5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: uyuşturucudan kurtulmak için hangi ilaçları önerirsiniz

Karar Dönemi

Standart uyuşturucudan kurtulmak için hangi ilaçları önerirsiniz

selam arkadaşlar ben yavaş yavaş uyuşturucu bağımlısı oluyorum ama kurtulmak istiyorum cidden ailevi para sağlık her türlü sıkıntı yaşıyorum annem evden git diyor evden gidicem sonra ilk olarak işim bir hastaneye gidip ilaçlı tedavi olcam yatmaya yanaşmıyorum çünkü daha önceki yatışımda kafayı yiyordum aileme düşman olmuştum beni oraya yatırdıkları için zamanında uyuşturucu kullanmadığım zamanlar ativan kullanıyordum okb hastalığı için ne alakaysa hala bilmiyorum ama işe yaramıştı beni iyileştirmişti sonra öğrendimki uyuşturucu kullananlar bu ilaci kullanıyormuş ve bu ilaç aşırı kullanımda bağımlılık yapıyormuş bu ve bundan başka kullanabileceğim ilaç varmı uyuşturucudan kurtulmak için yardımcı olursanız sevinirim bütün arkadaşlarımdanda soyutlandım çünkü çoğu madde kullanıyor ve ben o aşağılık köpekler yüzünden başladım bu maddeye şuan elimde sadece oferta ilacı var ne için kullanıldığını bilmiyorum ama uyku yapıyor bundan başka önerebileceğiniz ve ailem yanımda olmadan bana verilcek ilaç varmı özelliklede yeşil reçeteli ilaçlar yanımda ailem olmadan verilirmi yaşım 23 iyi günler cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum

Çıraklık Dönemi

güzel kara vemrişsin.okb ilacı vermeli bu maddeyi kullanmanın takıntı haline dönüşmüş olması olabilir.bazne kişi yaptığı şeyleirn nedenini unutur.alışkanlık olur.öncelikle kafanda ben bu maddeye bağlı değilim.o olmadan da yaşabilirim gibi düşünceler kurmalı ve sürekli pompalamalısın.burdna kimse ilaç öneremez.doktora gitmen gerekli.meşgul olabileceğin aktiviteler yapçroman vb okumak film izlemek müzik dinlemek fotoğraf çekmek gibi.yeşil reçeteli ilacı yetişkin olduğun için alaiblirsin sanırım ancak tedaviye ailen de dahil olaiblir bunu unutma.sonuçta amerikan filmleir gibi tek başına yaşıyan insanlar değiliz.doktor dışında sakın ilaç kullanma.bunlar şeker değil.

Karar Dönemi

Alıntı montevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel kara vemrişsin.okb ilacı vermeli bu maddeyi kullanmanın takıntı haline dönüşmüş olması olabilir.bazne kişi yaptığı şeyleirn nedenini unutur.alışkanlık olur.öncelikle kafanda ben bu maddeye bağlı değilim.o olmadan da yaşabilirim gibi düşünceler kurmalı ve sürekli pompalamalısın.burdna kimse ilaç öneremez.doktora gitmen gerekli.meşgul olabileceğin aktiviteler yapçroman vb okumak film izlemek müzik dinlemek fotoğraf çekmek gibi.yeşil reçeteli ilacı yetişkin olduğun için alaiblirsin sanırım ancak tedaviye ailen de dahil olaiblir bunu unutma.sonuçta amerikan filmleir gibi tek başına yaşıyan insanlar değiliz.doktor dışında sakın ilaç kullanma.bunlar şeker değil.
    ailem bana farkında olmadan kötülük yapıyor her para istediğimde gizli birşey yaptığımda madde kullandığımı düşünüyor ben düşünmek istemiyorum onlar bu düşünceleriyle aklıma getiriyorlar maddeyi cevabınız için teşk tek mümkünse tek tedavi olmak isterim

okb varken madde kullanmıyordum namaz kılıyordum sigara bile kullanmıyordum takıntım da yoktu sadece kendi kendime sesli düşünüyordum ama çevre bunu kendi kendime konuşuyor olarak görüyoprdu

Çıraklık Dönemi

Alıntı Psilocybn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ailem bana farkında olmadan kötülük yapıyor her para istediğimde gizli birşey yaptığımda madde kullandığımı düşünüyor ben düşünmek istemiyorum onlar bu düşünceleriyle aklıma getiriyorlar maddeyi cevabınız için teşk tek mümkünse tek tedavi olmak isterim

okb varken madde kullanmıyordum namaz kılıyordum sigara bile kullanmıyordum takıntım da yoktu sadece kendi kendime sesli düşünüyordum ama çevre bunu kendi kendime konuşuyor olarak görüyoprdu
    biraz dikkat edersen hasta olarak damgalana kişileirn değil normal oalrak görünen kişilerin hasta olduklarını analrsın.etrafımdaki kişiler belden altına acayip takmış durumdalar.okadar üsütme geldiler ki az kalsın intihar edecektim.çanak anten kablosundan muhabbeti oraya bağlamak her yiğidin harcı değil.anla artık durumu.insanların kişilik özellikleir var.çok aşırı olmadıkça bu tüm hastalıklar kişilik olarak zaten varlar.ancak zarar vermeye başlayınca sıkıntı çıkıyor.bende kollarımı yolarım.bi yaram olduysa sürekli kazırım.azaltmıştım neredeyse bitiyordu ancak elimde olmayan sebeplerle yeniden başladı.hatta yanına bir iki arkadaşta getirdi.ailene harçlık vb konusun dçok baskı yapma.çook düşünceli türk ailesi yanlış anlayabilir.

Karar Dönemi

cevaplarınız için teşekkürler deniyceğim