Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Okb'si olanlara önemli duyuru!!!!!

eagle85
    Guest

Standart Okb'si olanlara önemli duyuru!!!!!

Merhabalar arkadaşlar,
    Ben 28 yaşında bir arkadaşınızım.11 yıldır OKB tedavisi görüyordum hayatım alt üst olmuştu. Gitmediğim doktor, psikoterapist kalmamıştı. Internette sizler gibi bu işin çaresini arıyordum ve Hindistan'dan bir site dikkatimi çekti. Sitenin linki ............
    Bu sitede Gamma Knife yöntemi ile OCD(okb)'nin tedavi edildiği yazıyordu. Ve ben doktorla yazışmaya başladım. Kafamdaki tüm sorulara tam anlamıyla mantıklı cevaplar verdi. Ve ben ailemle bu konuyu müzakere ettikten sonra Hindistan'a gitmeye karar verdim. Temmuz ayında New Delhi'de başarılı bir operasyon geçirdim. Ve sadece 1 gün hastanede yatarak Türkiye'ye geri döndüm. Operasyonun 2,5-3 ay sonrasında takıntılar yok olmaya başladı ve ben takıntılardan kafamı kaldıramaz iken günde 7-8 saat çalışabilir hale geldim. Hayatımdan çok memnunum. 4-5 aydır takıntısız yaşıyorum. Allah'a çok şükürler olsun...
    Konu Selina tarafından (07-08-2014 Saat 11:55 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: link yasaktir

eagle85
    Guest

Arkadaşlar bu derdin çok zor olduğunu yaşayarak görmüş bir arkadaşınızım. Bu konuda her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Banned
    Yer
    utopia

Operasyondan kastiniz ne?

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Paylaşım için çok teşekkürler .

Bu tedavi ve yaşadığın aşamalar hakkında bize bilgiler verirsen ,bizde ona gore kafamıza takılanları sorarız .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

eagle85
    Guest

Operasyondan kastım Gamma Knife yöntemi ile beyinde takıntıların tekrarlamasına yol açan 2 mm'lik kordonların kesilmesi. Kesilmesi dediysem kesinlikle kafatası açılarak değil tamamen kafanıza gamma ışınları göndererek yapılıyor bu işlem. En ufak ağrı yok, bıçak yok, kan yok... Gamma Knife yöntemini internetten araştırıp daha fazla bilgi edinebilirsiniz... Bu işlem ülkemizde birkaç hastanede zaten yıllardır uygulanmakta lakin ülkemizde sadece beyindeki urların yok edilmesi amacıyla kullanılıyor. OKB hastaları için bu yöntemi kullanmak ayrı bir uzmanlık gerektiriyor...

eagle85
    Guest

Kusura bakmayın dört gündür şehir dışında tatildeydim yeni cvp yazabildim...

Karar Dönemi

Size bir msj atmıştım özelden ancak ulaşmadı sanırım. Hangi şehirdesiniz. Bu tedavi hakkında bilgi almak istedim sizden. Tedavinizin başarışından emin konuşmuşsunuz ve tamamen iyileşmiş gibi mutlu konuşuyorsunuz. Özelden dönerseniz çok sevinirim. Yada önceki msjım elinize geçtiyse orada belirttğim mail adresinden. En son 3 hafta önce görünüyorsunuz. Umarım en kısa sürede dönersiniz.

Karar Dönemi

merhaba size nasıl ulaşabilirim özelden yazmaya çalışıyorum fakat olmuyor.site yöneticisine de yazdım ancak cevap gelmedi

Karar Dönemi

türkiyede sadece beyin tümorü içinmi kullanılıyor bu cerrahi yöntemi hiç hoca yokmu türkiyede bu cerrahi işlemi yapan ,ingilizcem yok nasıl bir yol izlemem gerekir hindistana gitmek için

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sayın eagle ,açtığınız konu gordugunuz gibi bazı arkadaşların ilgisini çekmiş durumda ,mademki bir iyilik yapmak istediniz tam yapın .Son mesajınızdan bu yana aşağı yukarı 1.5 aydan fazla zaman geçti .

Siteye hiç uğramamışsınız ,oysa ara sıra bir kaç dk.için bile olsa girip iki satır yazsanız ,iyi olur .Böylece insanları da umut içinde bırakmamış olursunuz .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Sayfa 1/2 12 SonSon