8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: sorgu zamani :-(

Karar Dönemi

Standart sorgu zamani :-(

Hayat senin adil olmadigini dusunuyorum. Yine sorguluyorum yine yine ... Yorgun hissediyorum artik kendimi gozlerimi kapatsam her sey son bulsa . Yasadigim iyi kotu ne varsa . Caba gostermekten ,savasmaktan cok yoruldum. Omrum hep boyle mi devam edicek yoksa daha da beter gunler mi gorucem. Daha neler neler neler. Sadece icim aciyor 27 yasima gelip elde 0 in olmasi . Kendim icin birsey yapamamak . Birde babami cok ozledim. Bari o sag olsaydi. Beni sarip sarmalasa yine sevgisini taa kalbimin en hassas noktasinda hissettirse. İcimden haykirmak geliyor bagirsam cagirsam da gogus kafesimin ortasindaki o tuhaf his gitse.

Karar Dönemi empati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Attaleia

Hayat insanı çok yoruyor, kırıyor, kanatıyor... Ama ne olursa olsun bir şekilde ayakta kalmak zorundayız... Ben 31 yaşındayım ve benim elimde de bir halt yok... Düşüp dursak da bir şekilde kalkıyoruz işte ayağa... Yapmamız gerekeni yapıyoruz aslında... İnsanın doğasında var bu...
    DCC

Karar Dönemi

Haklisin Empati ama insan kendini yorgun hissediyor .

Karar Dönemi empati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Attaleia

Öyle... Hem ruhen hem bedenen... Mesela bu sıra dışarı çıkmak için kendimi çok zorluyorum... Dediğim gibi savaşmak zorundayız...
    DCC

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

o sorgular seni bunalima soktu, sonra bu foruma geldin. ve sonra seni tanidik güzel arkadaşım. bu demek oluyor elde 0 yok biz varız. )
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

Gariptir dünya hiçbirşey bilmiyoruzki hakkında..

Karar Dönemi ruşen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir

yaş 44 elde hayatta hiçbir şeye değişmeyeceğim prensesim kızım var allahıma şükürler olsun. mal mülk 0 bipoların malı mülkü olamıyor haliyle

Önce herşeyi siyaha boyamak lazım. Sonra, kurumasını bekleyip: üstüne beyaz harflerle yeni bir hikaye yazmak. Buna "UNUTMAK" diyoruz.

Karar Dönemi

Demek herkesin bi sifiri var sanirim . Tek bildigim kendimi sorgulamak amacim yipranmak yada yipratmak degil ama sorgulamak ve sorgulamanin sonucunda dogru adimlar atmak gel gor ki ne sorgulamayi birakabiliyorum ne de dogru adimlari uygulayabiliyorum.cunku gucsuzum cevremdekilere karsi yada yorgun belkide olanca yuku sirtlanmis kabullenmis . Belki 2014 iyi gelir ama hic sanmiyorum kendimi bildim bileli hep sorun hep sorun bu sene insallah guze olacak diyorum .daha yazmak ve ifade etmek istedigim dunya var ...