Sayfa 3/3 İlkİlk 123
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Konu: Merhabalar Efendim...

Cahillik Dönemi elmaelma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çağ böylede olsa bu gibi ortamlarda bunu aşmayı deniyoruz . Bende bu sıkıntı var, sende de varsa birbirimizi iyi anlayabiliyoruz da. Gerçek hayatta bende umudumu yitirdim tam anlamıyla. Olduğu kadar diyorum artık. Anlayış, hal hatır sorma bir merhaba eminim 90 larda bahsettiğimiz sebeplerden dolayı daha iyiydi.

Kedi fare oyunu gibi sanki. Sonunda onun dediği oluyor gibi. Biz tam kaçtık diyoruz bir bakmışsın elindesin
    HAYALPEREST

Karar Dönemi

Alıntı elmaelma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çağ böylede olsa bu gibi ortamlarda bunu aşmayı deniyoruz . Bende bu sıkıntı var, sende de varsa birbirimizi iyi anlayabiliyoruz da. Gerçek hayatta bende umudumu yitirdim tam anlamıyla. Olduğu kadar diyorum artık. Anlayış, hal hatır sorma bir merhaba eminim 90 larda bahsettiğimiz sebeplerden dolayı daha iyiydi.

Kedi fare oyunu gibi sanki. Sonunda onun dediği oluyor gibi. Biz tam kaçtık diyoruz bir bakmışsın elindesin
    Hayatının iplerini eline alman gerek o zaman Elbet umudunu kaybetmemiş insanlar vardır bulunur ya. Koskaca ülkede herkes böyle değil tabi.

Banned
    Yer
    The other side

Biri "90'lar" mı dedi ??

Yer varsa ben de oturayım şööööle bi kenara

Bakalım kimler hatırlayacak bunu..o pazar akşamlarının sihirli melodisi...parliament cinema club gururla sunar;

Konu Seçkin tarafından (12-02-2014 Saat 08:23 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

Birdee surekli kendine odakli yasayanlsrda cok . Herkes dunyayi kendi ekseninde gorur sorsan ama birazcik fedakar olabilmk cokda zor degil.buyudukce safligimizi ve samimimiyetimizi kaybediyoruz.uni de insan bunu daha iyi anliyor.buram buram samimiyetsizlik

Karar Dönemi

Alıntı Dante Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biri "90'lar" mı dedi ??

Yer varsa ben de oturayım şööööle bi kenara

Bakalım kimler hatırlayacak bunu..o pazar akşamlarının sihirli melodisi...parliament cinema club gururla sunar;

Hahaha 90lardan biri geldi hemen. Hoşgeldin Dante Evet bunu dinleyince eski filmler geliyor aklıma, eskiler çok güzeldi.

Karar Dönemi

Alıntı pinokyoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birdee surekli kendine odakli yasayanlsrda cok . Herkes dunyayi kendi ekseninde gorur sorsan ama birazcik fedakar olabilmk cokda zor degil.buyudukce safligimizi ve samimimiyetimizi kaybediyoruz.uni de insan bunu daha iyi anliyor.buram buram samimiyetsizlik
    Kesinlikle katılıyorum. Bu dediğini yaşamayan bilemez cidden, üniversitede herkes saflara ayrılıyor. Kimin ne olduğunu zamanla anlıyorsun. Fedakarlık yapanlar daha iyi bir hayat yaşıyorlar daha mutlu oluyorlar zaten.

havfreca
    Guest

sende çok güçlü bi savunma mekanizması ve de önyargı var bence... kendini neye inandırdıysan onu hissedersin..beyninin gücünün gayet farkındasın..potansiyelini kullanma konusunda sorun var desem çok mu bilmişlik yapmış olurum bilmiyorum...ama şunu bil; zeka ve enerji bazen dert olur böyle..ölümü düşün derim,belki anlam kazanır çok şey ,belki anlamsız kaygıların azalır...

Sayfa 3/3 İlkİlk 123