Sayfa 1/4 1234 SonSon
39 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: fikrinizi almak istiyorum

Karar Dönemi

Standart fikrinizi almak istiyorum

meraba.
    ben 19 yaşında bi genç kızım.benim problemim var.yalnızlık.
    ne arkadaş çevrem var ne sevgilim.hayatımda beni seven veya çıkma teklifi eden hiç olmadı.bu nedendir?sevilme ihtiyacım benimde var.bende bi kızım.çevremdeki her kız teklif almış sevilmiş ama ben:S
    hiç çıkma teklifi almamış biri olmam ilerde de evlenme teklifi almıcağımı gösterirmi?çünkü bu zamana kadar hiçkimseye elektrik veremediysem bunda sonra nasıl vericem?doğuştan değilmi çekicilik?

Karar Dönemi

Merhaba tuba. Elbette doğuştan degil çekicilik. Daha olumlu olmaya çalış. Mizacin nasil bilmiyorum ama, olumlu, güleryüzlü, girisken olmaya calis. Insanlara yaklasimin nasil? Cekingen biri misindir?

Karar Dönemi

Bnce biraz yanlis dusunuyorsun senin kimseyle cikmamis olman senin sevilmez biri oldugunu gostermez aksine bnce buna sevinebilirsin .cunku belkide kotu niyetli bi insan karsina ciksa ve belkide ilerde pismanlik duyacagin seyler yapmana sebeb iyet verebilirdi.aslinda boyle dusunmn senin sucunda degil srtik insanlar yanimda sevgilim olsunda hava atayim derdinde olduklari icin kulturumuzu yozlastiriyorlar.tabiki bu demek degilki bekle hersey gorucu usulune kalsin bi insani sevdiginde onla sevgili olupta dozunu kacirmana bnce gerek duymamali insan cunku birde bunun vebal kismi var.bn yerinde olsam bunu bi sikayet gibi gormk yerine bunu bir arti olarak gorurdum .cunku artik insanlar o kadar cirkinlesmiski en basiti senin karsina cikan insani bircok kizla asiri samimi bir iliski gecirmis olmasini istermiydin.egerki bugun biseyler sana sunulmuyorsa daha iyi ve temizleri seni bekliyordur.akima katilip herkes kadar kirli olmk zorunda degilsin .sevmeninde bir siniri vardir ve bu cikmsdan sevgiyi kirletmedende olabilir zannimca.sevebilcegim bi insan cikarsa dedigum gbi onunda dozu olmali bunun su an olmamasi seni insanlarin cekmediginden degil zamani gelmedigindendir

Karar Dönemi

Humanist arkadasinda dedigi gibi icten olmalisin ama bunu sirf birini bulmk icin degilde insanlara karsi bakis acin olsun.cunku insanlari sevmeyi bilmk lazim sen onlqri sever ve canayakin olursan seni herkes sever .seni sen oldugun icin sevecek gercek insanda zaten izler takip eder ve dogru zamani bekler tabi samimiyse

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

bu durum ne zaman gerçekleşti. arkadaşımızın sevgilisi vardı da sizde üzüldünüz falan mi sizce neden birileri size yanaşma di itici biri olduğunuzu mu düşünüyorsunuz.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

ciddi duruyorum.samimi davranmam için insanların benimle konuşmasını bekliyorum.bu huyumu değiştiremedim gitti.

Çıraklık Dönemi

Alıntı tuba. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meraba.
    ben 19 yaşında bi genç kızım.benim problemim var.yalnızlık.
    ne arkadaş çevrem var ne sevgilim.hayatımda beni seven veya çıkma teklifi eden hiç olmadı.bu nedendir?sevilme ihtiyacım benimde var.bende bi kızım.çevremdeki her kız teklif almış sevilmiş ama ben:S
    hiç çıkma teklifi almamış biri olmam ilerde de evlenme teklifi almıcağımı gösterirmi?çünkü bu zamana kadar hiçkimseye elektrik veremediysem bunda sonra nasıl vericem?doğuştan değilmi çekicilik?
    işte benim kız versyonum.vitrinde görünen insan modellerinden uzak durduğun taktirde gayet normal bir insansın.ne demek istediğimi anlatabildim umarım.

Karar Dönemi

standardı yüksek anlamında sanırım

Çıraklık Dönemi

Alıntı tuba. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    standardı yüksek anlamında sanırım
    yakın arkadaşımın kzı arkadaşı ona keşke montevo gibi olsaydın diye dediğini öğrendim.sen beğenilmez olduğunu düşünüyorsun ancak beğenen var.sadece bu vitrin meselesi yüzünden,şarkı türki film dizileden pompalanan "tarz" meselesi yüüznden kendini dıaşrda hissediyorsun.

Karar Dönemi

ben bişeylerden kaynaklanarak,erkekleri kendime çekemediğimi düşünüyorum.belki gerçekten henüz karşılaşmadım.

Sayfa 1/4 1234 SonSon