Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456
58 sonuçtan 51 ile 58 arası

Konu: Yeni Moderatörümüz Kimene

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı arka plan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok öyle demedim, mesela yani dedim. Hani olur da huysuzluklarım sebebiyle bir gün "ban" yersem, acaba bu hangi yöneticinin elinden olur diye düşünmüştüm... Yani buradan genele seslendim, böyle bir durumda önceden haber verirseniz memnun olurum.
    İyi niyet ve desteğinizden ötürü teşekkürler.
    Açıkçası bende etik bulmam. Size çatmak durumunda kaldığım için kusura bakmayın. Ben konu başlığı altında "ban" alabilme potansiyeline sahip olduğumu göstermiş olmak istedim.

Bu arada çok alınmayınız. Siz kendi mesajlarınızda dahi imla hatası yaparken, ben sizin adınıza yazdığım mesajda son derece dil kaidelerine bağlı kaldım.
    Aldığım uyarıları memnuniyetle karşıladım. Fakat daha açık konuşalım. Bu noktada uyarı limiti nedir.
    Tamam, daha açık konuşacağım. Kaç uyarıdan sonra "ban" denilen uygulama devreye giriyor.
    Bu da benim bu başlık altında söyleyeceğim son sözdür. Keyifli ve esen dolu günler diliyorum. İşte böyle.

Arkadaşlar yönetim olarak amacımız sitenin huzurunu sağlamak ,birbirimize destek olmaktır .Yoksa kuçuk çocuklar gibi kavga edip birbirimizi kırmak değil .

Söylememize gerek yok forum kurallarında gereken yazılı ,ara sıra buraya zahmet edip bakarsınız nelere dikkat etmemiz gerektiğini göreceksiniz .

Sitenin huzurunu bozucu şeyler yapıldığı surece üyelere gereken uyarı yapılacaktır ,bunun bir limiti olması veya genele teşhir etmek gerekmez .

Hepimiz aklı başında kişileriz ve bir hata yaparken de bunun elbette farkındayız ,bile bile yapılan bir yorum sonucunda da elbette gereken uyarı gerek bizler gerekse diğer arkadaşlar tarafından yapılmakta .

Durum böyleyken söz konusu kişilerin onurunu zedelemek pek hoş olmasa gerek ,sizler olsanız böylesine tatsız bir durumu gözler onune serilmesine razı olurmusunuz .

Bizler bir aileyiz ,her ailede olduğu gibi bizim aramızda da elbette sorunların olması çok doğal .Bu sorunları kendi aramızda sessiz sedasız çözmek varken ,sitemizi ziyaret edenlerin gozu onunde kendimizi rezil etmenin kime ne yararı olucak söylermisiniz .

O yüzden gerek kendimizi rencide etmemek ,gerekse sitemizin hakkında hoş olmayacak duşuncelerin oluşmasına imkan vermemek için sizlerden yapacağınız yorumlarda daha dikkatli olmanızı rica ediyorum .

Bizler yıkıcı değil ,yapıcı olmalıyız .

Saygılarımla .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı zivrisinek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimenem şimdi gördüm hayırlı olsun en iyi tercih yapılmış
    Tesekkurler kuzum.)

Banned
    Yer
    Heryer Hicbiryer

Sayin 9 şubat;

Kucuk cocuklar gibi kavga edip... diye belirttiginiz yorumda durumun ciddiyetini şoyle aciklayim:
    Arka plan benim kullanici adimi kullanarak, benim mesajimi hic yazmadigim bir şekilde değiştirerek, kendi cikarlari icin kullandi.
    Gerek kimene gerek selina beni cok iyi tanıdıkları icin, benim ne yazip yazmayacagimi gayet iyi bilirler.
    Dusununuzki;
    Arka plan benim mesajimi size kufur hakaret iceren bir sekilde degistirmis olsaydi, bu durumda sizin tavriniz ne olurdu?
    Ikinci bir sorum:
    Bu uyenin diger uyelerede ayni seyi yapmayacagindan nasil emin olacaksınız. Mesaji silmistir fakat alinti yapilmis kanitimiz var diyerek, sahte alinti ile ismi kotuye kullanilmis bir madurumu banlardiniz?
    Bu durumda tum uyelerde zan alttinda kalmazmi?
    Halen bu durumu cocukca kavga olarak yorumluyorsaniz, saygi duyuyormus gibi yaparak izlemeye devam edecegim.

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı Denizmavisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun Kimene,yeni görevinde başarılar diliyorum.Yıldız güzelmiş.
    Tesekkur ederim deniz

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı iLgiNc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayin 9 şubat;

Kucuk cocuklar gibi kavga edip... diye belirttiginiz yorumda durumun ciddiyetini şoyle aciklayim:
    Arka plan benim kullanici adimi kullanarak, benim mesajimi hic yazmadigim bir şekilde değiştirerek, kendi cikarlari icin kullandi.
    Gerek kimene gerek selina beni cok iyi tanıdıkları icin, benim ne yazip yazmayacagimi gayet iyi bilirler.
    Dusununuzki;
    Arka plan benim mesajimi size kufur hakaret iceren bir sekilde degistirmis olsaydi, bu durumda sizin tavriniz ne olurdu?
    Ikinci bir sorum:
    Bu uyenin diger uyelerede ayni seyi yapmayacagindan nasil emin olacaksınız. Mesaji silmistir fakat alinti yapilmis kanitimiz var diyerek, sahte alinti ile ismi kotuye kullanilmis bir madurumu banlardiniz?
    Bu durumda tum uyelerde zan alttinda kalmazmi?
    Halen bu durumu cocukca kavga olarak yorumluyorsaniz, saygi duyuyormus gibi yaparak izlemeye devam edecegim.
    Prensib olarak şahıslara yönelik yorum yapmayı hiç sevmem ,ama mecbur kaldığım için hoşuma gitmese de yapacagım .

Yorumumu genele yaptım ama ne yazıkki ustunuze alınmışsınız .Sizinde dediğiniz gibi sizi tanıyan neyi yazıp neyi yazmayacağınızı iyi bilir ,o yüzden alınmanıza hiç gerek yok .

Diger yandan şimdiye kadar hiç kimseyi madur etmedik bundan sonrada etmeyeceğiz .

Sizin durumunuzdan çok daha kötü olaylara karşılaştık ama ne diğer üyeler zan altında kaldı ne de sitenin huzuru uç beş kendini bilmez yüzünden bozuldu .

Sadece kısa sureli gerginlikler oldu hepsi o kadar .

Diger yandan şahsıma ister saygı duyun ,ister duyuyormuş gibi yapın ister siteyi izleyin isterseniz yorum yapmaya devam edin benim için hiç bir mahzuru yok .

Sizin arzunuza kalmış .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Banned
    Yer
    Heryer Hicbiryer

Gereken yapilmissa zaten sorun kalmamistir.

Kızıl Kurt
    Guest

tebrikler kimene cok sevindim senin adına .

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı Kızıl Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tebrikler kimene cok sevindim senin adına .
    Senin sevinmen de beni cok sevindirdi.Tesekkurler kurt.)

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456