Sayfa 1/4 1234 SonSon
36 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: birazda gülelim :)

Karar Dönemi ruşen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir

Standart birazda gülelim :)

merhaba, dün başıma gelenleri yazmak istedim, hep sorunlarla uğraşmayalım birazda gülelim diye. pazartesi günü aile hekimim, yaptırdığım bir tahlil sonucu bana sen diabet hastasısın dedi. bende dün bir endokrin polikliniğine gittim. endokrin uzmanı ise benim diabetli olmadığımı düşündüğünü söyledi , başka tahliller istedi .... ya arkadaşım bir karar verin bu damar ve bu kan sizin zevklerinize göre açılıp kapanmak zorundamı ve ben çukulata yiyemicem diye kabus dolu bir akşam geçirmek zorundamıydım... diyemedim tabiki ))) sonra endokrin uzmanı 81 kiloyum diye beni diyetisyeniyle görüştürdü ama eczacıyım diye kıyak yapıp o görüşmeyi bedavadan yaptırdı ... alooooo ben kilo vermek için gelmedimki ne diyetisyeni ...de diyemedim tabiki diyetisyen hazretlerinin karşısına oturdum bir baktım karşımda bir çocuk , 2010 mezunuymuş , benim kilolu olmam normal , depakin, efexor ve seroquel kullanıyorum dedim , onlar ne dedi ))))eylülden beri toplam 70 gün raporluydum evde sadece oturdum depresif dönemdeydim dedim, sadece yüzüme ablak ablak baktı , baktım çare yok , beni anlamıcak, bari kızım için anlattıklarını dinliyeyimde hem bilgiler nedeniyle kızım sevinsin, hem de bu ufaklık birisine yardım ettiğini düşünüp mutlu olsun diye sonrasında sadece kafa sallayarak dinledim , ufaklık bilmiyor ki bir bipoları kısıtlamaya kalkarsan o gider tersini yapar neyse akşam evde çukulata, gofret yiyerek kendime geldim

Önce herşeyi siyaha boyamak lazım. Sonra, kurumasını bekleyip: üstüne beyaz harflerle yeni bir hikaye yazmak. Buna "UNUTMAK" diyoruz.

Çıraklık Dönemi

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mavi ekran hatası değil mi bu, 4-5 yıldır görmemiştim
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İyi yapmışsın Ruşen ,bir de böylesine acemilere inanıp kilo vericem diye telef olan bir çok insan var .ALLAH akıl fikir versin .

Bir konuda çok haklısın ,kişi aynı kişi ama çıkan tahlil sorunu farklı bu ne iştir anlamıyorum .Tamam farklı zamanlarda tahlilde oynamalar olabilir ama bu aşırı olmaz .

Bir şeyi doğru durust yapmıyorlar sonrada insanı stres altına sokuyorlar .Buyuk bir ihtimalle endokrin polikliniğinin cevabı doğrudur .

Fazla canını sıkma derim ,geçmiş olsun .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Yer
    izmir

sağol 9 şubat, dediğine katılıyorum ve bu tahlildi doktordu konularından biraz uzaklaşmaya karar verdim zaten. bir süre sadece psikyatristim olcak doktor olarak hayatımda

Önce herşeyi siyaha boyamak lazım. Sonra, kurumasını bekleyip: üstüne beyaz harflerle yeni bir hikaye yazmak. Buna "UNUTMAK" diyoruz.

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Dün hastanedeydim, ve bazı durumlar için moralim çok bozuk ve düşünürken yanıma iki asistan mıydı hemşire miydi oturdu ve kendi aralarında konuşurken kulak misafiri oldum. Büyük ihtimal kadın hastalıkları bölümüyle alakalıydı.
    a: Yarın erkek doktor gelecek oh biraz dinleneceğiz,
    b: Neden ne fark eder ki, yarın özel bir gün mü?
    a: çoğu kadın erkek doktor da muayene olmak istemiyor da kadın doktora gidiyorlar bu yüzden kimse olmuyor.

Beni gülme tutacaktı, neyin hesabını yapıyor millet bide bu insanlar ne kadar ilginç, kızını okutmaz ama illa kadın doktor isterler.Bizim komşu gibi:P
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Çıraklık Dönemi

Alıntı yorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün hastanedeydim, ve bazı durumlar için moralim çok bozuk ve düşünürken yanıma iki asistan mıydı hemşire miydi oturdu ve kendi aralarında konuşurken kulak misafiri oldum. Büyük ihtimal kadın hastalıkları bölümüyle alakalıydı.
    a: Yarın erkek doktor gelecek oh biraz dinleneceğiz,
    b: Neden ne fark eder ki, yarın özel bir gün mü?
    a: çoğu kadın erkek doktor da muayene olmak istemiyor da kadın doktora gidiyorlar bu yüzden kimse olmuyor.

Beni gülme tutacaktı, neyin hesabını yapıyor millet bide bu insanlar ne kadar ilginç, kızını okutmaz ama illa kadın doktor isterler.Bizim komşu gibi:P
    doktorluk maskesi altında olaiblidğince ellemek.adamın işi gücü yok 10 sene bunun için okuyo.

Yer
    izmir

44 yaşında bir eczacı olarak hem çevremde gördüğüm hemde hasta olarak gördüğüm doktorlara bakarsak genelde tacizci doktorlar jinekologlardan çıkmıyor güzel Türkiyemin güzel insanları

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı ruşen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    44 yaşında bir eczacı olarak hem çevremde gördüğüm hemde hasta olarak gördüğüm doktorlara bakarsak genelde tacizci doktorlar jinekologlardan çıkmıyor güzel Türkiyemin güzel insanları
    Bu konuda size katiliyorum Rusen..Cerrahlar cok daha tehlikeli,adamlar kesip bicmekten psikopatami bagliyor ne

Yer
    izmir

bencede Kimene ama ben 1 kere pratisyen 1 kerede radyolog tacizi yaşadım.berbat bir şey

Sayfa 1/4 1234 SonSon