10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Rivotril

Karar Dönemi

Standart Rivotril

Arkadaşlar şu an Xanax kullanıyorum bir miktar faydasını gördüm.Rivotril için çok daha etkili diyorlar sizcede öyle mi?

Karar Dönemi

İlaçlar ile ilgili bilgi sahibi değilim fakat ilaçlar bünyeden bünyeye değişeceği için kesin bir karara varmak mümkün değil gibi .. kardeşm bence uzmanlar dışında buna kesin bir şey kimse dememeli.

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İlaçların etkilemesi kişiden kişiye farklılık gösterebilir ,o yüzden uzman onerisi dururken tavsiyeyle ilaç kullanmak doğru değil .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi

Katılıyorum zaten Xanax ı bana doktor yazdı kendi irademle ilaç kullandım hiç.

Banned
    Yer
    utopia

Xanax oldukca etkili bir sakinlestiricidir.Sorun; duzenli kulanimda bagimli olma riskinin cok yksek olmasi..Doktorlar, once kendi elleriyle yazar, sonrada ''xanax recete edemiycem size" derler..Size tavsiyem; bu ilaci uzun sure kulanmamaniz yonunde olucaktir..

Banned

Ben bu ilaç isimlerini hiç bilemiyorum. Lakin bazı üyeler var ki, doktorluk çapta ilaçlara hakim durumdalar. Gördükçe gıpta ediyorum. Kendi iç alemimde hekimliğe ve hekimlere karşı hep yakınlık ve sıcaklık duymuşumdur. Fakat günümüzde insanların çoğu doktorlardan nefret eder ve onlara güven duymaz duruma geldiler. Ve bu insanların ekseriyeti ön yargı suretiyle değil, ekseriyeti hasta olduktan ve hekim ile karşılaştıktan sonra bu duygu ve düşünce halini almışlardır. Ve üzülerek ifade ediyorum ki, ben haklılık payı bulmaktayım. Elbette, görevini gereğince ve layığınca ifa eden her meslek erbabını tenzih eder ve bu kimselerin daha yaygın olmasını temenni ederim.

Karar Dönemi

Alıntı Kimene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xanax oldukca etkili bir sakinlestiricidir.Sorun; duzenli kulanimda bagimli olma riskinin cok yksek olmasi..Doktorlar, once kendi elleriyle yazar, sonrada ''xanax recete edemiycem size" derler..Size tavsiyem; bu ilaci uzun sure kulanmamaniz yonunde olucaktir..
    Sağolun tavsiye için.

Karar Dönemi

eskide kalmış konu ama ben bir uyarıda bulunmak istedim. Benim annemin kaygı bozuklğu ve aşırı derecede uykusuzluğu vardı. İkinci yeşil reçeteli ilacı rivotril oldu ve onu uyuttu. Ancak doktor değişikliği sonrası, rivotrili yeni doktoru bu tedaviye uygun bulmadığını söyledi.
    Özetle yaygın ank. bozukluğu olanlar için rivotril pek tercih edilmemeli anladığım kadarıyla. Bilginiz olsun

Banned

rivotril anksiyete ve sosyal fobi de oldukça etkilidir. gece yarım almak gerek alır almaz narkoz yemiş gibi anında uyutur. sabah uyandığınızda düne ait hiç bişi hatırlamazsınız. dün boyu neşeli ve mutlu yapar. çok yoğun anksiyetede başvurulur. 2 aydan fazla kullanmayınız. burada rivotrillik anksiyetesi olan yok, o yüzden almayın uykulu olursunuz ilacın değerini anlayamazsınız.

Karar Dönemi 301.83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı antras Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu an Xanax kullanıyorum bir miktar faydasını gördüm.Rivotril için çok daha etkili diyorlar sizcede öyle mi?
    Rivotrili bende kullandım.Xanax daha yüksek bağımlılık yaptığı için doktor ona geçirmişti.Suya damlatarak kullandım.Kendine inanılmaz bir güven getiriyor ve çok cesaret veriyor.O an birden dünyanın en idealist insanı olup düşüncelerinizi fırtınalı bir şekilde savunabiliyorsunuz.Haksızlıklara karşı geliyorsunuz.Her konu hakkında ağzınızdan naıl çıktığını bilmeden çok mantıklı yorumlar yapıyorsunuz.Ben Sosyal Fobi ye bağlı anksiyete için kullanmıştım ve okulda hayatımın en başarılı sunumunu yapmıştım.