında bipolar konusu için de benzer bi konu açmayı düşünmüştüm fakat uygun bi film henüz bulamadım..ya da izledim ama unuttum..herneyse...

Karısı ve kızı şehir dışındayken avukat Dan Gallagher,bir gecelik ilişki yaşamaya kalkışır..yayıncı Alex Forrest ile yaşadığı bu kısa ilişkinin ona nelere malolacağından ise haberi yoktur..Dan, yaşadıklarından sonra iletişimi kesmeye çalışır ama Alex ilişkiyi bitirmek niyetinde değildir..Dan’in onu reddetmesi üzerine çıldıran Alex,şiddete başvurmaya başlar ve bunu Dan’in ailesine de yansıtır..

1987 yılının en iyi box Office başarısı olan film,ihanetin sonuçlarını ve borderline hastalığının etkilerini korkunç bir şekilde anlatıyor..Başrollerde Michael Douglas ve Glenn Close var ve ikisi de unutulmayacak oyunculuklara imza atıyorlar..(özellikle de hastayı oynayan Glenn Close)

Not;

Film bazı eleştri kanalları tarafından "rahatsızlığı abartıor" gerekçesiyle ağır yargılandı..haklılık payları olabilir çünkü hastalığı yaşayan kişilerin bazılarından da benzer yorumlar okudum..ama film inanılmaz kalite bi film ve bu sitede bu rahatsızlığı yaşayan insanların ne gibi yorumlarda bulunacağını da merak ediorum aslında..

İyi seyirler...
    Ekli Resimler Ekli Resimler
    Konu Seçkin tarafından (06-03-2014 Saat 09:55 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi Budur. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merak ettiğim bir film, paylaşım için teşekkürler...

Karar Dönemi

ben bir borderlineım.öldüren cazibe borderlinela ilgili tek film değil.angelina jolie nin oynadığı gia filmi borderlina.ayrıca benim en sevdiğim film mussoli nin hayatından bir kesiti anlatan film vincere .vincere filminde ki kadın borderline.