5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: bos bos oturuyorum yatiyorum hic bisi yapmiyorum

Standart bos bos oturuyorum yatiyorum hic bisi yapmiyorum

Merhabalar, univ sinavlarim var ve hic bisi yapmiyorum pc basinda oyun forum takiliyorum sabahtan aksama kadar gec yatiyorum tv izleyerek uyuyorum gec kalkiyorum ve ardindan dinlenmeye geciyorum anliyicaginiz ustumde acayip bi tembellik var sorumluluk sahibi degilim hic bosa yasiyorum gibi gelio arkadasimda kalmadi yavastan.herkes ders calisio malum. Gobekte yaptik kizlarda bakmio ,cekingen birisiyim ayni zamanda .cok acil yardimmmm lutfenn 1ay kaldi ygsye

Banned
    Yer
    utopia

Merhaba, hosgeldiniz
    Acil yardim talep etmisiniz de, tam olarak nasil bir yardim istiyorsunuz, sizin adiniza sinava giricek bir uye diyorsaniz, o biraz imkansiz.)
    Genc dostum, sorumluluklardan kacarak bir yere varamazsiniz.Kactiginiz bu sorumluluklara, neden olarak bir hastalik sifati yakistirmak kolaycilik olmaz mi?

Yok, sinav olayinda ailem beni destekliyor.yurtdisinda denklikli bi univ gitmeyi dusunuyorum baraj puanini gecsem yeter yani.asil derdim gunlerimin bosa gecmesi. Pc basinda tv basinda gun geciriyorum . Sorsan bana bugun naptin? Sifir elde var yine sifir kendimi gelistirmek istiyorum . Yasitlarimla konusucak konum yok. Asil korkum univ gidicem uyum sagliyamicam herkes kendini gelistirip gelicek baslicak ben ise pc basinda online oyunlara sarmis bi useless person olarak gidicem.bi yandanda pc bagimlisiyim denebilir kabul ediyorum yani

Banned

yaşıyorsun ya !

daha napacaktın ki !

jacksonkelly

Çıraklık Dönemi

Alıntı jacksonkelly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, univ sinavlarim var ve hic bisi yapmiyorum pc basinda oyun forum takiliyorum sabahtan aksama kadar gec yatiyorum tv izleyerek uyuyorum gec kalkiyorum ve ardindan dinlenmeye geciyorum anliyicaginiz ustumde acayip bi tembellik var sorumluluk sahibi degilim hic bosa yasiyorum gibi gelio arkadasimda kalmadi yavastan.herkes ders calisio malum. Gobekte yaptik kizlarda bakmio ,cekingen birisiyim ayni zamanda .cok acil yardimmmm lutfenn 1ay kaldi ygsye
    1 ay için değilde genel olarak düzene girmen gerkeli.öncelikle pc oyunu içn kendine 1 er saat ayır.bende okul vb olmamasına rağmen çok kaptırıyorum ,anlıyorumv ebırakıyorum.örneğin gün içeirsinde öğlen 1 saat akşam 1 sat şeklinde oyna.tvyi boş ve rbi halt yok zaten.elinin altında net var.hafiften felsefeye başlayabilirsin.öyle amana aman düünceler değil güncel olaylar hakıhjd akonuşabileceğin şeyler var.ister burda ister başka önerebileceğim bi fotrumda bu işi yürütebilirsin.youtube üzeirnde takip edebileceğin kişiler önereiblirm,youtubeni de açarım bu arada.kızları sevgili-manita gibi bakmıyolar kısmını geç.ben 28 yaşındayım şuan bu konu için bitmiş durumdayım.ancak hiç beklemdiğim bi şekilde bi olay yaşadım.çokda büyük bişey değil.kan verirken tansyonum yükseldi düştü bayıldım gibi bişey oldu.iş yeir hemşiresi de başıma geldi işini bırakıp,ki doktor vardı,düzelene kadar bekledi beni.hemşire bana kesik gibi bi mana çıkarmaya gerek yok ancak zibidi gençleir görüp hayıflanmak kendine boş yere zarar vermene neden oluyor.göbeğin için spor yapmaya başlamalısın.hatta göbek değil tüm yaşantın için spor yapmalısın.benimde göbeğim vardı.tuvalete otururken sıkıntı veriyordu.şuan yine göbeğim var,genetik artık, ancak baklavalarımda var.kilomda önce düştü sonra tekrar arttı.ancak bu sefer yağ olarak değil.

müzik dinleme tarzını da gözden geçir.kişilikli şarkıları dinle.barış manço mesela.müzik çok hızlı bir şekilde ruh halini değiştiriyor.mümkünse 1 tane bile olsa adam gibi bi arkadaşlık kur.toplum içinde sana çok yararı olur.ikinizde sefil olsanız bile.