6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Biktimmmm

Standart Biktimmmm

Selamın Aleyküm arkadaşlar benim derdim çok lütfen bi çare söyleyin yardım edin : Herkes benle alay ediyor aşağılıyor küçük görüyor bana herkes çok kötülük ediyor ben hep içime atıyorum aradan ne kadar zaman geçiyor taa o zaman patlıyorum ve patlama zamanı gelene kadar içim içimi yiyor çevremdeki bütün insanlara aşırı derecede öfke kin nefret besledim yakında intikam almak için geleceğimi karartabilirim katil olabilirim bıktım artık hayattan , ha bir de hiç özgüvenim yok çok safım çok güleryüzlüyüm mesela okuldayken hoca bir soru soruyor ben cevabı bildiğim halde utanıyorum parmak kaldıramıyorum çok heyecan , panik yapıyorum gerçi okula da pek gitmiyorum lise 1 deyim 1 sene kaldım hayatta hep yanlış anlaşılıyorum hiç istediğim gibi bir hayatı yaşayamıyorum , mesela birisiyle kavga ediyordum beni sinirlendirdi tam dibine gittim yumruk atacaktım acıdım çok yavaş film çeker gibi ağır çekimde tekme attım tekmemi tuttu orda yere serdi beni ben halbuki yumruk makinasında 945 yapmış adamım ağzını burnunu kırarım ama acıyorum ve de kendime hiç güvenim yok ama bazen yaptıklarıma şaşabiliyorum , hayatta hep yanlış anlaşıldım herkes beni ezdi hiç kimseye içimi dökemiyorum kendimi anlatamıyorummmm nolur ciddi birisi güzel bir tavsiye versin yani anlayacağınız dert çok bende ...
    Konu ahmet190750 tarafından (12-02-2014 Saat 04:38 PM ) değiştirilmiştir.

Çıraklık Dönemi

spor yap kaslan sonra görüşelim

kardeş çok kaslıyım zaten ama kullanmıyorum gücümü acıyorum insanlara bazı kişileri dövdüm ama hiç suratına vurmadım hep acıdım acıma hissini yok etmek istiyorum hayatı normak yaşamak istiyorum spor yap kaslan diyerek beni düzeltemezsin daha iyi bir tavsiyesi olan yok mu

çok sinirliyim çok kuvvetliyim bi ara vücut geliştirdim çok öfkeliyim ama kullanmıyorum gücümü öfkemi patlamak istiyorum bağırmak istiyorum ama yapamıyorum utanıyorum çekiniyiroum insanlar ne der diye çok şerefsiz insanlar var çevremde şerefsiz insanlara makara oluyorum kendimi ezdiriyorum

Banned

Alıntı montevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    spor yap kaslan sonra görüşelim
    Hiç güleceğim yoktu yahu benim.

O neden sayın Montevo.

Banned

Bak Ahmet efendi, şekil ile hacim ile toplum içerisinde yer edinilmez. Kavga ile dövüş ile itibar kazanılmaz. Öfke ile kin ile kalpler aradığı ve muhtaç olduğu huzuru bulamaz. Okulunda, muhakkak efendi ve uysal kişiler vardır. Bu kimseler başarılı, sakin ve çok zaman alengirli işlerin dışındadırlar. Madem için huzurlu değil, bir de bu önerdiğim kimseler ile yakınlık kurmayı dene, belki aradığını bulursun.