Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: acı duyuyorum:(öneride bulunurmusunuz

Karar Dönemi

Standart acı duyuyorum:(öneride bulunurmusunuz

mezun olarak dersaneye gidiyorum derslerim orta.önceden çok iyiydi.ama şimdi sıkıntı duyduğum şeylerden dolayı çalışma şevkimi yitirirdim.hayatta önce sevdiklerimiz arkadaşlarımız dostlarımız olmalı gibi geliyo.ben girdiğim ortamlarda arkadaş edinemiyorum.otoriter ciddi bi mizacım var ama sempatik yönümde vardır.ve bana dürüst ağırbaşlı iyi kızsın diyorlar.bi arkadaşım var sayılır o da arıyan benim uğraşan benim uğraştırıcı biri dersaneye geliriz kendi arkadaşlarıyla görüşür ben böyle olmasını istemiyorum dersanede konuştuğum arkadaşlarım olsun istiyorum.dost her zaman karşımıza çıkmaz bunu biliyorum.ama arkadaş olması lazım.bi kız sınıfta,yalnızsın diyor

işte bu nedenlerden dolayı kalbim kırık acı çekiyorum sonrasında nefret duygusu ve psikolojim bozuluyo uzun zamandır ilaç kullanıyorum ama bişeyler düzelmeden iyileşemem.lütfen,önerilerinizi bekliyorum ne yapmalıyım

Karar Dönemi cuuci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çekingen birimisindir kolay arkadaş edinemiyosun sanırım sınıfında hiç mi yok kafa yapina uygun biri hiç mi konusmuyrsin kimseyle belki biraz çekingen kaliyosundr ya da ciddi duruyosndr kmse yaklasmiyodr sana sen arkadaş edinmeye calissan ?

Karar Dönemi

nasıl arkadaşlık kurulacağını bilmiyorum bu da heralde uzun süre yalnızlıktan oluştu nasıl davranıcam bilemiyorum kafa dengim hiç değiller kişiliklerimiz çok farklı ve ya istediğim gibi değiller mesela bi kız var her gittiği yere beni de götürür ama ben gel deyince gelmez konuşmayı bıraktım bana uyum sağlıyamıyosun ddi kişilklerimiz mi farklı yakın gelmiyorum olnlara

Karar Dönemi cuuci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Lisedeyken nasıldı gorustugun konuştuğun arkadaşların varmiydi varsa hala gorusuyomusun yani öyle tabi anlasamadigin biriyle de sırf yalnız kalmamak için arkadaş olamz belki bu durum seni çok etkiliyodur ben derim ki sinavina iyi çalış üniversiteyi kazan göreceksin ki orda daha guzl arkadaşlıklar edineceksin

Karar Dönemi

bende umudumu korumaya çalışmalıyım teşekkür ederim yorumunuz için haklısınız.çünkü mesela liseden bi arkadaşımla hala konuşuyoruz.iletişim kurabiliyorum onunla.belki de bana göre olan az insan var annem çocukken zor bi çocuksun derdi hep.yani sanırım,anlayışlı olması lazım arkadaşlarımın o da zor bulunuyor değil mi?

Banned
    Yer
    The other side

mezun olarak dersaneye gidiyorum
    Yani ünv. bitti,başka bir program için kursa gidiosun,doğru mu anlıorum?..

Bak sana şöle bişi söliim tuba..herşeyden önce ben bir erkeğim..fakat yazdıklarını senelerce bizzat yaşadığım için,nası berbat bi durum olduğunu biliorum..
    Anlam veremediğim şey,bir kızda aynı durumun nasıl bu derecelere gelebildiği..bende para,sorundu..az konuşma(konuşunca da kıl görünme),sorundu..diğer insanların çekememesi,sorundu..hadi son maddeyi geçelim,diğer ikisi bi bayanda nası sorun olabilior?..

Bunları alay eder gibi sormuorum..cidden merak ediorum..kız kardeşim olduğu için,kızların bazı sorunlarını yakından biliorum ve genelde yalnızlığa mahkum olanlar,erkeklerle kanka olmayı,ya da aşk gibi mevzulara daha cok ağırlık vererek,arkadaşsızlığın eksikliğini kapatmayı hedefliorlar..

Yazında buna işaret eden bi nokta yok ama belki de o konulara değinmek aklına gelmemiştir..o yüzden bunları açma gereği duydum..

Herneyse..diğer bi konu da,fiziksel olarak kendini ne derece beğenip beğenmediğin..bunu dışarı ne derece yansıtıp yansıtmadığın..ya da ben de olduğu gibi,diğer insanlar tarafından içten içe kıskanıldığın için dışlanıor olup olamayacağın..(bu cok önemli)

Bunlar hakkında biraz daha bilgi verirsen,bence daha net olur..
    O seni davet etmeyen kişiler,gidecekleri mekanda senin onların elinden bişileri alabileceğini düşünüor olabilirler..sen davet edince sorun etmiorlardır,çünkü yalnız biri olduğun için;yapmak istediğin şeyler,gitmek istediğin yerler bellidir..teketek gezmek..teketek cafede oturmak,teketek sinemaya gitmek..teketekkkkkkkkkk...
    Konu Seçkin tarafından (02-01-2014 Saat 09:09 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

hayır lise bitti.kız erkek niye fark etsin onu anlamadım

Karar Dönemi

sanırım farklı açılardan konuya baktık dante.

Banned
    Yer
    The other side

Çok şey fark eder..

Neyse bunu tartışmanın anlamı yok şu an tabi..konu sensin ve senin yaşadıkların..
    Kendi bakış açımdan dalmak istedim çünkü uyuşan kısımları olursa,daha somut konuşabilir ve destek sağlayabilirdim..ne de olsa tecrübeyle orantılı şeyler..özellikle son paragraf..ve bu konuda sıkıntı yaşayan kızlar tanıdım..

Neyse..bayan üyeler daha alakalı cvplar yazacaklardır zaten..umarım sorununa ışık tutacak yanıtlar alırsın..

Karar Dönemi

teşekkür ederim.peki o kızlar yadırganıyormuydu?benim böyle bir korkum var

Sayfa 1/2 12 SonSon