Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Acilll YARDIM EVDEN KAÇMAK İSTİYORUM LÜTFEN YARDIM

Karar Dönemi

Standart Acilll YARDIM EVDEN KAÇMAK İSTİYORUM LÜTFEN YARDIM

kafam çok karışık annem babam ayrıla 3-4 sen oldu babamda evledni 2-3 sen oldu evleneli babamla yaşıruz annem bizi almıyor ama bazı sorunları vr o yüzdene bn ona inanıyrm artık aramız iileşti ama üvey annemi hiç sevmiyrm tam bir kaltak babamı cilve yapıp duruo bide çirkin zaten hiç sevmiyrm bide sürekli kızıo bna bide oğlu ona ay oğlum ay canım fln die sürekli ona yiycek alıo bna hiç sevgi göstermio bide kendisine sevgi göstermemi beklio babamla fazla sornum yok sevirm oda bni sevio ama bu kadın yüzünden haytımın anası bellendi eskiden çok başarılı bir öğrenciydim şimdi ise sınıfın sınavlarda hep sonuncu olnıyım bu kadın hatımı bitirdi bazen imi ama hep iş çıkarıo bna yaşım 14 gerçekten bıktım yani ya kadını öldürcem dövcem yada gidicem tanıdığım güvenebilcem çok insan vr birikmiş paramda var 200 -300 lira bişey bir abim var 5 yaşımdan beri tanrım bni babsından çok sever bni asla bırakmaz o derece 7. sınıfm 1 sene geç başldım okula evden kaçmak gerçekten isitrm can abimle birlkte kalrız sorun olmaz kendiside dior ztn başımın üstünde yerin var die ama işte hem okulada devam etmek istrm evden kaçsam antalyaya gidicem antepdeym şuna orda bi okula kayıt fln babam polis zten hatta emniyet müdürü bni bulur birazda göt korkusu vr yni kaçmak istrm bıkıtm okul sonrasını bi yerde çalışrz can abimle zten lise olcm yakında o zmn hiç sallm yaşım 2-3 yaş büyük olsa sallam ztende işte yardım edin bna lütfen

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

bayan misin ?
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

hayır erkek

Karar Dönemi cuuci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sakin öyle bir şey yapma gittiğin kişinin de başını derde sokarsin daha yasin küçük olduğu için sen kendm gittim de desen seni kaçırmış olarak görünür gitsende kalamazsn yaşından dolayı polis alır seni ailenene teslim eder o evden ayrilmk istiyosan beklemelisin onsekize kadar ya da başka bir çözüm yolu bul annane dede falan yok mu onlarda kalablrsn

Yer
    istanbul

14 yaşındasın ve biraz aklını başına topla bırakın şu cici anne muhabetini...Ev senin evin babanın evi, biri gidecekse buda başkaları olsun.Sen rahatına bak eğitimine odaklan ve büyünce gidersin.Bak baban ne güzel polis falan sana büyük destekleri olur. Hem sen ortamı üvey annene ve couğuna mı bırakacaksın.Onlarında istediği senin evden gitmen.aklını başına al ve evden gitmeye çalışmak yerine ev ortamını kendine göre yapmaya lçalış.

Karar Dönemi

eyw teşkür edrm biraz rahatlattın

Yer
    istanbul

Alıntı produed4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyw teşkür edrm biraz rahatlattın
    Afferin bak böle ol, senden 10 yaş büyüğüm ve biz objektif bakıyoruz.Belki sen sinirleniyorsun yada babana ceza vermek istiyorsun gitmekle falan ama alakası yok. O ev senin ve babanın bu yüzden asla gitmeyi düşünme...Keyfine bak iyi telefon al, evde tv sisteminiz varsa film izle...annen yemek yaptığında gerekirse babanın yanında yalakalık yap..ciddiyim.devir böyle artık....baban sana üzülür falan ama insanlar böle değil malesef.Ama agresif tutumlar kesinlikle sergileme çünkü olan sana olur...Detaycı biri ol...tamam mı bu arada akıllı birisin gördüğm kadar ne okuyorsun. derslerin iyi mi.

Karar Dönemi

Güzel fikirler saol aslında en iyisi bu hayatın tadını çıkar kmseyi sallama zaten bi gün yaşın büyüdüğünde gidcksn bu günleri ii geçrmek gerkir ortaokuldayım bu arada derslerm iyi değil şu aralar eskiden hep takdir fln veriolarda her sene kötüleşio ama hiç düz geçmedim ortalamam 80nin altına dşmedi ama bu sen düşcek büyük ihtimal bu sen çok kötym hiç çalışasm gelmiyr evde o kdr cazip şey vrken sn git ders çalış ama ders çalışmadım halde 1-2 yok

Yer
    istanbul

bak kardeşim de senin yaşında iken ilk derslerine çalışırdi sonra sınav haftası geçtikten sonra yabancı dizi indirip tvden izlerdik. biz kendimiz hazır mantı alırdık yapardık. akşam cips kola falan alıp izlerdik film. sende derslerine odaklan ama keyfine bakacak zamanı da yarat. kardeşim anadolu lisesi okuyor. ve okul birincisi derece yapıyor. sadece zihnini baska şeylere harcama evden gitmek gibi. öz annenle iletişimın nasıl ? çalışıyor mu arada onu ziyaret et. sürekli senden haber almaya çalışacağız burdan. bakalım ne kadar yol kat etmişsin. sende ciddi bir potansiyel görüyorum çünkü.

Karar Dönemi

Çok saol gerçekten daha iyi ve net düşünmemi sağladın aslında dediğinde doğru çalışcaksın sınav haftasından sonra film dizi felan güzel olur yan, hm çalış dersler iileşsin güzel bişeyt sonra eğlenceli bir haftasonu dizini izle zaten izledim bi dizi var Supernatural die ara verdim bu aralar ama 2. dönem sizin bu dediklerinizi dikkate alarak adımlar atıcam gerçekten zaten otur otur bi yere kdr gerçekten teşk edrm çok yardımcı oldun bna bu site gayet güzel bir site gerçekten teşk edrm annemlede görüşmeyee başladım bna son bi şans ver olum dedi işte konuştuk fln cuma günü yanına gidicem 2 gün yanında kılacm inş bu arada söyledklerin için teşk edrm

Sayfa 1/2 12 SonSon